Sizler..neden böylesiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burada savunan üyeler
Bir iki konu alıntılayabilir misiniz?
Gerçekten mağdur olmuş, gururunu ayaklar altına almış ve ciddi derdi olan bir kadının aşağılanıp dalga geçildiği konu örneği?

Şu konular hariç ama:
36.kez aldatıldım öğretmenim ama boşanmak istemiyorum napim
Kızımın sevgilisi varmış, biz tanınmış aileyiz, eşim duyarsa öldürür napim
Kp in 3 tane evi var ama kocamın üstüne yapmıyor evi napim
Kv beni ezikliyor geçen 3 kez aradım açmadı kapısına gittim yalvarmaya ama hala laf sokuyor napim

Gibi gibi

burda çok abartılı derecede saçma başlıklar açılabiliyor. Yani insana yorum yapılacak hiçbir şey bırakmıyorlar ve dalgaya vuruluyor. Ancak siz de tüm dalgaya vurulan kişilerin hak ettiğini söyleyebilir misiniz?

ben de kendimden örnek vereyim. Çalışmayan kadınlar ezilir babında yazılan bir yoruma Ezilmenin çalışmakla çok alakası olmadığını bdvde çalışmasına rağmen çok ezilen insan olduğu cevabını yazdım. Güzelce karşı çıkanlar oldu onlarla tartıştık uzlaşamadık vs. Ancak konunun ortasında dalıp bakın çalıştığım için eziliyormuşum neler çekmişim de haberim yokmuş 😂 gibi bolca gözyaşılı gülme emojili yorum yazan iki arkadaş oldu. Ne alaka anlayamadım. Kendi aralarında dalga geçerek 3-4 yorum yazdılar. Ben cevap vermeyince aradıkları kaosu bulamayıp gittiler. Böyleleri de var üzgünüm.

Katılmıyorum size. Benim şahsen o bahsettiğiniz insanların yorumları bu forumda en beğendiğim yorumlar oluyor genelde. Çünkü maskesizler, çat çat söylüyorlar. Bunu daha önce de söylemiştim sert eleştirinin kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum. İnsanların bu kadar hassas olmasını da anlamıyorum. Karşıdaki gelmiş dobra dobra konuşuyor işte, ne güzel. Ben de bir keresinde aldığım bir yoruma üzülmüştüm ama şu an iyi ki o yorumu almışım diyorum.
Dalga geçme konusunda da kusura bakmayın ama izahı olmayan şeyin mizahı olur. Bazıları fazlasıyla hak ediyor.

Ondan bahsetmiyorlar ki, sevgiden bahsediyorlar.

Benim derdini doğru düzgün anlatmış bir kadına yardım etmediğim herhangi bir konu bulsunlar üyeliğimi silerim. Dün yardım derneği konusunu biliyorsun. Cevap bile vermedi saatlerce sonra çekti gitti. O saatten sonra üzülemem o kadın için. Bir daha benzer konu açsa haydi yallah başka kapıya derim.
Bunlar pohpoh isityor, yaptıkları, anlattıkları herşey onaylansın istiyor. Öyle bir dünya yok. Ayrıca forumda iyi kötü 3 yıl geçirmişim. Kurduğu cümleden sarımanolyanın yeni nickini tespit edecek kıvama gelmişim. Kim kimdir, nedir biliyoruz artık iyi kötü. Profil kapatmayla, yeni üyelik almayla kim olduğunuzu saklayamıyorsunuz tirsi ve benzerleri :)

Kadınların oldugu bir platformda erkek üye olması çok rahatsız edici. Çok üzüldüm cidden, arkadaşı kınamak için dm’den ismini öğrenebilir miyim acaba? Ayrıca Üyenin yaşını, medeni durumunu ve mesleğini de alabilir miyiz? Bir de mümkünse lokasyonu.

burda çok abartılı derecede saçma başlıklar açılabiliyor. Yani insana yorum yapılacak hiçbir şey bırakmıyorlar ve dalgaya vuruluyor. Ancak siz de tüm dalgaya vurulan kişilerin hak ettiğini söyleyebilir misiniz?

ben de kendimden örnek vereyim. Çalışmayan kadınlar ezilir babında yazılan bir yoruma Ezilmenin çalışmakla çok alakası olmadığını bdvde çalışmasına rağmen çok ezilen insan olduğu cevabını yazdım. Güzelce karşı çıkanlar oldu onlarla tartıştık uzlaşamadık vs. Ancak konunun ortasında dalıp bakın çalıştığım için eziliyormuşum neler çekmişim de haberim yokmuş 😂 gibi bolca gözyaşılı gülme emojili yorum yazan iki arkadaş oldu. Ne alaka anlayamadım. Kendi aralarında dalga geçerek 3-4 yorum yazdılar. Ben cevap vermeyince aradıkları kaosu bulamayıp gittiler. Böyleleri de var üzgünüm.
Her yerde her türlü insan var ki ama ayda bir bunu masaya yatırmaya gerek yok
Böyle olacaksa ülke hakkında sürekli konu açmamız gerek hani

Katılmıyorum size. Benim şahsen o bahsettiğiniz insanların yorumları bu forumda en beğendiğim yorumlar oluyor genelde. Çünkü maskesizler, çat çat söylüyorlar. Bunu daha önce de söylemiştim sert eleştirinin kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum. İnsanların bu kadar hassas olmasını da anlamıyorum. Karşıdaki gelmiş dobra dobra konuşuyor işte, ne güzel. Ben de bir keresinde aldığım bir yoruma üzülmüştüm ama şu an iyi ki o yorumu almışım diyorum.
Dalga geçme konusunda da kusura bakmayın ama izahı olmayan şeyin mizahı olur. Bazıları fazlasıyla hak ediyor.

