sizinle burada dertleşmiştik...

haklısın, normalde bende öleceğimi bilsem gitmem diyorum,ben onların böyle yapacağını azçok tahmin edip 5 para etmez insanlar için değmez diyordum. dün gittiğim için bütün geceyi nasıl ağlayarak geçirdiğimi Allah biliyor. ama insanlara beni kötüleyip, çağırmadıklarında gitmeyeceğimi düşündüler, ben kötü olacaktım. şimdi ben üstüme düşeni yaptım onlar nasıl insanlar olduklarını gösterdiler. buradaki yorumları okuyunca eşime dedim ki, ben senin yerinde olsam, yapılan saygısızlığa karşı ikimizde gitmiyoruz derdim dedim. ama demedin dedim.

Doğru demişsiniz. Eşinizin bu konudaki duruşu belli olsaydı daha farklı davranırlardı.

Sen gitmekle insanlik yapmissin, ama onlar oyle davranarak cok ayip etmis...

Bosver buyukluk sende kalsin , sen yarinda.esinin yaninda ol...
Dunya birgunluk degil .. ne.ekersen onu bicersin..

düşüncelerim buradaki arkadaşlarla hemen hemen aynı . bence de gitmelisin. eşini yalnız gönderemezsin. bırak onlar utansınlar yaptıklarından.

düşüncelerim buradaki arkadaşlarla hemen hemen aynı . bence de gitmelisin. eşini yalnız gönderemezsin. bırak onlar utansınlar yaptıklarından.

eşime dedim ki takı takmaya gitmem, fotoğrafta çektirmem... sen takarsın ben beklerim, amacım sadece seni yalnız bırakmamak, orada görünmüş olurum dedim.

Son düzenleme:
Bence gitmekte çok iyi ermişsin
Gitmesen sen kötü niyetli ilan edileceksin
Sen gittin ve şimdi sen haklısın,eşin de bunu çok net görmüş
Nikaha da mutlaka git yüzünde de güzel bir gülücükle
Kayınvaliden gelmemeni beklemiştir
Aklınca sen gitmeyeceksin o da laf edecek
Gitmezsen işlerine gelecekti yani

Allah sana sabır versin arkadaşım. Kayınvaliden belli ki üste çıkmakta pek başarılı (tabi yersen) sen git, eşinin yanında dur. Bırak sonra senin gelmeyişini kullanmaya, onunla üste çıkmaya fırsat bulamasın. Ama takı ve fotoğraf konusunda ben de olsam gitmezdim, haklısın

Son düzenleme:
Oynayan iki yüzlü insanlar bunu nasıl başarıyorlar anlamıyorum hiç mi Allah korkuları yok bunların.. :44:

Bencede kesinlikle gitmelisin cunku herkes sen gitmeyince hatayi.onlarda aramazlar emin ol insanlarin agzi torba degil buzesin sonra esinle aran bozulmasin sen gulumsemenle dik durusunla git git ki gorsunler eger gitmessen onlari umursadign cikar ortaya daha cok uzerler seni hic umursamiorms gibi esinin yaninda dur bence...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oynayan iki yüzlü insanlar bunu nasıl başarıyorlar anlamıyorum hiç mi Allah korkuları yok bunların.. :44:

Allah korkusu olmadığı gibi, namazında niyazında son derece de inançlı insanlar ! ama dışarıdan bakıldığında tabii... çok iyi yazar, oynar kayınvalidem.. o kadar iyi niyetli görünür ki insanlara; onlar arkalarını dönene kadar... sorma cnm,Allah herkese hakettiğini versin.

Allah korkusu olmadığı gibi, namazında niyazında son derece de inançlı insanlar ! ama dışarıdan bakıldığında tabii... çok iyi yazar, oynar kayınvalidem.. o kadar iyi niyetli görünür ki insanlara; onlar arkalarını dönene kadar... sorma cnm,Allah herkese hakettiğini versin.

Yazık yaa namaz kıldığı için cennetlik olduğunu sanıyorlar. Bilmiyorlar ki iftira kul hakkı asıl sorumluluları..
Tahmin edebiliyorum, çevremde var bir kaç tane aynı fabrikadan çıkmış şahıslar.
Ama ben yanlarına kalacağına inanmıyorum, dua edin Allah görüyor

Bu arada bende gitmenin mantıklı olduğunu düşünüyorum, sonuçta bir ev ziyareti değil bu durum, gezme falan olsa gidilmemeli diye düşünürdüm.
Siz gidin herkez görsün sizi, amacına ulaşamasın, orda gelmedi diye sizi çekiştiremeyecek..
Bu arada sizde kendinize yakın bulduğunuz kimselere durumu belli edin olmaz mı?

Sen git agizlarina laf verme daha oncede dedim sana git otur takiya kalkma yanundaki insanlarla sohbet et misafir ol onlara sonrasinda kapini dahi acma onlara herkese hakettigi degeri ver kocana bir sey deme sen goruyosun her seyi de gec sen gormezsen Allah goruyo zaten de yorum dahi yapma...

Bütün gece ağladım demişsin ya o kim oluyorda ben bütün gece onun yaptıklarından dolayı ağlayacağım karektersizin tekiymik o aileye gelin geliyorsun herkese insan gibi davranmak gerek çünkü bayramda,ölümde, düğünde hep biraraya geleceksin sen onun iş arkadaşımısın ki yüz çeviriyorsun karektersizmiş
her vakit gerilim yapan o kişiliksiz merak etme onada ileride aile fertleri eninde sonunda dışlayacaklar ,haklıyı ve haksızı sonunda herkes görecek ve haddini bildirecek

Bu arada bende gitmenin mantıklı olduğunu düşünüyorum, sonuçta bir ev ziyareti değil bu durum, gezme falan olsa gidilmemeli diye düşünürdüm.
Siz gidin herkez görsün sizi, amacına ulaşamasın, orda gelmedi diye sizi çekiştiremeyecek..
Bu arada sizde kendinize yakın bulduğunuz kimselere durumu belli edin olmaz mı?

çok haklısın, gitmezsem hem eşimin gözünde hem insanların gözünde küçük düşeceğim gerek yok, ayrıca onların herşeyinde bu kadar koşturmuşken, şimdi gitmezsem insanlar beni yargılayacak, kayınvalideme de gün doğacak. zaten eminim çok mecbur kalmadıkça da bu onlara son iyi niyetim. kolay kolay göreceğimi düşünmüyorum.

Sen git agizlarina laf verme daha oncede dedim sana git otur takiya kalkma yanundaki insanlarla sohbet et misafir ol onlara sonrasinda kapini dahi acma onlara herkese hakettigi degeri ver kocana bir sey deme sen goruyosun her seyi de gec sen gormezsen Allah goruyo zaten de yorum dahi yapma...

inanır mısın o kadar dengesizce de davranıyorlar hem bana sözde minnet etmeyip suratını çeviriyorlar, oğlumu beni görünce görmemezlikten geliyorlar. hem de kınanın olacağı gün diğer torununun yüzü sehpaya gelmiş die yukarıya başkalarını gönderip oğlumun kremini istetiyorlar. hem küçümseyip çıkmıyorlar hem utanmadan istiyorlar, insanlık yapıp verdim ama ne yapmaya çalıştıklarını da anlamadım. akşama da dediğim gibi kına da öyle davrandılar...

X