SMA HASTASİ ASLİ ÇİÇEĞE ELİNİ UZATİRMİSİN

Lila41

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2022
1
0
25
SMA hastası olan Aslı Malatya'nın bir köyünde yaşıyan dezavantajlı bir sma meleği senin yardımına ihtiyacı var eliniz uzatır mısın ? O
Screenshot_2022-06-08-20-46-36-558_com.whatsapp.jpg
nun için onun yardım meleği olurmusun? Onun yardım meleği olmak istiyorsan ÇİÇEK YAZİP 6117 YE 20 TL bağışta bulunurmusun ❤️ unutmayın bu meleklerimizin bizim yardimlarimiza ihtiyaçları var ❤️ ❤️Kampanyamız Valilik onaylı ❤️

Aslı için kurulmuş 20 kişilik ekipler oluşturuyoruz her ayın 15 de cüzi miktarlarda yardımda bulunmak istersen eğer Instagram hesabı @aslicicek_yasasin sayfasına dm den mesaj atarak kurulan ekiplere katılarak bağışta bulunabilirsin unutmayın sma meleklerinin bizlere ihtiyacı var lütfen onları görmezden gelmeyelim 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

SMA hastası olan Aslı Malatya'nın bir köyünde yaşıyan dezavantajlı bir sma meleği senin yardımına ihtiyacı var eliniz uzatır mısın ? OEki Görüntüle 3080977 nun için onun yardım meleği olurmusun? Onun yardım meleği olmak istiyorsan ÇİÇEK YAZİP 6117 YE 20 TL bağışta bulunurmusun ❤️ unutmayın bu meleklerimizin bizim yardimlarimiza ihtiyaçları var ❤️ ❤️Kampanyamız Valilik onaylı ❤️

Aslı için kurulmuş 20 kişilik ekipler oluşturuyoruz her ayın 15 de cüzi miktarlarda yardımda bulunmak istersen eğer Instagram hesabı @aslicicek_yasasin sayfasına dm den mesaj atarak kurulan ekiplere katılarak bağışta bulunabilirsin unutmayın sma meleklerinin bizlere ihtiyacı var lütfen onları görmezden gelmeyelim 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Rabbim şifa versin tüm hastalara, ailelerine sabır versin inşallah

Güncelleme Aslının zamanı daraldı nefes darligi yasiyor bebegimiz, kampanya %46 lutfen 1 yaşina gelmeden ilacina kavuşturalim bebegimizi 🙏🏻 duyarli vicdanli merhametli annelerimiz desteginizi esirgemeyin.
Screenshot_20220812-224731_Instagram.jpg

Az çok demeden 20 tl bile olsa lutfen bagis yapalim. Yapamayacak durumu olan varsa paylaşsin yeter ki daha cok kisiye ulasalim

Screenshot_20220812-224514_Instagram.jpg
Screenshot_20220812-221600_Instagram.jpg

Sonradan kötü haberlerini alınca vah vah demek yerine ellerinden tutalım bebeklerimizin 🙏🏻 sizden yardım bekliyorlar, tek istedikleri nefes alabilmek. Bagislarinizla can olun 🌸

X