Soğan kürüyle hamilelik

Cokk tesekkur ederim uzun uzun ne guzel cevaplamissin Allah rqzi olsun canim. Bende sogan kurune basladim adet olamayinca baklaim hayirlisi olsun 🥰🥰
Görümcem de de adet düzensizliği var onu içince adet oluyo canım 😇 ne demek bende senin gibi cok arardım bu cevapları her zaman yardımcı olurum sorun yok 🥰 inşallah sanada nasip etsin rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar 🤲🤲 amin

Soğan kürünü adetin bittikten sonra 2. Günü başlayıp 15 gün kullandım canım
Bal tarçın çörek otu kürü nüde adetin 2. Günü başlayıp 10 gün yaptım normalde 12 gündü canım ben unuttum anneme gittim 10 gün yaptım yinede fayda etti yani

Canım soğan kürünü oğlumda yapmıştım

Bu 2. Bebeğim olacak allah nasip ederse inşallah
2. Bebeğimde bal tarçın çörek otu kürü yaptım ben
Yani ikisini aynı anda kullanmadım
Bu arada teşekkür ederim darısı başına inşallah canım

Soğan küründe yani Oğlumda umudum yoktu o ay olmaz yine demiştim o ay sadece 1 kere ilişkim olmustu oda yumurtlama sabahıydı 🙈
Rabbim nasip etti tek ilişki ile oldu oğlum çok şükür

Bunda da çatlamadan bir gün öncesini değerlendirmiştim en son
Yani gün aşırı yapıyodum
En son ilişkiden sonraki sabah yumurta akı gibi akıntım oldu hatta bir arkadaş bu geceyi de değerlendir dedi bende banane ya yoruldum artık olacagı varsa olur zaten dedim
Yine bundada umudum yoktu buda oldu 😁
Oğlum 5 yıl sonra oldu
Buda 3. Ayda oldu hemen 🥰
İkisinde de aman nasılsa bu ay tutmaz ya demiştim tuttu 😁
Yaaaaa neslihancim hamilemisinbeni hatırladınmi yaaa çok sevindim valla okuyunca ben daha hamile kalamadım soğan suyuna başladım bende bugün hayırlısı İnsALLAH Bismillahirrahmanirrahim deyip başladım İnsALLAH dualarla rabbim nasip eder banada bebek 🌸isteyen herkese banada nasip etsin inşaallah rabbim 🌸

Yaaaaa neslihancim hamilemisinbeni hatırladınmi yaaa çok sevindim valla okuyunca ben daha hamile kalamadım soğan suyuna başladım bende bugün hayırlısı İnsALLAH Bismillahirrahmanirrahim deyip başladım İnsALLAH dualarla rabbim nasip eder banada bebek 🌸isteyen herkese banada nasip etsin inşaallah rabbim 🌸
Canım benim teşekkür ederim 🥰🥰
Rabbim sanada nasip etsin inşallahhhhhh emeklerinin karşılığını alırsın inşallah canım benim 🤲🤲🥰🥰

Canım benim teşekkür ederim 🥰🥰
Rabbim sanada nasip etsin inşallahhhhhh emeklerinin karşılığını alırsın inşallah canım benim 🤲🤲🥰🥰
Aminnnnnnnn hamilenin duası daha tesirli derler dualarında unutma beni bizleri insALLAH sen soğan suyunu kullandın aymi kaldın cnm hamile

Bal tarçın nasilyaptin bende soğan suyuna başladım insALLAH rabbimin izni ile buda vesile olurda ölü hayrilisi ile 🌸
10 tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu
10 çay kaşığı tarçın
10 yemek kaşığı organik bal
Karıştırıp
Adetin 2. Günü başladım her sabah aç karnına 1 yemek kaşığı yedim
Normalde 12 gün yapılması gerekiyodu ben 10 gün yaptım son 2 gün unuttum yemeyi annemdeydim
İnşallahhhhhh sanada vesile olsun inşallah

10 çay kaşığı tarçın
Karıştırıp
Normalde 12 gün yapılması gerekiyodu ben 10 gün yaptım son 2 gün unuttum yemeyi annemdeydim
Aminnn cnm insALLAH yüce rabbim hayırlı bı evlat banada nasip eder bu mübarek cuma günü hürmetine insALLAH ❤️

10 çay kaşığı tarçın
Karıştırıp
Sogan suyu yumurtlamaya etki eder mi acaba ileri yada geri sekilde. Bugun yumurtlama günüm ama yok gozukuyor testte kaçırdım mi acaba yoksa ileri bir tarihe mi sarkti

Sogan suyu yumurtlamaya etki eder mi acaba ileri yada geri sekilde. Bugun yumurtlama günüm ama yok gozukuyor testte kaçırdım mi acaba yoksa ileri bir tarihe mi sarkti
Onu bilmiyorum canım ben de oynama olmamıştı ama olabilir testlere devam et belki henüz yumurtlama olmamıstır
Bide yumurtlama oldugunda belirtilireni biliyosundur az cok o belirtilerin olmadıysa henüz olmamış olabilir yumurtlama canım kendini bilirsin
Mesela bende yumurtlama oldugun da kasık agrısı ve beyaz akıntı oluyodu sonra afedersin yumurta akı gibi bi akıntı geliyodu şeffaf uzayan
Sende nasıl olur bilmiyorum ama dediğim gibi sen kendini bilirsin canım

Onu bilmiyorum canım ben de oynama olmamıştı ama olabilir testlere devam et belki henüz yumurtlama olmamıstır
Bide yumurtlama oldugunda belirtilireni biliyosundur az cok o belirtilerin olmadıysa henüz olmamış olabilir yumurtlama canım kendini bilirsin
Mesela bende yumurtlama oldugun da kasık agrısı ve beyaz akıntı oluyodu sonra afedersin yumurta akı gibi bi akıntı geliyodu şeffaf uzayan
Sende nasıl olur bilmiyorum ama dediğim gibi sen kendini bilirsin canım
Tesekkur ederim bende de akintidan bir kac gun sonra oluyordu teste gore. Ama daha once kasiklarimda hafif sizlama olunca kacirdim mi acaba diye dusundum testlere devam edeyim ozaman

X