Anket Sizler İçin Ürettiğimiz CARLA VERDE'ler Önce Dene Sonra Öde Kampanyasıyla Sizlerle

CARLA VERDELER ,ÖNCE DENE SONRA ÖDE KAMPANYASIYLA AYAKLARINIZI SARACAK.NE DERSİNİZ ?

• Evet,çok harika bir satış yöntemi

OY: 59 54,1%
  • Sakıncaları olabilir,sakıncalarını alt bölüme yazıyorum.

OY: 21 19,3%
  • Batabilirsiniz,nedenlerini alt bölüme yazıyorum.

OY: 9 8,3%
  • Yorum yok

OY: 20 18,3%

• Ankete Katılan
    109

BenSergu

SATRAB
Kayıtlı Üye
3 Mart 2007
1.843
84
carla2fx9.th.jpg
user87071pic19024122156ro9.th.jpg
user87071pic19058122163wd0.th.jpg
user87071pic19063122163gg0.th.jpg
user87071pic19067122163qo8.th.jpg

user87071pic19068122163fm1.th.jpg
user87071pic19229122180un5.th.jpg
user87071pic19237122180lm9.th.jpg
user87071pic23997122831vk3.th.jpg

KADINLAR KULÜBÜMÜZÜN Saygıdeğer Hanımefendileri,
Sımsıcak dostlukların gerçekleştiği sitemizde ,dertlerimize derman ,kucakların pembe kalplerine olan inancımız ve tertemiz yüreklere olan sadakatımız ile aşağıda ayrıntıları yazacağımız kampanya ile sizlere ulaşmak istiyoruz.
Amacımız ;sizleri Türkiyemiz de üretilen,reklam parasını işçi ve çalışanlarına vermeyi tercih eden,kalitesi ve rahat giyimi ile yıllardır satış alanında beğenilen,2003 Avrupa kalite ödülüne sahip ,benimsediği vizyon olarak ta halkının kalbi sevgisine ulaşmak isteyen Carla Verde ile tanıştırmak.
Sizlere ve Carla Verde’ye olan inancımız ile diyoruz ki;

Gelin ayaklarınızı CARLA VERDE ile tanıştıralım.
Öncelikle markamıza olan inancımızı,sizin terliklerimizi kullanım anındaki memnuniyetinizi ve ''bu terlik vereceğim parayı hak ediyor,helal olsun '' deyişiniz ile onurlanmak anlamında, ÖNCE GİY SONRA ÖDE kampanyasını onayınıza sunuyoruz.
Yaz başında KK alışveriş sitemizde satışını yapmayı planladığımız CARLA VERDE terliklerinin bu kampanya ile sizlere ulaşması ve memnuniyetinizin bizlerle paylaşılması en büyük mutluluğumuz olacaktır.
Terliklerimizi talep etmenizden sonra geçecek sürede yakın çevrenizden ‘’’ Aaaa ne kadar şık bir terlik,rahatmı bari? ‘’’ şeklindeki bir soruya (sorular başka türde de olabilir.bu şekilde bir soru örnek olarak verilmiştir.) evet cevabı verdiğiniz de +2 puan bizim hanemize yazılacak.''ne biçim terlik almışsın.buda giyilirmi?çıkar ayağından ben giyeyim dendiğinde ise -2 puan bizden düşecek.(kıskananlara dikkat,analiz edilmeleri gerekebilir.)
Sizin kendi içsesinizin memnuniyeti ise sizi bankaya gitme yönünde güdüleyecek.ve bu şekilde toplam 20 puana ulaşmış olduğumuzda sizleri ,havalenizi yapmak üzere bekleyeceğiz.:KK66:
Güvencimiz ve markamızın arkasında olmamız bu nedenlere bağlı olarak çeşitlilik gösterecek.Ben bu terliklerden hiç memnun kalamadım.’’ayyyy ne berbat dediğinizde üste 6 lira’’verilecektir.
Türk kadınına olan güvenimiz,onların melek yürekleri bu ilk defa denenen satış denememizde en büyük rehberimiz olacaktır.
Sevgili hanımlar ne dersiniz bu fikrimizi uygulayalımmı.?.
Önce siz meleklere ve daha sonrada ayaklarımızı uçuracak olan CARLA VERDE lerimize güveniyoruz. Hoşçakalın..öpüldünüz.a.s.

