Gebeliğe Hazırlık Soğan küründen kaç gün sonra gebelik olabilir

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Sblgnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2020
1.754
832
33
Kızlar merhabalar yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler herkese Rabbim isteyen herkese hayırlı zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah🙏
Bende soğan kürü uyguladım 13 Ekim'de âdet oldum dört beş gün sürüyor 14 Ekim'de çörek otu bal tarçın karışımı yaptım adetin 12. Gününe kadar bu karışımdan yedim 17 Ekim'de soğan kürüne başladım 15 gün boyunca sabah akşam aç karnına İbrahim Saraçoğlu tarifine göre yaptım 31 Ekim'de soğan kürümde bitti hala beklemedeyim adet olmadım normalde 12 Kasım'da telefondaki uygulamaya göre adet olmam gerekiyor ovulasyon testi yapıyorum 6 Kasım'da baya koyuydu yumurtlama gördüm gibi ama bilmiyorum beklemedeyim hala ve afedersin tuvalete gittiğimde beyaz beyaz akıntım oluyor hani el kremi falan oluyor ya onun gibi bir parça el kremi sıkmış gibi o yoğunlukta ve o renkte acaba hamile olabilir miyim yürüyüş yaptım yediğim içtiğim şeylere dikkat ettim bütün bu kürler bittikten sonra da kuru incir yedim günde bir tane iki tane aklıma geldikçe 6 Kasım'da ki ovulasyon testim

Eklentiler

• IMG_20201106_171330.jpg
    IMG_20201106_171330.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20201106_171313.jpg
    IMG_20201106_171313.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 53
Kızlar merhabalar yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler herkese Rabbim isteyen herkese hayırlı zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah🙏
Bende soğan kürü uyguladım 13 Ekim'de âdet oldum dört beş gün sürüyor 14 Ekim'de çörek otu bal tarçın karışımı yaptım adetin 12. Gününe kadar bu karışımdan yedim 17 Ekim'de soğan kürüne başladım 15 gün boyunca sabah akşam aç karnına İbrahim Saraçoğlu tarifine göre yaptım 31 Ekim'de soğan kürümde bitti hala beklemedeyim adet olmadım normalde 12 Kasım'da telefondaki uygulamaya göre adet olmam gerekiyor ovulasyon testi yapıyorum 6 Kasım'da baya koyuydu yumurtlama gördüm gibi ama bilmiyorum beklemedeyim hala ve afedersin tuvalete gittiğimde beyaz beyaz akıntım oluyor hani el kremi falan oluyor ya onun gibi bir parça el kremi sıkmış gibi o yoğunlukta ve o renkte acaba hamile olabilir miyim yürüyüş yaptım yediğim içtiğim şeylere dikkat ettim bütün bu kürler bittikten sonra da kuru incir yedim günde bir tane iki tane aklıma geldikçe 6 Kasım'da ki ovulasyon testim
Adet gününe kaç gün var

Ben 1 şubatta adet olmuştum 5 inde bitti
7 sinde küre başladım 15 gün kullandım
26 sında hamile olduğumu öğrendim 112 ydi kan sonucum
Şuan 1 yaşında oğlum Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Ben 1 şubatta adet olmuştum 5 inde bitti
7 sinde küre başladım 15 gün kullandım
26 sında hamile olduğumu öğrendim 112 ydi kan sonucum
Şuan 1 yaşında oğlum Rabbim isteyen herkese nasip etsin.
Amin inşallah canım Rabbim isteyen herkese nasip etsin ben ne zaman test yapsam acaba

Bence adet gününün geçmesini bekle çünkü N sonucunu görmek insanın psikolojisini bozuyor kendimden biliyorum 😔 Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah. Biraz daha bekle 😉

Yok klomen kullandım 4 gün önce çatlatma iğnesi oldum bekliyorum canm 2 hafta sonra adet olmazsam test yapıcam nasip artık 2 yumurtam oluştu
Hadi hayırlısı canım inşallah olumlu sonuç alırsın bende soğan kürü çörek otu bal karışımı yaptım ovulasyon testi yapıyorum ama bilmiyorum bakalım nasip 🙏😍🥰

Merhaba bende adetin 7.gunu soğan kürüne başladım, bugün ovulasyon testi nede başladım, kistim vardı ama 2bucuk cm e düştü. Yarın kontrole gidicem kadın doğuma, ne demem lazım bebek düşündüğüm için nasıl muane olmam lazm bebekten önce muane olan varmı

Merhaba kızlar sizler soğan kürünü hangi günler yapıyorsununuz ben adetten 10 gün önce felan başlayıp adet olunca bırakıuorum sizler adet bitince mi kullandınız

Merhaba kızlar sizler soğan kürünü hangi günler yapıyorsununuz ben adetten 10 gün önce felan başlayıp adet olunca bırakıuorum sizler adet bitince mi kullandınız
Adet bittikten 2 gün sonra yapılıyor
5.gün yıkandım 7.gün başladim.. tam 15 gün eksiksiz yapmak lazım.

Sık sık yapmak zararlı, rahim duvarını inceltiyor.. saraçoğlu 6 ayda bir öneriyor

X