Anket Sizler İçin Ürettiğimiz CARLA VERDE'ler Önce Dene Sonra Öde Kampanyasıyla Sizlerle

CARLA VERDELER ,ÖNCE DENE SONRA ÖDE KAMPANYASIYLA AYAKLARINIZI SARACAK.NE DERSİNİZ ?

• Evet,çok harika bir satış yöntemi

OY: 59 54,1%
  • Sakıncaları olabilir,sakıncalarını alt bölüme yazıyorum.

OY: 21 19,3%
  • Batabilirsiniz,nedenlerini alt bölüme yazıyorum.

OY: 9 8,3%
  • Yorum yok

OY: 20 18,3%

• Ankete Katılan
    109
Böyle cesur ve iyi niyetli bir adımdan dolayı tebrik ederim kızlar. Umarım bu iyi niyeti suistimal eden olmaz... Benim de beğendiğim terlikler oldu. Fiyatlar belirlenince ben de kendime bir terlik seçebilirim buradan. Ama benim gibi kredi kartı kullanmayanlar için bir de posta havalesi düşünülebilir mi?

Böyle cesur ve iyi niyetli bir adımdan dolayı tebrik ederim kızlar. Umarım bu iyi niyeti suistimal eden olmaz... Benim de beğendiğim terlikler oldu. Fiyatlar belirlenince ben de kendime bir terlik seçebilirim buradan. Ama benim gibi kredi kartı kullanmayanlar için bir de posta havalesi düşünülebilir mi?

Ürünleri sizin alımlarınıza sunduğumuzda ödeme koşul ve seçeneklerinide sizlere bildireceğiz katılımınız ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederiz.
sevgiyle kalın a.s.

yöntem satış biçimi güzl ama arkadaşalrında dedği gibi bazı sakıncalar var güven meselesi ise en büyük sıkıntı malesef..
o yüzden bazı kısıtlamalar getirilmeli diye düşünüyorum mesaj sayısı sınırlaması getirilebilir mesela...
puanlama olayını anlamadım anlatıdıysa da aradaki mesajlarda gözümden kaçmış olabilir...
en iyisi Kazen abi mağaza işine de el atsın istanbul da falan bir ayakkabıcı terlikçi açsın adına da KK TERLİK koysun hepimiz ordan giyiniriz artık valla köşe olur:)
en son hayırlı olsun diyeyeim sonuçları yakında görürüz şimdiden hayırlı kazançlar

yöntem satış biçimi güzl ama arkadaşalrında dedği gibi bazı sakıncalar var güven meselesi ise en büyük sıkıntı malesef..
o yüzden bazı kısıtlamalar getirilmeli diye düşünüyorum mesaj sayısı sınırlaması getirilebilir mesela...
puanlama olayını anlamadım anlatıdıysa da aradaki mesajlarda gözümden kaçmış olabilir...
en iyisi Kazen abi mağaza işine de el atsın istanbul da falan bir ayakkabıcı terlikçi açsın adına da KK TERLİK koysun hepimiz ordan giyiniriz artık valla köşe olur:)
en son hayırlı olsun diyeyeim sonuçları yakında görürüz şimdiden hayırlı kazançlar

Ablammm,puanlama şöyle olacak..hani arkadaşlarından birisi ne güzel terlik,rahatmı dediğinde cevabınız evet ise bu bize 2 puan yazacak.sizin kendi memnuniyetiniz 10 puan..yani 5 soru sonrasında 20 puana ulaşacağız...arkadaşınız ya bu teliği nereden aldın derse -2 puanınız olacak .toplamda +,- ,ile paracıklarımızı gönderme kararı alacaksınız....yoksa biz size 6 lira göndereceğiz....terlik hediyemiz olacak..

Son düzenleme:
canım benim terlikler güzel başta çin malı değil eminim çok kullanışlıdır da
terlik satışlaro için direk satış bölümünden satış yapsan da diyorum hiç riske girmesen bilemiyorum ama biraz risk var gibi sanki tabiki sen her şeyi düşünerek bu fikiri almışdındır ama bu arad fikiri valla iyi düşünmüşsünüz puanlarla filan
inşallah her şey sizin gönlünüz ce olur ne gerekli ise yanınızdayım her zaman için yardım dan yanayım

canım benim terlikler güzel başta çin malı değil eminim çok kullanışlıdır da
terlik satışlaro için direk satış bölümünden satış yapsan da diyorum hiç riske girmesen bilemiyorum ama biraz risk var gibi sanki tabiki sen her şeyi düşünerek bu fikiri almışdındır ama bu arad fikiri valla iyi düşünmüşsünüz puanlarla filan
inşallah her şey sizin gönlünüz ce olur ne gerekli ise yanınızdayım her zaman için yardım dan yanayım

haklısın Ablam.Ürünlerimizin Yurdumuzun üretimi olması ,bizimde övündüğümüz,güvenle arkasında durduğumuz ve kalitesini daha da mükemmele taşıma gayretini her zaman hissettiğimiz anlamları içermekte:enbuyukkk::enbuyukkk:.Garanti anlayışımız 2-3 senelik süreci taşımakta.Tabanı yırtılan,derisi deforme olan ürün sayımız yok denecek kadar az.Tabanlarındaki kalite ve rahat ,ortapedik yapısı ise YÜRÜNECEK DAHA YOL VARMI diye sormakta sessizce.
Burada Carla Verde markası hepimizin çok sevdiği bir marka olacak.amacımız da bu.isteğimiz de sizlere en uygun fiyatla terliklerimizi sunmak..ablam yazınız için teşekkür ederim.hoşçakal.

