Smoothie blender tavsiyesi

Hayalperest_46

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2021
6
0
29
Merhaba hanımlar. Smoothie blender almak istiyorum . Memnun olduğunuz bir marka model var mı? Kullanıp memnun olmadiginiz özellikleri de varsa yazarsanız fikir sahibi olurum .
Su an araştırdığım modeller bunlar
Karaca powermix 1801
Philips problend 5000
Karaca shaker inox
Tefal blendforce
Tefal blendforce 2 in 1

Merhaba hanımlar. Smoothie blender almak istiyorum . Memnun olduğunuz bir marka model var mı? Kullanıp memnun olmadiginiz özellikleri de varsa yazarsanız fikir sahibi olurum .
Su an araştırdığım modeller bunlar
Karaca powermix 1801
Philips problend 5000
Karaca shaker inox
Tefal blendforce
Tefal blendforce 2 in 1
Allah'ım ne büyük dertler var yarebbül alemin

Allah'ım ne büyük dertler var yarebbül alem

Banlanırsın :KK70: ayrıca gugila yazıyorsun , hemen bulunuyor.
Ama hadi bi tavsiye elektrolux çok güzel.
Google da bir sürü tavsiye var makine çeşidi çok. Ayrıca Google da ki yorumlarin gerçek kullanıcı olup olmadığı belli değil. Burda tavsiye almak istedim gerçek kullanıcılardan neden banlanayim.

Bu bölümde daha çok okunuyor konular diye buraya açtım çok büyük derdim var yardim edin diye bir başlık acmadim
Forumun doğru kullanılması diye bir kural var. Çok okunuyor diye o zaman herkes buraya konu açarsa ne olacak. Sizin blender tavsiyenizle şiddet gören bir kadının çaresizliği bir mi? Haklı gibi bir de üste çıkmaya çalışıyorsunuz. Bunun için uygun bölümler var görülmedi mi profilinize yazın orada da tavsiye verirler size.
Ha bu arada konunuz da BDV de durmayacak taşınacak

İsmi tam olarak ne acaba
B24E257B-36B6-4162-BE36-A93726E7C267.png

Forumun doğru kullanılması diye bir kural var. Çok okunuyor diye o zaman herkes buraya konu açarsa ne olacak. Sizin blender tavsiyenizle şiddet gören bir kadının çaresizliği bir mi? Haklı gibi bir de üste çıkmaya çalışıyorsunuz. Bunun için uygun bölümler var görülmedi mi profilinize yazın orada da tavsiye verirler size.
Ha bu arada konunuz da BDV de durmayacak taşınacak
Şu üyelerin hem suçlu hem güçlü hallerine bayılıyorum. Neden banlanayım demiş bir de 🙄

X