soguyor muyum?

En kotusu arada kalmak ayrilamamak ama keske bitse demek...

evet aynen öyle :KK43:
peki hiç ayrılmayı denedinmi?
ben denedim kendi kendime bitti dedim, gece yatmadan önce boş yere kavga çıkardım (tabi mesaj olarak) ve o an telefonu kapadım ertesi gün açmadım telefonu bir süre sonra işimden dolayı açtım ama gönderdigi mesajları okumadım gün boyu, ama günüm aglayarak geçti, dayanamadım cvp yazdım, ve o an anladımki sogudugumu ve sevmedigim sansamda aslında onsuz yapamıyorum

I ıh soğumuyorsundur
Ben de sen gibi oluyorum dönem dönem
Aslında canımı sıkan bir sürü şeyin beni etkilemesi sonucu ilgimi kaybediyorum
Ama her şeye karşı
Ve sanki bundan eşim sorumluymuş gibi hissediyorum ve üstelik de çok panikliyorum
Duygularını birbirinden daha iyi ayırarak bak :KK34:

Ne demek rica ederim, ben de üniversite öğrencisiyim ve dört yıllık bir ilişkim var. Zaman zaman soğumalar bizde de oluyor. Ayrıca ayrılırsanız daha mutlu olacağınıza karar verirseniz düşünmeyin hiç. Hayat sizin hayatınız. Birini üzmemek için sizin üzülmeniz gerekmiyor.

Yanyanayken hic bi sıkıntı olmuyor uzaklık yordu beni sanırım...umarim en yakin zamanda bi karar verebilirim
Insallah siz hep mutlu olursunuz ...

evet aynen öyle :KK43:
peki hiç ayrılmayı denedinmi?
ben denedim kendi kendime bitti dedim, gece yatmadan önce boş yere kavga çıkardım (tabi mesaj olarak) ve o an telefonu kapadım ertesi gün açmadım telefonu bir süre sonra işimden dolayı açtım ama gönderdigi mesajları okumadım gün boyu, ama günüm aglayarak geçti, dayanamadım cvp yazdım, ve o an anladımki sogudugumu ve sevmedigim sansamda aslında onsuz yapamıyorum

Ben de hep sorun cikaririm hep benim yuzumden cikar sorunlar ama ayrilmadik hic ara falan da vermedik...
Ben de kavga ettikten sonra pisman oluyorum genelde...:KK14:

I ıh soğumuyorsundur
Ben de sen gibi oluyorum dönem dönem
Aslında canımı sıkan bir sürü şeyin beni etkilemesi sonucu ilgimi kaybediyorum
Ama her şeye karşı
Ve sanki bundan eşim sorumluymuş gibi hissediyorum ve üstelik de çok panikliyorum
Duygularını birbirinden daha iyi ayırarak bak :KK34:

Haklısınız,ben de genelde ne zaman stresli olsam sinavim cartim curtu m olsa
Sevgilime sariyorum beni sevmiyomus gibi geliyo ya da ben onu sevmiyomusum gibi sadece ilgi ve sevgi bekliyorum bazen....

Haklısınız,ben de genelde ne zaman stresli olsam sinavim cartim curtu m olsa
Sevgilime sariyorum beni sevmiyomus gibi geliyo ya da ben onu sevmiyomusum gibi sadece ilgi ve sevgi bekliyorum bazen....

uzaktayken zor oluyor gerçekten bu duygular sık sık yaşanıyor
ancak yüz yüze geldiğinizde ve birbirinize yoğunlaştığınızda geçer
:KK16:

Ben de hep sorun cikaririm hep benim yuzumden cikar sorunlar ama ayrilmadik hic ara falan da vermedik...
Ben de kavga ettikten sonra pisman oluyorum genelde...:KK14:

canım bu kadar sürede hiç ayrilmadıysanız elbette oda seviyor sende :))

ama bak eger hala kendinden emin degilsen bir gün boyu ulaşamasın sana sende ona, bak gör o zaman nasıl seviyorum ve seviliyorum diceksin :))

canım bu kadar sürede hiç ayrilmadıysanız elbette oda seviyor sende :))

ama bak eger hala kendinden emin degilsen bir gün boyu ulaşamasın sana sende ona, bak gör o zaman nasıl seviyorum ve seviliyorum diceksin :))

Aslinda istedigim sadece ilgi bakalim yarin nasil olacak konusmayinca da daha kotu olcam gibi geliyor arada kaldim :KK43:

Yanyanayken hic bi sıkıntı olmuyor uzaklık yordu beni sanırım...umarim en yakin zamanda bi karar verebilirim
Insallah siz hep mutlu olursunuz ...

Teşekkürler inşallah...İnşallah siz de tek veya sevgilinizle kendiniz için en iyi kararı verirsiniz ve mutlu olursunuz:KK16:

Kizlar hala kotuyum ben yaa hep eski gunleri dusunuyorum ve üzülüyorum...kimseye anlatmak da istemiyorum...

Kizlar lutfen bi fikir verin bana...sevgilimin her yaptigi sey batmaya basladi sanki..aramizda hep mesafe vardi 3 yildir ve ben artik yoruldum galiba...napmam ne dusunmem lazim bilmiyorum artik...yardim edin lutfen...

Bu ihtimal aklına geldiğine göre sanırım soğudun.. Ya da aşk yerini sevgiye bırakmış, biraz da tahammül eşiğiniz düşmüş olabilir yıllar içinde.

X