Sizinde çevrenizde böyle kadınlar var mı?

Konu sahibi arkadaşlarına çıtlatmış senin takıntın demişler, kk ya geldi yazdı yine olmadı kendi takıntılı çıktı :) hey Allahım ya

uzun bir süre görmezden gelseniz unutur gidersiniz onu. Ve hatta sizi rahatsız eden , enerjinizi alan bir kişiyse selamdan öteye geçmeyin.

Boşverin kimse fark etmesin, herkes kendi doğrularıyla insan seçer.

Gözünüzün önünde evli bir bayan baska bir erkeğin ceketini duzeltse omuzlarina masaj yapsa konuşurken eline yuzune dokunsa sizin dikkatinizi çekmez oyle mi? Ilginc

Çekmez, çekmemeli.. Çünkü numunelik değil böyle tipler, tonla var.
Dikkatinizi çekse ne olacak ki, düzeltebilecek misiniz? Boşuna beyin yükü.

Konuyu ben yazdım sandım ya :KK70: o derece benzer biri var işyerimde. Diyaloğu kestim ben. Meraba meraba.. Kaale almadım ve tavrımla bunu belli ettim. O gitti sağda solda benle konuşmuyor dedi durdu. Birileri geldi bana dedi böle böle diyor diye. Bende ; kendini övüp duran ilgi delisi insanlardan, heeşeyi abartıp en güzel dünya onunmuş gibi anlatan insanlardan nefret ederim. Görüşü ve tarzı bana hitap etmiyor...dedim geçtim.
Naparsa yapsın o dikkat etme boşver.
Benim aldığım eteğin etiketine bakıp gidip aynısını alan insandı. Aynısı yani. Aynı renk aynı model. Ayakkabımı arayıp tarayıp bulan internetten sipariş verip alan giyen bi insandı. Bi ara insanlar kıyafetleri dönüşümlü giyiyoruz sanmıştı :) o derece!.. İkimizde tesettürlüydük ve sadece ikimizdik tesettürlü bin küsur çalışan içinde.
Ben hamile kaldım, bisüre sonra oda :) gitmiş demişki x doğururda ben doğuramaz mıyım. Hem kocam bana şimdiden neler neler alıyor. Ama x'e bakıyorum. Hani? Ne alıyorki kocası ona demiş :KK70: x ben oluyorum buarada.
Hiiiiiç muhatap olma. Bakışlarınla ez geç. Kaale almazsan inanılmaz kudurur o. Paralar kendini kesin.
Takma hiç.

Arkadaşlar :) ben kız beni kıskaniyor demedim ben kıskaniyorm demedim allah askina sanal bir ortamdayz kim olduğumu bilmezsiniz etmezsiniz mesleğim yaşım ismim belki hepsi sanal oldugu icin yanlis bilgi yani hakkimda hic bir gercek bilmiyorsunz neden yalan söyleyeyim gerçekten hangi sebeple yalan soyliyim içimdeki neyse buraya döktüm. ben buraya çözüm bulmak icin yazdim. Böyle cevaplarla karsilasinca sinirleniyorum tabiki. Elestiri baska yargilamak baska. Konuyu biraktiniz ne benim takintim kaldi ne kiskancligim ee ben bunlari duymak zorundamiyim. Bu konuda cani sikilmis bi insan icin hakaret niteligindedir. Bel alti vurmayi cok guzel biliyosunz. Simdi siz hic tanimadiginiz insanlar hakkinda nasıl bu kadar emin yazabiliyorsunuz? Beni de tanimazsinz o kızı da.. buraya o degil ben yazıyorum ve fikir istiyorum . Bazı arkadaslarima cok tesekkur ederim. Hosuma giden yorumlari tavsiye niyetine tekrar okuyacagim. Ama bazılarının verdigi tepkiler gercekten hic hos degil .dusunun ben vakit harcadm uzun uzun yazdım belki farkli bi bakis acisi yakalarim diye karsiliginda gercekten kirici seyler okudum. Ee bosuna yazmisim. Kaldi ki benim yuzume hic biriniz soyleyemez sunlari :) sanal ya yazin gitsin. Sanal olumca karsidakinin duygulari da olmuyo zaten.. ben hassas biri olmasaydım zaten takılmazdm bu konuya.. ama umrunuzda degil.neyse bu kizin davranislarina 1 hafta da takilmadim ben 3 yil diyorum ben simdi 3yili nereye sigdirayim gunu gunune mi yazayim ustune bide yazdiklarima bile laf edilmis nasil bu kadar yaziyo diye.. farzedelim ben takintiliyim kiskancim ya arkadaş boyle olan bi insan bunu sorun edermi? Zaten bi cozumu olmadigini bilir. Valla yazdigima yazacagima pisman oldum kinu nerelere geldi ayni seyleri 50defa acikladim sonra yok gerizekali bilmem ne. Ben kimseye gerizekali demedim gerizekaliya acikliyomus gibi acikladim dedim. Gerizekalıyi orda terim olarak kullandim. Bakın yine öyle acikliyorum.