Bu tarz yorumları mesela çok beğeniyorum. Mesela bana katılmadığınızı, neden haksız olabileceğimi güzel bir üslupla yazdınız. İnsanlar farklı karakterlerde, benim gibi düşünmenizi bekleyemem tabi ki. Önemli olan insancıl bir şekilde düşünceleri dile getirmek. Haksızsam haksız olduğumu, yanlışsam nerede yanlış olduğumu bu sizin dilinizle yazabilirler. Benim kimlerden ve ne tarz yorumlardan bahsettiğimi umarım anlamışsınızdır.

Aaaa çok ayıp
Niye kendinizle doğru savunduğunuz şeyle çelişiyorsunuz
Ben ciddi ciddi yazan bir üyeyim
Hemen yazdığımı alıntılayıp dalga geçtiniz
E sizin sorununuzda bu değil miydi
AYnı şeyi bana niye yaptınız madem

Valla öyle yapmışım,doğru.
Mis gibi de olmuş. :)

Siz açtığınız konuda A derken diğeri geliyor tamamen alakaya maydanoz bir konudan bir şey çıkarıyor, yargılıyor, döşüyor ağlayarak gülen emojileri.. çok komik çünkü (?)
Bu dediğinizi en son açtığım konuda birebir gözlemledim bu konuda çok haklısınız kesinlikle..Hayatımı hikayemi yaşadıklarımı bana yaşatılanları ve neye mahkum edildiğimi bilmeden saçma sapan yorumlar yazanlara kendi tarzlarında cevap yazınca kafaya takıp her sayfadaki mesajıma “beğenmedim” butonuna abanan üyeler gördüm şok oldum..Ve dediğiniz gibi millette laf çarpmayı marifet sayan belli bir kesim var,onların millete laf çarptığı yorumlara kalpler,gözlerinden kalp çıkartan emojiler bırakmayı seven bir kitle de var. En güzeli “Göz Ardı Et” butonu. :)

Kadınların oldugu bir platformda erkek üye olması çok rahatsız edici. Çok üzüldüm cidden, arkadaşı kınamak için dm’den ismini öğrenebilir miyim acaba? Ayrıca Üyenin yaşını, medeni durumunu ve mesleğini de alabilir miyiz? Bir de mümkünse lokasyonu.
Medeni durum, lokasyon falan neye lazimdi?

Her yerde her türlü insan var ki ama ayda bir bunu masaya yatırmaya gerek yok
Böyle olacaksa ülke hakkında sürekli konu açmamız gerek hani
Bence de gerek yok. Görmezden gelmek gerek. Dışarda da ağzını bantlıyamıyoruz bu insanların. Ben görmezden geldim. Bundan sonra da böyle yapmaya devam edeceğim. Kaosu bulamayınca kendileri gidiyolar zaten

İyi geceler kızlar yatıyorum artık, ha buarada ilgisizliğimi sevgisizliğimi boş beleşliğimi kusabileceğim bi konu olursa haber edin şöyle insanları kıra döke içimi boşaltayım. He bir de erkek üye (yav he) neden özelden açıklanıyor ne alaka. Hadi gittim bye

Hayirdir 🤣 gozlerinin icine bakarak kinamak istediniz heralde

anladım o konuyu.akıllara zarar konu açan üyelerin konularına zaten ciddi yorum yapmıyoruz goy goyla cevap veriyoruz.ama normal konularda reel hayattaki gibi sohbet seviyorum.kadın belki de ağlayarak yazıyor o an belki psikolojisi çok kötü kızkardeşi yerine koyup bir destek istiyor.onu anladığımız an her işimi bırakıp destek olmaya çalışanlardanım.mesela beyninde tümör saptanmış üyeler beni duyup özleden genelden bana ulaşıyorlar.korkuyorlar rahatlatıyorum anlatıyorum uzun uzun.ya da bambaşka konuda hayatımdan örnekler vererek olurunu olmazını anlatıyorum sorununun.olması gereken de bunlar.Ama amacı kışkırtmak dalga geçmek olan onun için konu açanla da eğleniyorum yalan yok.

Ce-eeeeee gecenin sürprizi 🤣🤣🤣
Tamam tamam benden sürpriz olmaz, olsa olsa gecenin kabusu olur.
Kabusunuza başlayalım mı?

Öncelikle Y yasiyoruzsessizce yeniden aramıza hoşgeldiniz lakin foruma hakim olduğunuzu söylemenize rağmen çok da hakim olmadığınızı görüyorum zira foruma hakim olurken en önemli kısım olan Forum Kurallarını atlamışsınız.

Sonra eminim eminim dediğiniz Erkek üyeliği üye olduğunuz dönemlerde rapor etmeniz gerekirdi, hala geç değil madem aktif madem erkek, profiline gidin ve şikayet et butonuna basın lütfen.

Konuya yorum yazan ve içlerinden rapor edilmiş olan hanımlar, söylememe gerek yok sanırım ama konu sahibesinin de bilgilerini tazelemek için yazalım.
Üyeler, konular ve üyelerini yaptığı yorumlar hakkında konu açmak yasaktır kuralına istinaden konu sahibesi başta olmak üzere, konuda polemiğe giren, üslubu bozan yani site kurallarına uymayanlar KK F tipine gidiyor.

Size mapus damları bana raporlar😁

Bavullar hazır olsun lütfen 😉

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X