Sizlere danismak istedim kizlar abartiyormuyum

_Masalim_

❤Herşey gönlümüzce olsun❤
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2014
22.104
27.504
Sevgili kk hatunlari ❤

Eşim isten 5de cikiyor malum havalarda guzellesti arkdaslariyla buluşmak istiyor arada is cikisi 9 9 bucuk gibi geliyor en gec bende buna biraz tepkili oluyorum acaba bu konuda hatami yapiyorum 1 bucuk yillik evliyiz tecrubeli hanimlardan kendimi duzeltmelimiyim yoksa haklimiyim fikirlerinizi merak ettim simdiden cok tesekkur ederim ❤

Kuzular halletik haftada 1 kere plan yapicaz arkadalrimizla ya hep beraber yada ben arkdalslarimla o arkadaşlarıyla ... diğer günler kendimize özel zmaan ayrıcaz trip atmadan sakince konuştum tatli tatli ve bana hak verdi sorun çözüldü cok teşekkürler arkadaşlar :KK200:

Son düzenleme:
Bende gitmesin bı yere hep işten eve gelsin isterdim ilk yıllar
Şimdi kendim diyorum git gez biraz arkadaşlarınla plan yap kafan dağılsın diyorum:)

Yeni evlisiniz hep dipdibe olmak istiyor olabilirsiniz ama bırakın çıksın gezsin
Sizde plan yaparsınız birlikte de çıkarsınız
Hem sizde arkadaşlarınızla çıkın gezin

Hamilesiniz diye de abartıyor olabilirsiniz eşinize güvenmediğiniz için de olabilir. Bu güvenmeme gene hamilelikten dolayı oluşmuş olabilir. Hangisi siz karar verin.

Canım aynı haftalık hamileyiz 9 aylık evliyim bende izin vermiyorum bir kere verdim ardı arkası gelmedi zor duruldu yani

Bende gitmesin bı yere hep işten eve gelsin isterdim ilk yıllar
Şimdi kendim diyorum git gez biraz arkadaşlarınla plan yap kafan dağılsın diyorum:)

Yeni evlisiniz hep dipdibe olmak istiyor olabilirsiniz ama bırakın çıksın gezsin
Sizde plan yaparsınız birlikte de çıkarsınız
Hem sizde arkadaşlarınızla çıkın gezin
Haklisim canim sanki boyle ayri gayri oluyoz gibi oluyor bide hamileyim ya sanirim ondan bende bugun annemle gezdim ferahladim bazEn guzel havalrda gezmek iyi oluyor

Hamilesiniz diye de abartıyor olabilirsiniz eşinize güvenmediğiniz için de olabilir. Bu güvenmeme gene hamilelikten dolayı oluşmuş olabilir. Hangisi siz karar verin.
Yok guvenle alakasi yokta canim mesala hep disari cikmak isterse diye yoksa tabi ciksin gttgi yeride biliyorumda ama surekliligi olursa sorun yaparım doye düşünüyorum

Benim eşim onun haricinde akşamları başka arkadaşlarımla gezmemi istemez.O yüzden o da aynı şekilde arkadaşlarımla görüşücem diyemez gündüz evli arkadaşlarıyla 1 2 saat takılır araba yıkar gelir. Herşey karşılıklı bizde.3 yıl böyle sürdü.Seni gezdirebilir.Yürüyüşe çıkartabilir bence.

X