yöntem satış biçimi güzl ama arkadaşlarında dedği gibi bazı sakıncaları var ,güven meselesi ise en büyük sıkıntı malesef..
en son hayırlı olsun diyeyim sonuçları yakında görürüz şimdiden hayırlı kazançlar

Dostlarımızın daima söylediği, yazılarında Güven meselesine ilişkin sakıncalarını ortaya koydukları söylemler ,bizlere çok güzel nasihatlar içeren duygular....
Tabiki burası sanal bir ortam,dikkatli olunması gerekecektir.bunuda çok önemseyeceğiz.bu konuya ilişkin yapabileceklerimizi de sizler ile tartışarak uygun yapılanmayı gerçekleştireceğiz..ama ben şunu söylemeliyim ve inancımdır ki .Burada bulunan her ablama,arkadaşıma sonsuz bir güven duyuyorum.ve inancım odurki çok az belki 3-4 kişiden paramızı alamayacağız. oda yollamayacağından değil o an parası olmadığındandır..bizler buna son derece inanıyoruz..ve iddia ediyorum bu bu şekilde sonuçlanacak...tekrar yazılarına teşekkür ediyoruz ablacığım.hoşçakal..:enbuyukkk:

sabırsızlıkla fiyatları ve satışa sunulmasını bekliyorum.. hatta siz bana şimdiden bir tane hediye gönderirseniz yaza üç çift sözü veriyorum.. annem ablam ve kızım için... :)))
modeller çok güzel rahatlığınıda denedikten sonra söylerim artık...
kolay gelsin hanımlar...sırnaşık şey

2009 yaz ürünlerini görseniz yorumlar nasıl olurdu merak ediyorum : ) Bildiğim kadarı ile Mart ayında bu kampanya yeni modeller ile başlayacak. Daha öncede yazmıştım bizzat gidip gördüğüm(danone reklamı gibi oldu) 2009 yaz modellerinde çocuklar için yapılan modellere hayran kalmıştım. Bir diğer konu ise altı üstü terlik dediğimiz eşyanın bu kadar mı çok modeli olur diye şaşkınlık yaşamıştım.

sevgili Kazen desteğin ve yardımlarından dolayı Carla Verde adına nazlımmm ve ben sonsuz teşekkür ve sevgilerimizi gönderiyoruz her şey en güzeli en iyisi için.:enbuyukkk:

hayırlı olsun diyorum öncelikle...
ben modelleriniz çok beğendim...satın almak konusunda yanınızdayım fiyatlar makul olduğu sürece..
ama geri kalan kısmı çok anlamadım açıkçası..
anladığım kısımda da sizin iyi niyetinizi suistimali geliyor aklıma...
umarım herşey gönlünüzce olur..hayırlı işler dilerim

Haklısınız,umarım kol kola suistimal edilmeden burada satışlarımızı yaparız.ama ben bunun olacağına hiç olasılık vermiyorum ablam...HOŞÇAKAL

Kazen kullanıcısından alıntı
2009 yaz ürünlerini görseniz yorumlar nasıl olurdu merak ediyorum : ) Bildiğim kadarı ile Mart ayında bu kampanya yeni modeller ile başlayacak. Daha öncede yazmıştım bizzat gidip gördüğüm(danone reklamı gibi oldu) 2009 yaz modellerinde çocuklar için yapılan modellere hayran kalmıştım. Bir diğer konu ise altı üstü terlik dediğimiz eşyanın bu kadar mı çok modeli olur diye şaşkınlık yaşamıştım.

Sevgili Kazen ile bu şekilde tanışma imkanımız olmuştu.kendisininde belirttiği gibi rengarenk çeşit çeşit terliklerimizi görünce şaşkınlık geçirmişti.görmeniz gerekirdi.baktı.baktı...vay be dedi.ne güzel bir çalışma olmuş..ellerinize sağlık demişti.aynı şekilde kaliteyide çok net anlamıştı..işte kendisinin bu incelemesi sonucunda bizler burada sizler ile birlikte olacağız.
Bence esas önemli olan,bu sitenin kurucusunun ,sizlere hizmet verebilmek anlamında,onca yolu katederek Balıkesir' e gelmesi ve zamanını bu şekilde sizler için değerlendirmesi.Bu aidiyet duygusu ve sizlere olan bağlılığı.gönülden alkışlanması gereken bir yaklaşım.Bütün arkadaşlarım adına ben size teşekkür etmek istiyorum.iyiki varsınız ve kadınlar kulübünün geleceğinin sizlerin yaklaşımların ile çok daha iyiye gideceğine inanıyorum.

yaa çok güzelde fiyatları ne kadder bunların onlarda güzelse oldu bu işşşşş :lepi:

Ya ben bıraz daha topuklu istiyommmmmm
kısa boyluyummm napıyımmm böle haberler olunca kızlar bana haber verin yaaa
alamak isterimm

yaa çok güzelde fiyatları ne kadder bunların onlarda güzelse oldu bu işşşşş :lepi:

Ya ben bıraz daha topuklu istiyommmmmm
kısa boyluyummm napıyımmm böle haberler olunca kızlar bana haber verin yaaa
alamak isterimm

Carla Verde terliklerimizin satışı başlamıştır aşağıdaki linkden gerekli bilgileride öğrenebilirsiniz.kampanyamız bu ay sonuna kadar geçerlidir.
beğenileriniz için çok teşekkür ederiz.

http://www.kadinlarkulubu.com/kk-koleksiyon/251668-yeni-sezon-carla-verdeler-sizlerle.html

X