Soğan Kürü ile Pco’dan kurtulan var mı? (Polikistik Overyum Sendromu)

Arkadaşlar Pco’dan soğan kürü ile kurtuldum. Gelmişken yazayım dedim. Kesinlikle yapın yaptırın. Minik kistlerden eser kalmadı 🙈

Bende son birkaç aydır kilo alımı ve sivilce artışı olmuştu, doktora gittiğimde polikistik görüntü olduğunu söyledi. Adetim her zaman düzenli olduğu için bir sorunla karşılaşacağımı düşünmemiştim. Bir sonraki detimin 3. Gününde hormon testi yaptıracağım. Doktor dönüşü pko için yapabileceklerimi araştırdım ve soğan kürüne başladım 1 haftadır günde 2 kere yapıp içiyorum. Şimdiden sivilcelerim geçti, arada sarı renk iltihaplı gibi akıntılarım geliyor. 1 senedir bebek istiyorum, umarım hormon testlerimin sonucu normal çıkar ilaç kullanmaya gerek olmadan hamile kalabilirim :KK43:

Arkadaşlar Pco’dan soğan kürü ile kurtuldum. Gelmişken yazayım dedim. Kesinlikle yapın yaptırın. Minik kistlerden eser kalmadı 🙈
Çok sevindim adına :) Acaba soğan kürü ile saç dökülmelerin, sivilcelerin geçti mi? Soğan kürünü nasıl uyguladın ve ne zaman bıraktın? Bende de aynı sorun var.

Polikistik overyum sendromum var ve tüm semptomlarını gösteriyorum. Akne,kilo, saç dökülmesi gibi. Soğan kürü %99 iyileşme sağlıyor diyorlar. Deneyip iyileşen var mı? Varsa nasıl uyguladı herkes farklı bir şey söylemiş çünkü. Saraçoğlu altı ayda bir adet bitiminden iki gün sonra 15 gün boyunca günde iki defa içilecek diyor.
Merhaba bende de pco vardi ve dokyorlar iyilesilmeyen hastalık oldugunubsoylediler bende yaptim sogani simdi hicbir hormon bozuklugum vs kalmadi doktorlara kalsa evlenmeden aylarca yillarca dogum kontrol hapi kullandirip kisirlastircaklar ama sadece sogan degil onun devamida var aslan pencesi coban cantasi diye

Bende son birkaç aydır kilo alımı ve sivilce artışı olmuştu, doktora gittiğimde polikistik görüntü olduğunu söyledi. Adetim her zaman düzenli olduğu için bir sorunla karşılaşacağımı düşünmemiştim. Bir sonraki detimin 3. Gününde hormon testi yaptıracağım. Doktor dönüşü pko için yapabileceklerimi araştırdım ve soğan kürüne başladım 1 haftadır günde 2 kere yapıp içiyorum. Şimdiden sivilcelerim geçti, arada sarı renk iltihaplı gibi akıntılarım geliyor. 1 senedir bebek istiyorum, umarım hormon testlerimin sonucu normal çıkar ilaç kullanmaya gerek olmadan hamile kalabilirim :KK43:
Merhaba umarım görürsünüz yazımı ne kadar süre kullandınız kimisi 3 ay düzenli kimisi 6 ay arayla diyor hamile kalabildiniz mi

Merhaba umarım görürsünüz yazımı ne kadar süre kullandınız kimisi 3 ay düzenli kimisi 6 ay arayla diyor hamile kalabildiniz mi

Ben soğan kürünü düzenli kullanmadım sadece 1 ay yapabildim ondan sonra bıraktım. İlaç tedavisine başladım bir kaç ay da onu denedim, hiçbiri olumlu sonuçlanmadı. Kendiliğinden hamile kaldım 6 ay sonra

X