Makyaj Ürünleri şoktayım çıkamıyorum kızlar koşunnnn :O

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

evcilkaktus

hiç bir acı baki değildir
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2012
1.236
10
kendime krem aldıgım bi site var az once ınceledim mac in max factorun diorun ve bi cok hatrı sayılır markanın makyaj urunlerını gordum ve şok geçirdim max factor 24 lu ruj(testr deıl bıldıgınız koca koca rujlar) 40 tl dior 8li far 2liallık 6 tl daha neler neler armani code 15 tl fenalık gecırıcem :KK52::KK52::KK52::KK52: ya orjinal olabılırmı bunlar gönderilin yer mardın nusaybın vs vs vs. ya bırı bana orjınaldır desın ya şok gecırıorum yaaa :KK53::KK53: benım aldıgım krem kesınlıkle orjınal krem ama bunlar böle ucuz görünce çok sasırdım orjınalmıdır yaaa cabuk bakım kızlaar çabuuuuk :KK52:

evet genelde dogu ama çok orjınal duruo ya :KK53: hala şoktayım bıde şey toptan heralde genelde paket sekılden sıparıs aite 24 lu 32 lı mınımmum 12 adet falan yazıo ya mac gö kalemı 1.50 tl yaaa 12 li sıparız vermek gerek acaba toptan oldugu ıcınmı fazla ya :44: eşim gelsin arıcamorjınalmı deılmı sorcam . ama orjınal olmasa bnm aldıgım kremde çakma cıkmazmıydı ?:26:

tabıkı sahtedır canm mumkunmu o kadar ucuz olması pazarlardada onlardan var bırebır taklıt edılıyor guvenme derım ben

bencede ya benim aldıgım krem zaten orjınal fıyatının aynıydı :26:. kozmetık urunlerı çakma bencede :KK43: cok uzuldum şimdi ya :KK43:

canım sitenin linkini bana özelden gönderebilrmisin? Orjinal olmasa bile fiyatlar uygun incelemek istiyorum.

dimi ama bencede orjınal deıldır ya diorun farı 6 tl olurmu hıc ya :26:

Olmaz tabiki zaten herkeste ucuz bulduğunu almak istiyor e doğal olarak haklılarda bence kozmetik ürünlerinin orjinallerinin artık fiyatını düşürmeliler geç bile kaldırlar :KK30:

canım ben bızım burdan bılıyorum genelde surıyeden orjınal olmayan ama kapları orjınalle bırebır urunler gelıo bence kanma canım.. yuzumuze gozumuze surdugumuz urunler allah korusn hersey olabılır...:KK20:

canım ben bızım burdan bılıyorum genelde surıyeden orjınal olmayan ama kapları orjınalle bırebır urunler gelıo bence kanma canım.. yuzumuze gozumuze surdugumuz urunler allah korusn hersey olabılır...:KK20:
evet ya annemede soledım oda sacmalama sakasımı olur kozmetık bu dedi ben gretise devam en ıyısı :KK3:

ooo gratıssss bebegımmmmmmmmmm.... soyledıgın o gunden berı hep aklımda gozlerım hep onu arıo antakya da:KK14:
yakında acılır bebeğim orayada valla antalyada bıle yoktu daha bu sene acılmıs gecen gıttıgımde gördüm . netten bak cıdden cok guzel seyler varya ındırımleri harıka :KK14:

X