smmm sgs 2017/3 değerlendirme

Butimar-

Söyle Bana Hindiba
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2015
1.605
2.367
28
Merhabalar arkadaşlar 14 ekimde olan sınava gireniniz var mı? Netlerimizle bir değerlendirme yapalım sınav hakkında.

Merhaba , nihayet şu sınava giren birine rastladım :) selamlar tekrar , 14 ekim sınavına girdim , bu ikinci girişim , ilk sınavında 58.8265 ile kaldım 12 gkgy+47 alan yapmıştım , 2017/3 sınavında ise maalesef 49 alan yapabildim ama 2 soruda emin değilim 51 de olabilir , heyecanla sonucu bekliyorum , bu arada puanlamayı arıyorum ama bulamıyorum ,

Merhaba ben de sınava giren birine rastladığım icin mutlu oldum. Hattta kimse yazmaz diye bakmıyorum saatlerdir :).
Ben ilk kez girdim sınava 17 gk 47 alan yaptim 7-8 tanesini hatirlayamadim emin değilim. Sonuc ne olur bilemiyorum ilk kez girdim. Bu arada puanlamaya ben de rastlamadım

Fuat hoca anket yapıyor ama biraz zaman alır sonucu , umarım kazanmışsınızdır, hiç belli olmuyor çünkü , çok farklı sayısal veriler var , yaşayıp göreceğiz yine .

Fuat hoca nasıl bir anket yapıyor. Ben üye olmadan kendim çalıştım evde. Netlerimin yetersiz olduğunu biliyorum. Suan tek dileğim ortalamanın düşük olması:))

Fuat hoca kaç netle geçilebileceği konusunda anket yapıyor , ben de eski forumlarda okudum , siz de bakabilirsiniz

Fuat hoca kaç netle geçilebileceği konusunda anket yapıyor , ben de eski forumlarda okudum , siz de bakabilirsiniz
Bulamıyorum hangi ortamda yapiyor anketi sonuclandiysa bilgi verir misiniz?

Bi de sizce yeterli mi netlerim sınırda kalırım diye cok korkuyorum:110:

Sonuçlanınca bilgi veririm , 2017/2 sınavında 12gkgy+47 alan ile 58.8265 ile kaldım , ama siz belki gkgy fazla olduğundan olabilir , umarım kazanmışızdır :)

Umarım kazanmışızdır...:KK17:

Alan 47 net cok yetersiz umarım hatirlayamadiklarimdan 3-4 tane dogru cikar.

Bu benim 3. Girişimdi ama biliyorum ku yine olmadı evde deha dan kendim hazırlanıyorum biraz zor oluyor 2 yaşında oğlum var finansal muhasebeyi bi türlü mantığını anlayamiyorum nasıl çalışmalıyım kızlar sizce öneriniz var mi

Bu benim 3. Girişimdi ama biliyorum ku yine olmadı evde deha dan kendim hazırlanıyorum biraz zor oluyor 2 yaşında oğlum var finansal muhasebeyi bi türlü mantığını anlayamiyorum nasıl çalışmalıyım kızlar sizce öneriniz var mi

Finansal muhasebe ne yaparsam yapiyim benim de netim yukselmedi. Ama hesaplari 100 den baslayarak tek tek çalışmıştım , o şekilde anlayarak yazdım. Siz de vakit bulduğunuzda yazarak çalışın bence.

Bu arada sizin netiniz kaç

Hatirladiklarim 35+12 en fazla 45 olur biliyorum iyi gecmedi çünkü bi derse çalışıyorum diğeriyle karışıyor denetime o kadar çalıştım 6 tane felan geliyor herseferinde

Hatirladiklarim 35+12 en fazla 45 olur biliyorum iyi gecmedi çünkü bi derse çalışıyorum diğeriyle karışıyor denetime o kadar çalıştım 6 tane felan geliyor herseferinde

Off benim de denetim o kadar çalışmama rağmen cok.kotuydu :kızgın:

Sizce benim netlerim yeterli mi?

Bu sınavda en temel puan alınacak ders finansal muhasebe , yaklaşık 15 yıldır muhasebenin içindeyim ama halen yetmiyor , ben de murat yayınlarının setini aldım , onları bitirince çıkmış soruları çözdüm ama yine de o sınava girince sanki hiç çalışmamış gibi , öcü gibi geliyor :) videolardan dersleri izledim ama ilk girdiğimr göre topu topu 2 soru fazla yapabildim :) ama işin sırrı vakit ayırıp disiplinli bir şekildr bol bol test çözmek ,

Bu sınavda en temel puan alınacak ders finansal muhasebe , yaklaşık 15 yıldır muhasebenin içindeyim ama halen yetmiyor , ben de murat yayınlarının setini aldım , onları bitirince çıkmış soruları çözdüm ama yine de o sınava girince sanki hiç çalışmamış gibi , öcü gibi geliyor :) videolardan dersleri izledim ama ilk girdiğimr göre topu topu 2 soru fazla yapabildim :) ama işin sırrı vakit ayırıp disiplinli bir şekildr bol bol test çözmek ,

Haklısınız. En çok vakit finansal muh. ve denetime ayırdım gel gör ki birinden 10, digerinden 6 tane ancak yapabildim. Maliyete son iki hafta çalıştım 8 de 6 yaptim birini hatırlamıyorum.

Açıklanma tarihi 14 kasım yazıyor ama daha önce açıklanma ihtimali var mıdır sizce?

X