Gebeliğe Hazırlık Soğan kürü ve Maydanoz kürü kullananlar yazabilir mi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Sevm57

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
2.760
3.928
Merhaba arkadaşlar 🌸 1 senedir cocuk istiyoruz fakat daha olmadi bu ay rahim filmi cekilecektim ama korona oldugum icin cikamadim zaman gecti malesef simdi bu ay sogan kürü ve maydanoz-süt buhari denemek istiyorum. Deneyenler var mi işe yarayanlar veya yan etki gorenler yazarsa cok sevinirim🥰

Meraba cnm. Ben yeni basladim sogan kurune ama bu ay sogan kurune ragmen adet olamamdim 58.gunumdeyim test yapmaya korkuyorum nehatif cikacak diye🤒

Merhaba arkadaşlar 🌸 1 senedir cocuk istiyoruz fakat daha olmadi bu ay rahim filmi cekilecektim ama korona oldugum icin cikamadim zaman gecti malesef simdi bu ay sogan kürü ve maydanoz-süt buhari denemek istiyorum. Deneyenler var mi işe yarayanlar veya yan etki gorenler yazarsa cok sevinirim🥰
İkisini de yaptım soğan işe yaradı maydanoz yaramadı bende

Ben soğan kürünü hiç denemedim diyenler oldu ama aç karnına olunca içinde şekerde olunca yapmak istemedim maydonozda herkese iyi gelmiyor maalesef onu denemedim ama duyduklarımdan diyorum

İkisini de yaptım soğan işe yaradı maydanoz yaramadı bende
Ay cok sevindim rabbim saglikla kucaginiza almanizi nasip etsin🥰 ben ikisini ayni anda kullanmayi dusunuyorum birisi agizdan digeri buhar yoluyla sonucta 😄 insallah yan etkisi olmaz 😄

Ay cok sevindim rabbim saglikla kucaginiza almanizi nasip etsin🥰 ben ikisini ayni anda kullanmayi dusunuyorum birisi agizdan digeri buhar yoluyla sonucta 😄 insallah yan etkisi olmaz 😄
Sanmıyorum yan etkisi olacağını. Vesile olsun inşallah

Ben soğan kürünü hiç denemedim diyenler oldu ama aç karnına olunca içinde şekerde olunca yapmak istemedim maydonozda herkese iyi gelmiyor maalesef onu denemedim ama duyduklarımdan diyorum
Ben sogani 2 gun icmistim onceden icilmicek gibi bi tadi yok burun tikali halde icince tadi bile gelmiyor😄 sonrasinda bir macun kullandigim icin birakmistim simdi tekrar baslayacagim bakalim 😊

Ben sogani 2 gun icmistim onceden icilmicek gibi bi tadi yok burun tikali halde icince tadi bile gelmiyor😄 sonrasinda bir macun kullandigim icin birakmistim simdi tekrar baslayacagim bakalim 😊
Canım normalde soğan severim ama suyu da kokmaz o kadar belki hiç denemedim de şifa olsun belki yaparsam yazarım bende 😍

Herkese merhaba,

Sogan kürü kullananlar yardimci olabilir mi ? Nasil uygulaniyor bu tarif ? Regl günüm 31 ocaktı ve 6 şubatta tamamen bitti ve ben birazda korktugum icin baslayamadim küre. Yardimci olabilirmisiniz ?

Herkese merhaba,

Sogan kürü kullananlar yardimci olabilir mi ? Nasil uygulaniyor bu tarif ? Regl günüm 31 ocaktı ve 6 şubatta tamamen bitti ve ben birazda korktugum icin baslayamadim küre. Yardimci olabilirmisiniz ?
Herhangi bir adet sıkıntısı ya da kist gibi sıkıntınız yoksa doktorunuza sormadan kür yapmayın hormonlarınızı alt üst edersiniz benden söylemesi bu sekilde adet döngüsü bile değişenler var burdan bizzat okudum şahit oldum

Herhangi bir adet sıkıntısı ya da kist gibi sıkıntınız yoksa doktorunuza sormadan kür yapmayın hormonlarınızı alt üst edersiniz benden söylemesi bu sekilde adet döngüsü bile değişenler var burdan bizzat okudum şahit oldum
Cikolata kistim var 3 kez de tup bebek denedim sonuncuda dusuk oldu, oyle dediniz bilemedim simdi zararli biseymi

Bende şeker olduğu için soğanda yapmadım aç karnına yükseltebilir diye düşündüm ✋

Kızlar başladım ben soğan suyu kürüne yarinda maydanoz buharina baslayacagim gün aşırı bakalim insallah güzel haberleri aliriz 🌸 gelişme olursa yine bilgilendirecegim 🤗

Merhaba kizlar 🥰 sogan suyunu 8 gün içebildim hedefim 10du ama 2 gun annemlerde kalmistim o ara aksadi biraz 🤦‍♀️ buhari haftada 2 defa yaptim yumurtlama gunumde de yaptim suan yumurtlamanin uzerinden tam 1 hafta geçti adetime de tam 1 hafta var ama bugun sabah sanki adet olacakmis gibi hissettim hatta acik kahverenti akinti oldu normalde hep adet oncesi gelir oyle akinti 🤦‍♀️ sogan suyu duzensizlik yapar mi ki acaba normalde hic şaşmaz adet gunum saati bile ortalama ayni oluyo

Bende başladım bu ay 1 hafta oldu bakalım hayırlısı inşallah ☺️ Düzenli bir şekilde de içiyorum sogan suyunu 🧅😁

Bende bu ay hem soğan suyu içtim hemde maydanoz kürü yaptım 2kez olumlu sonuç aldık bugün çok şükür 2 yıl oldu bende evleneli

X