Lütfen konu dışında bir sey yazmayın artık. Sayfa kirliligi oluyor.Teşekkürler

Heryerde var onlardan hırs... ne demsler :hırs azgını bir cihanla açtır, kanaat sahibi bir ekmekle tok..
Takmazsan kudurur..

Ayrıca şunu da belirtmek isterim hemen hemen bütün calisan bayanlar mesafeli ona karşı takildigimi dusunenler erkek arkadaslarimiz. Benim muhabbetim de merhaba merhaba .muhattap olmamaya çalışıyorum zaten. Ayni sekilde gecen gun benim aldigim paltoyu aldi denedi bisey demeden ay cok guzelmis bende alicam dedi gitti bi benzerini aldi. Bu insan benim arkadasim bile degil. Ben uzak durdugum kisiye bunu yapmam.
Ayrica kimseylede benim aldigimdan almis muhabbeti yapmam gayette aynı seyleri giyebilirim . Ama bu kizin davranislari ilgimi çekiyor 1 degil 2 degil.

işyerindeki kadınlar mesafeliyse bu kadınla demekki onlarda hoşlanmıyor, fakat erkekler bizim gibi kişilik analizi yapmadığı için veya bu tip kadınlardan daha çok hoşlandığı için seni takıntılı bulur tabi buna şaşırmadım.
senin bunda tek çözümün yok saymak en iyisi, malesef oluyor böyle tipler ve bir şelilde göze batıyorlar ztn amaçları bu bunların. Diğerleri niye farketmiyor demişsinya onlar olduğu gibi kabul etmiş koymuş bi köşeye, ama sen bunu yapamıyor rahatsız oluyorsun.

Daha free düşünmelisiniz.Yani delidir ne yapsa yeridir diye geçiştirmek varken haklı sebepleriniz dahi olsa bu tarz şeylere takılan insanlarda bana garip gelmiştir hep açıkcası.Tabiki dile getirdiğiniz zaman da bu sebeple siz takıntılı insan durumuna düşersiniz gayet normal.Ne yazıkki genel olarak insanlar kendilerini değil milletin hatalarını görüyor. Son derece haklı bile olsa ''ayyyy buda beni taklit ediyo'' der gibi konuşan insanlardan da ben haz almam.Bırakın bunu insanlar size söylesin.Şayet insanlar hiç fark etmiyorsa biri bile size gelip böylebişey söylemiyoken siz dile getiriyosanız insanlara karsı buda sizi çok itici biri yapar.Bahsettiğiniz türde ilginin sürekli üstünde olmasını istediği için samimiyetin dozunu arttıran insanlardan hiç haz etmem çok ucuz bulurum. Fakat birde bunun ''buda bana özeniyor'' ''buda beni taklit ediyor'' diye düşünüp dilegetiren insan modeli varki ondandaen az bu kadar haaz etmem.Ve ne yazıkki sizde bu durumdasınız ama farkında değilsiniz. Bütün mesele bu bence. Övülmekte yerilmekte başkaları tarafından olmalı. Siz dile getirdiğiniz zaman sizde kendinizi küçük düşürmüş oluyorsnuz.Buda bir gerçek.Bu noktayıda atlamayınn o yüzden.

Kadını göz hapsine almışsın.senden bi gün önce bi gün sonra ne giyiyor ona bile bakıyorsun.Hatta başka işin gücün yokmuş gibi denemek için bi gün şöyle giydim gittim diyorsun.Arkadaşım sanane bu kadar takmışsın .Belki senle alakası bile yok.Bende olabilirim o anlattığın kişi.
Bir gün cok iyiyim birgün çok kötü.kimi gün full makyaj kimi gün paspal.yani her hareketinden kendine bi pay cıkarıyorsun.
Burda takıntılı olan sensin bence.Hadi o manyak olsun sen hiç normal değilsin.
Diğerleri umursamazken..ya inanamıyorum gmrmüyorlar falan diyorsun çünkü onlar takıntılı değil.iltifat aldığında şöyle yapıyor falan diye sana hiç söyleniyorlar mı?Hayır.
Vardı senin gibi tipler çalıştığım yerde.Bişey giysem "kız benden mi gördün "falan diyen.Herkes kendi hayatında arkadasım .bu kadar dert edinip buraya yazacak kadar takmışsın.gecer inşallah

