Soğan-Hayıt tohumu-Testere dişli aslan pençesi-İncir-Bal tarçın çörekotu- sıralaması nasıl yapılmalı

cilekli_sut

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2015
818
949
Herkese selamlar arkadaşlar. Çikolata kisti ile uğraşanlardan biriyim ben de. :KK12:Ben şimdi bu kürleri uygulamaya başlayacağım ve soğan kürü ile başladım her ay farklı bir kürü mü uygulamalıyım? Şimdi aynı ay yapmayın diyorlar ya.Bir de yumurta tembelliği de var amh düşük fsh yüksek.:110: Tüp bebeğe kalmadan bişeyler olabilir mi diye umut ediyor ve çabalıyorum. Lütfen bir yol gösterin.:dua:

Aleyküm selam ben 15 gün sogan suyu 1 ay testere dişli aslan pençesi 15 gün sogan suyu sonra tekrar 1ay testere dişli aslan pençesi ve en son aç karnına bal polen falan...gerçekten faydali aybasi olmuştum ve amh değerim biraz yükselmişti. bal polen yemeye devam edicem inşaallah başka rahatsızlıgimdan dolayi devam edemedim.

Tek bal ve poleni aç ye diğerlerini tok iç Çilekli sut. 3 - 5 gün ara ver her yeni bitkiye sogan suyuna falan geçtiğinde

Aleyküm selam ben 15 gün sogan suyu 1 ay testere dişli aslan pençesi 15 gün sogan suyu sonra tekrar 1ay testere dişli aslan pençesi ve en son aç karnına bal polen falan...gerçekten faydali aybasi olmuştum ve amh değerim biraz yükselmişti. bal polen yemeye devam edicem inşaallah başka rahatsızlıgimdan dolayi devam edemedim.
Cevabınız için çok teşekkür ederim de aklıma bişey takıldı Prof Saraçoğlu soğan kürünü 15 günlük sürelerle ama 6 ay arayla uygulayın diyordu ben mi yanlış hatırlıyorum?Bir zararı olmasın diye sordum. İnşallah hepimiz mutlu sonuçlara da ulaşırız.

Bana zararı olmadı her seferinde hazır su ile yaptım. Testere dişli ile ilgilide genelde 1 ay yazılır sitelerde. Ben bi videosunda icebiliyorsaniz 2 ay içmekte fayda var demişti ve anlattığım gibi içtim bi sıkıntı olmadı ne soganda nede testerede. 6 ay sonra tekrar deneyeceğim.Zaten bi sıkıntı olduğunda 15 günde belli eder ona göre davranirsiniz. İnşaallah şifa olur.

Benim amh 0.01 çıkıyordu 2 kere baktirdim
Fsh 40 3 kere baktirdim
Fsh kendiliğinden düşebiliyor benim düştü 12. Bunlari uyduladiktan sonra gene fsh 12
Ama değişmez dedikleri amh 0.12 oldu.Bal ve polen yemeye devam edeceğim

Bana zararı olmadı her seferinde hazır su ile yaptım. Testere dişli ile ilgilide genelde 1 ay yazılır sitelerde. Ben bi videosunda icebiliyorsaniz 2 ay içmekte fayda var demişti ve anlattığım gibi içtim bi sıkıntı olmadı ne soganda nede testerede. 6 ay sonra tekrar deneyeceğim.Zaten bi sıkıntı olduğunda 15 günde belli eder ona göre davranirsiniz. İnşaallah şifa olur.

Sogan öğlen ve akşam tok karnına iceceksin

Fsh 40 3 kere baktirdim
Fsh kendiliğinden düşebiliyor benim düştü 12. Bunlari uyduladiktan sonra gene fsh 12

Çok çok teşekkür ederim inşallah hepimiz için şifa olur. Benim de fsh bi kere yüksek çıktı tekrar baktırmaya korkuyorum. Kürlerin hepsini yapıp öyle gideceğim doktora kararlıyım.

Fsh 40 3 kere baktirdim

Çok çok teşekkür ederim inşallah hepimiz için şifa olur. Benim de fsh bi kere yüksek çıktı tekrar baktırmaya korkuyorum. Kürlerin hepsini yapıp öyle gideceğim doktora kararlıyım.

Fsh 40 3 kere baktirdim

Hiç korkma stres yapma kendiliğinden düşüyor. İlk bende çok korkmuş üzülmüştüm. Ama alıştım. Hiç bir şey denemeden baktirdim 12 ye düşmüş. Hatta Dr. biri bana fsh yi önemsemiyorum düşerde çıkarda dedi. Korksanda korkmasanda her şey olacağına varıyor.

Mesela sabahları aç karnina macun yapıp yeyin bal polen tarçın falan akşamada incir kürünü icin ama keyfi gibi düşünün.Ben öyle yapacağım

Hiç korkma stres yapma kendiliğinden düşüyor. İlk bende çok korkmuş üzülmüştüm. Ama alıştım. Hiç bir şey denemeden baktirdim 12 ye düşmüş. Hatta Dr. biri bana fsh yi önemsemiyorum düşerde çıkarda dedi. Korksanda korkmasanda her şey olacağına varıyor.
Aynen öyle de bi aklıma takmamayı becerebilsem herşey düzelecek de bi türlü beceremiyorum. Hani hep diyolar ya kafandan atınca oluyo diye bi atabilsem işte çok güzel olacak da...

Kendini kötü hissedince şu cümleyi düşün. Ben öyle yapıyorum. Kuru toprağa can veren yeşerten Rabbim bizemi vermeyecek. Sabırla elinden geleni yap. Ben inanıyorum iyi olacak.
İnşallah arkadaşım. Çok haklısın bizi de görecek Rabbim inşallah tez vakitte görür. Rabbim hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin

X