skntlarn dnmekten sklp, burada benim gibi gezinen var m?

yokyokokk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2009
49
0
ayrı bir başlık açıp sıkıntılarımdan bahsetmek istemiyorum, aslında bunları düşünmekten de sıkıldım, hata bunlar yüzünden dönüştüğüm kimseden de memnun değilim
bir derdim var köşesine gelip insanların yazdıklarını okumak beni bir süre kendimden alıkoyuyor. bazı zaman yazılan şeylerden öylesine üzülüp etkileniyorum ki, kendimin uğraştığı şeyleri okkalı bir küfürle uzaklaştırıyorum. kiminize göre bu tavrım bencilce de gelebilir, gerçekten dertleri var insanların diyebilirsiniz. evet var.
öyle işte paylaşayım dedim.
 

justis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
780
1
anlıyorum seni cnm hayat kesinlikle adil degil bazı insanları dinleyince aynen bendee senin taktıgın neymişki diyorum bazen ama her insanın derdi kendinee senağlama
 
E

EU2

Ziyaretçi
aynen canım dusunmekten başka bi kişiliğe burunmuşum kendimi tanımıyorum artık anca nette dolanıyorum ve musik dinliyorum ama bazen nette ne gordugumu bile anlamadan ordan oraya burdan ssuraya zıplayıp duruyorum tek hissettigim muzikler ve beynimdeki kocaman soru işaretleri :nazar:
yalnız degilsin ....
 

yokyokokk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2009
49
0
evet aynı durumlar, internette gezinmek o sayfadan bu sayfaya. yazılacak tezim var şurda okuyup anladığım sayfa kadar okumadım. arkadaşlarımla da buluşmak sohbet etmek istemiyorum, öylesine garip bir enerjim var ki sıkıntımı söylemesem de etkiliyorum onları. utanıyorum o yüzden kendimden. hep sıkıntı hep şikayet. annemle aynı şehirdeyiz ona bile gitmekten çekiniyorum, olur ya yüzüm düşer birşey var diye anlar, üzülür kıyamam. ne kadar güçsüzüm yeter artık dırdırcı olmayı kes diyorum kendime.
ne kadar sıkıcı yazıyorum böyle:tomato:
teşekkür ederim hepinize
 

susarak xoxzlxuxyorum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2008
281
0
38
ahh arkadaşalr son zamanlarda bende ne yemek yemek istiyorum ne gezmek ne kitap okumak ne uyumak ne arkdaşalrımı görmek ne ne ne........ boş bakınıyrm sadece saniyeik dahi olsa bişey düşünmek istemyrm
 

_Mustang_

BiLMeM
Pro Üye
30 Aralık 2007
4.535
70
42
Mesajıma yüzümde bit tebessümle başlıyorum :)

Evet daha önceleri bu topikten mümkün olduğunca uzak duruyor hatta hiç girmiyordum .hatta burdan sorumlu arkadaşlarıma sürekli allah kolaylık versin size diyordum . Sonra aynen can sıkıntısından dolanmaya ve bölümden sorumlu oldum.
Normalde sıkıntılardan kaçan olumsuzluklar konuşmayı duymayı sevmeyen biriyim ancak burda çoğu zazman kontrol amaçlı girmeme rağmen bazen insanlara yaşadıklarımdan yola çıkarak dostane öğütler vermek doğru geliyor.
 

er_ca

6-11-2012
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2008
6.215
49
35
hangimizin derdi yok ki büyük ya da küçük.. hergün hepimizn bir derdi çıkıyor..
kimimiz içinden çıkamayıp tak dediği an hem içimizi rahatlatmak hem çıkar yol bulmak için burada yazıp paylaşıyoruz.. kimimiz tak deyinceye kadar kendimize bile itiraf etmeden içimize atarak erteleyerek yaşıyoruz.hayat mücadelelerle süprizler dolu...
 

yokyokokk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2009
49
0
içime öyle bir tak ediyor ki sormayın er_ca:)
tak ediyorsa takmayayım diyorum. mesela 2 gündür evde yalnızım, terkedildim. tak mı takmamaya çalışıyorum:)
 

irem naz

Canım OĞLUM
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2008
6.708
16
dertsiz kul olmaz.ama şu bir gerçek ki burda okuyunca çogu zaman halime şükrediyorum..beterin beteri var diye...yinede herkesin sorunu kendine göre büyük..
 

Biricik

üç böcek bir çiçek
Kayıtlı Üye
22 Mart 2007
1.174
6
hangimizin derdi sıkıntısı yok ki... hepimizin var.. ne yapalım bizde buralarda takılıp avunuyoruz işte...:kahve:
 

hazaldt2008

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2008
269
0
42
sıkıntıların nedir bilmem ama en kısa zamanda üstesinden geleceğine inanıyorum...senin için dua edicem...