Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

arkadaşlar konuyu ben açmıştım ve 7 gündür soğan kürü uyguluyorum ilk başlarda midemi bulandırmıştı ama alıştım zehir olsa içerim yeterki sağlıklı bir evladım olsun dün doktora gittim 12.günümdü 17 mm ve 19 mm olmak üzere iki yumurtam oluşmuş çatlatma iğnesi verdi bugün vuruldum soğan kürüne devam 15 günü tamamlayacam bakalım gelişmelerden sizi haberdar ederim sizdende güzel haberler bekliyorum gelişmeleri yazın hoşçakalın
ya merhaba merak ettim ben oldumu acaba bebisiniz

Arkadaslar merhaba ben pkoluyum ibrahim sarcoglunun tarifi ile 2 ay sogan kuru uyguladım yanı aslında 3 ay ama ben 2 ay uygulayabıldım İlk ay 28.gun de reglm oldum ama bu ay 2 gün gecıkmem var, sogan kuru İle ilgili olabılır mı test mı yapmalıyım yoksa boylr bır durum yasayan arkadaslar var mı

Selam hanımlar bende 1.5 yıllık evliyim 11 aydır deniyoruz olmadı gerekli testler yapıldı eşimin sperm sayısı ve benim testlerim herşey normal çıktı ve hsg filmi çekildi tüplerim de açık çıktı ve klomen hapi çatlama iğnesi yapıldı olmadı doktor bana akışına bırak dedi 6 aya kadar olmazsa tekrar tedaviye devam dedi
Daha sonra 10 gündür bu soğan kürünü yapıyorum hiç bir sıkıntı yok eşime de keçiboynuzu kürü yapıyorum insallah en kısa zamanda güzel haberler alırız 🙏

Merhabalar arkadaşlar, ben gebelik öncesi kontrole gittiğimde amh düşük fsh yüksek çıktı. Doktor hanım yumurta rezervimin az olduğunu belirtti. Çocuğun zor olur, elini çabuk tut dedi... Tabi yıkıldım. Annemde de erken menepoz durumu var...
Üç ay hayıt otu kullandım sonra tekrar başka bir doktora kan tahlili verdim. Fsh olması gereken değerde çıktığı için amh yapmaya gerek yok dedi. Yumurtalıklarında gayet yeterli dedi. Eşim için henüz doktora gitmedik. Yaklaşık 7 aydır deniyoruz.
Şimdi burada okuduğum kadarıyla yumurta rezervi düşük olanlar soğan kürü yapmamalı mı?
Eğer yapmamalıysam hangi kürleri yapmalıyım? Lütfen yardımcı olun tecrübeli güzel kadınlar.

X