Şimdi sema, öyle yazmışsın ki kadını kıskandığın, ona karşı içinde çekememezlik olduğu çok açık.Kadının seni kıskandığını söylüyorsun ama yazdıklarından asıl kıskanan sen gibisin.Bunu söylemek mi kötü oldu şimdi, sana bir ayna tutalım da kendini de başkalarının gözüyle gör istedik fena mı ettik.İş yerinde kimse farkında değil, üstelik kadının arkasından dedikodu etmeye çalışmışsın ama iş arkadaşların sana yüz vermemmiş.
Bebegim nerede yazmisim beni kiskaniyor diye soylermisin :) ya allah askina ben onun icin bile boyle bisey demiyorken siz bana ne kadar kolay diyebiliyosunuz :)

işyerindeki kadınlar mesafeliyse bu kadınla demekki onlarda hoşlanmıyor, fakat erkekler bizim gibi kişilik analizi yapmadığı için veya bu tip kadınlardan daha çok hoşlandığı için seni takıntılı bulur tabi buna şaşırmadım.
senin bunda tek çözümün yok saymak en iyisi, malesef oluyor böyle tipler ve bir şelilde göze batıyorlar ztn amaçları bu bunların. Diğerleri niye farketmiyor demişsinya onlar olduğu gibi kabul etmiş koymuş bi köşeye, ama sen bunu yapamıyor rahatsız oluyorsun.

Aynen öyle canım çok guzel analiz etmissin. Soylediklerinin aynisini isyerinden en yakin arkadasim söylüyor bi an icin o konuşuyor sandım :) dikkate alicam

Daha free düşünmelisiniz.Yani delidir ne yapsa yeridir diye geçiştirmek varken haklı sebepleriniz dahi olsa bu tarz şeylere takılan insanlarda bana garip gelmiştir hep açıkcası.Tabiki dile getirdiğiniz zaman da bu sebeple siz takıntılı insan durumuna düşersiniz gayet normal.Ne yazıkki genel olarak insanlar kendilerini değil milletin hatalarını görüyor. Son derece haklı bile olsa ''ayyyy buda beni taklit ediyo'' der gibi konuşan insanlardan da ben haz almam.Bırakın bunu insanlar size söylesin.Şayet insanlar hiç fark etmiyorsa biri bile size gelip böylebişey söylemiyoken siz dile getiriyosanız insanlara karsı buda sizi çok itici biri yapar.Bahsettiğiniz türde ilginin sürekli üstünde olmasını istediği için samimiyetin dozunu arttıran insanlardan hiç haz etmem çok ucuz bulurum. Fakat birde bunun ''buda bana özeniyor'' ''buda beni taklit ediyor'' diye düşünüp dilegetiren insan modeli varki ondandaen az bu kadar haaz etmem.Ve ne yazıkki sizde bu durumdasınız ama farkında değilsiniz. Bütün mesele bu bence. Övülmekte yerilmekte başkaları tarafından olmalı. Siz dile getirdiğiniz zaman sizde kendinizi küçük düşürmüş oluyorsnuz.Buda bir gerçek.Bu noktayıda atlamayınn o yüzden.

Ama ben kendi kendime gelin güvey olmuyorm çok yakın oldugum ve herseyi paylaştığım 2 arkadaşm(1 kiz 1i erkek) evet kesinlikle haklısın diyorlar ama farkı onlar bu duruma gülüyorlar benimde gulmemi dalga gecmemi istiyorlar ama ben bunu beceremiyorum sinir oluyorum

Kadını göz hapsine almışsın.senden bi gün önce bi gün sonra ne giyiyor ona bile bakıyorsun.Hatta başka işin gücün yokmuş gibi denemek için bi gün şöyle giydim gittim diyorsun.Arkadaşım sanane bu kadar takmışsın .Belki senle alakası bile yok.Bende olabilirim o anlattığın kişi.
Bir gün cok iyiyim birgün çok kötü.kimi gün full makyaj kimi gün paspal.yani her hareketinden kendine bi pay cıkarıyorsun.
Burda takıntılı olan sensin bence.Hadi o manyak olsun sen hiç normal değilsin.
Diğerleri umursamazken..ya inanamıyorum gmrmüyorlar falan diyorsun çünkü onlar takıntılı değil.iltifat aldığında şöyle yapıyor falan diye sana hiç söyleniyorlar mı?Hayır.
Vardı senin gibi tipler çalıştığım yerde.Bişey giysem "kız benden mi gördün "falan diyen.Herkes kendi hayatında arkadasım .bu kadar dert edinip buraya yazacak kadar takmışsın.gecer inşallah

Hee anladım siz o kızın yerine koydugunuz icin kendinizi boyle düşünüyorsunuz merak etmeyin bu kadar basit değil eger oyleysenizde size de yazık derim. Dikkatli okuyun konu sadece giyinip kusanmak degil bende bir iyi bir kötu giyinebilirim bazen makyaj yaparım bazen yapmam :) bu kadar basit olabilirmi :))

X