Soğan kürü kullananlar

Sevgiacr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2019
16
8
Arkadaşlar merhaba. Soğan kürü için dışı kahverengi kabuklu normal yemeklik soğan kullanıyoruz diye biliyorum ama iç kısmı beyaz değil de mor ise kullanılabilir mi acaba

Merhaba arkadaşlar benim 4 cm kistim vardı soğan kürü yaptım..
Adet gördüm bitti şuan kasıklarim belim çok agiriyor.. kisti büyütmüş olabilir mi acaba kafama çok takıldı... Jinekologa randevu aldım.. siz ne düşünüyorsunuz?

Merhaba arkadaşlar benim 4 cm kistim vardı soğan kürü yaptım..
Adet gördüm bitti şuan kasıklarim belim çok agiriyor.. kisti büyütmüş olabilir mi acaba kafama çok takıldı... Jinekologa randevu aldım.. siz ne düşünüyorsunuz?
Soğan kürü kist büyütmez yani faydası dokunmamış olsa bile zararı da yoktur canım

Soğan kürü kist büyütmez yani faydası dokunmamış olsa bile zararı da yoktur canım

Inşallah canım ya kaç gündür acı çekiyorum belim kasigim agiriyor adet olmamış olsam hamileyim diyeceğim.. Pazartesi Jinekologa randevu aldım bakalım hayırlısı olsun inşallah..

Inşallah canım ya kaç gündür acı çekiyorum belim kasigim agiriyor adet olmamış olsam hamileyim diyeceğim.. Pazartesi Jinekologa randevu aldım bakalım hayırlısı olsun inşallah..
[/QUOTE Bazen adet olanlar da hamile kalabiliyor :) insAllah hayırlı haberler alırsın geçmiş olsun

Doktora gittin mi ? Niye öyle oldu sende merak ettim bende geçen gün doktora gittim 4 cm kistin var dedi bugün adet oldum ve soğan kürü yapmayı düşünüyorum da sana faydası oldu mu

Doktora gittin mi ? Niye öyle oldu sende merak ettim bende geçen gün doktora gittim 4 cm kistin var dedi bugün adet oldum ve soğan kürü yapmayı düşünüyorum da sana faydası oldu mu

Pazartesi randevum var öğrendikten sonra size bilgi vereceğim.. benim kistim de 4.5 cm di.. inşallah gitmiştir... çok ağrı yaptı şuan iyim çok şükür ama pazartesi öğrenip haber ederim canım...

Ben de ara kanama sikayeti ile soğan kürü yaptım bu ay. Inşallah sorunum düzelir.

Pazartesi randevum var öğrendikten sonra size bilgi vereceğim.. benim kistim de 4.5 cm di.. inşallah gitmiştir... çok ağrı yaptı şuan iyim çok şükür ama pazartesi öğrenip haber ederim canım...
Tamam canım haber bekliyorum senden

Ayin 12si adet günumdü. Dün idrar testi yaptim silik cikti. Aksam da kan verdim. 61 cikti degerim.doktor cok yeni henüz dedi
Doğrudur. Ama benim de bir bebeğim olsa ayın 28inde beklenen doğum tarihim olacak.ve benim beklediği tarih 25 mart. O yüzden yazdım. Bu ayın 12sinde mi bekliyordunuz adetinizi? Eğer öyleyse haftanın daha ilerde olması gerek?
Umarım anlatabilmisimdir:)

X