SOĞAN KÜRÜ KULLANANLAR LÜTFEN BAKABİLİR Mİ

Benn canım ben de uyguladım bendede pcos var ve kistlerim var ama ben pcos ve kistlerimin olduğunu bilmiyordum kullandım o y hamile kaldim ama düşük ile sonuçlandı 😔 şimdi yeniden yapıyorum birde aslan pencesi kullanacağım inşalalh sağlıklı bir şekilde gelir bebislerimiz 😍
Soğan kürü düşüğe sebeb oluyor ama kullandığı ay hamile kalanlarda var iyice araştırıp bakın inşallah güzel sonuçlar alırsınız

Son güncelleme yapayım kafanıza göre birşey yapmayın bir yıldır yumurtlma testi kullanıyordm pcoslym ama yumurtlma ve çatlama gayette oluyordu soğanda kullandım olmadı gebelk en son bu ay rahim filmi çektirdim geç bile kalmışım rahimde polip varmış aldırmam lazım lütfen aynı hatayı yapmayın tedavi olmadan hsg çektirin

Soğan kürü kullananlar kullanmakta olanlar lütfen yazabilir mi ben adet bitimnin 2.günü başladım 15 gün kullanp bıraktım adetim düzenszdi bu aralar pcos var kullanırken yumurtlmam oldu soğan kürü biteli 7 gün oldu hala adet olmadım ama aşırı sancı atıyor lekelenme de olmadı çoğu kişide olmuş bel ağrısı ve aşırı sancım var siz kaçıncı gün oldunuz sancı oldumu kistim var kist olanlarn kisti söküldü mü diğer ay hamile kaldınız mı veya kullanırken hamile kalan var mı
Merhaba canım bende sogan kürü içerken 13 gün olmuştu tam yumurtlama günümde adet oldum neden böyle oldu yaa 🤦🏻‍♀️

Ben kaç gündür yumurtlama günümü iple çekerken adet olduğumu fark ettim şaka mı bu ya dedim hesaplar içtiğim kür eeee noldu şimdi 🤦🏻‍♀️
Kür 15 gün bitince bırakın antibiyotikle eş değer olduğu için yarıda bırakmayın ama ne kadar düşünrsenz o kadar olmaz benimde yumurtlmyı iple çektğm aylar yumurtlma olmazdı😂

Soğan kürü kullananlar kullanmakta olanlar lütfen yazabilir mi ben adet bitimnin 2.günü başladım 15 gün kullanp bıraktım adetim düzenszdi bu aralar pcos var kullanırken yumurtlmam oldu soğan kürü biteli 7 gün oldu hala adet olmadım ama aşırı sancı atıyor lekelenme de olmadı çoğu kişide olmuş bel ağrısı ve aşırı sancım var siz kaçıncı gün oldunuz sancı oldumu kistim var kist olanlarn kisti söküldü mü diğer ay hamile kaldınız mı veya kullanırken hamile kalan var mı
Ben kullandım ilk kullandığımda çok kanamam oldu sonraki ay adetim gecikti baya acaba hamile miyim derken nur topu gibi bir kistim olduğunu öğrendim, soğan kürü bende kiste neden oldu , sancıyla kendimi hastaneye atınca öğrendim kist durumunu 😑 umarım sende de aynı olmaz

X