nazlımmm ve sergüzeşt

Diğer Modellerimiz için

sevdiğiniz erkeklere, http://www.kadinlarkulubu.com/album.php?albumid=3746

prenseslerimize pemboş carla verdeler, http://www.kadinlarkulubu.com/album.php?albumid=3745

bembeyaz Carla Verdeler, http://www.kadinlarkulubu.com/album.php?albumid=3730

Carla Verde 1 http://www.kadinlarkulubu.com/album.php?albumid=2616

Carla Verde 2 http://www.kadinlarkulubu.com/album.php?albumid=2622

Son düzenleme:
hepsi cok güzel
kıs nedeniyle pek gitmese bile
yazın kk da bunlar kapış kapış gider yerimseniben

kız sergü bunlardan beğendiğimizi alabiliyormuyuz şimdi :uhm:
benmi yanlış anlamışım benneyaptımki
fiyatları ne kadarki benneyaptımki

valla ben de pek anlamadım ama KK'nın önayak oldugu her türlü organizasyona varım elbette :lepi: :yalaka üye simili: :nazar:
bu hususu bi arkadaşla gorusmustuk yaz sezonunda
hayata geçmiş olmasına cok sevindim...
amaç neyse dilerim ulaşırız sengözlerimebaksanab

Modellere daha önce bakmıştım ve pek tarzım değil ama bazılarını beğendim...

Denemeye değer diye düşünüyorum :)

Pazarlama yöntemi ilginç olabilir.. Tek sakıncası; yeterince dürüst insanlar bulmak.. yerimseniben
Kolay gelsin hanımlar..

cok güzel terlikler ama biraz riskli satan insanlar icin müsterilerinin kimler oldugunu bilmiyorlar helede böyle önce dene sonra al ama yinede iyi olur insallah
bende almayı isterim ama yakında erkek reyonundan giyineyecek bir bayan olarak:a015::a015: ayaklarım büyük benim:a015: bu terliklere bakmaktan baska bir sey yapamıyorum :a015:

Sergü valla bende bişe anlamadım.

hem bunların beeeyle topuklusu, daha kokoş olanı yokmubenneyaptımki

kız sergü bunlardan beğendiğimizi alabiliyormuyuz şimdi :uhm:
benmi yanlış anlamışım benneyaptımki
fiyatları ne kadarki benneyaptımki

hasübem,dünürüm evet önce alıp sonra ödeyeceksiniz.. fiyatlar ne sizi ne bizi üzecek merak etmeyin :1closedeyes:

çok güzel ama ben pek anlamadım bende mi sorun acaba...

canım bu kampanya yaz başında Kulübümüzde yapmayı planladığımız yeni bir teknik, önce alıp sonra öde diyoruz bu ankette bu kampanyanın bize ne gibi getiri ve götürüleri olacağını anlayabilmemiz için yapılmıştır.. sizin fikirleriniz doğrultusunda yön bulacakyerimseniben.
sevgiler.

terlikler güzel ve rahat gibi gözüküyor benim anlamadığım siz bize bu terliklerle ilgili söylenenleri yani puanları nasıl anlayacaksınız yoksa bu terliklere mikrofonmu takılı olacak

Ay sergü kafa ben bişi anlamadim bunlari senmi satiyosun:1shok:
satiyosan bu kadar parayi nerden buldun:sm_confused:
modlara maaş bağlandi da bizim mi haberimiz olmadi:nazar:
vede kişin ortasinda terlik ne alaka devenin bale pabucukaydirigubbakcemile2
kestane kebap acele cevap arzu hürmetler efem:icecream:

imza:sarisin üye-tatlicadiarzu-

1755.jpg

işte buuuuuuuuuuuu:1shok::1shok::1shok:
bayıldım..bundan bir tane istiyorum..
şu an dombili ayaklarıma giysemde eminim yakışmaz ancaaak yaza seksüü ayaklarımlan ve bronz tenimlen süper olacak eminim..:asigim:

bir şey sorucam..ayak numaramız kalıba göre değişim gösterebiliyor..onu nasıl ayarlıcaz..

aslında yaz mevsimi için güzel modeller var...
benim tarzım dolgu topuk ve sandalet
neden olmasın...
başarılar....

Ay sergü kafa ben bişi anlamadim bunlari senmi satiyosun:1shok:
satiyosan bu kadar parayi nerden buldun:sm_confused:
modlara maaş bağlandi da bizim mi haberimiz olmadi:nazar:
vede kişin ortasinda terlik ne alaka devenin bale pabucukaydirigubbakcemile2
kestane kebap acele cevap arzu hürmetler efem:icecream:

imza:sarisin üye-tatlicadiarzu-

nerde bende o para balım ya :nazar: ,
ben koordinasyon ,tanıtım ve danışman olarak görevliyim ,sizlerin görüş ve düşünceleri bizim için çok önemli..
ürünlerle ilgili yardımcı olmaya çalışacağım a.s.

X