Sol kasik agrisi

Elissa08

Guru
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2014
168
102
Arkadaslar benim sol kasigimda cok agri var yaklasik 5 gundur reglime daha 1 hafta var ikinci silik bi cizgi cikti bana neoluyor bu agrim neden acaba hizli yurudugumde ve gece yatarken yanma ve kramp gibi agrim oluyor:KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaslar benim sol kasigimda cok agri var yaklasik 5 gundur reglime daha 1 hafta var ikinci silik bi cizgi cikti bana neoluyor bu agrim neden acaba hizli yurudugumde ve gece yatarken yanma ve kramp gibi agrim oluyor:KK43:

İsrar testinde görünmesi için erken gibi duruyor canım ama silik ikinci çizgi çıktı diyorsun bilemedim ki.
Bence bir test daha al ve yarın sabah ilk idrarla tekrarla. Aynısı olursa kan testine gidersin.

Benim de adetime 1 hafta var aynı ağrıyı ben de sağ yumurtalığımda yaşıyorum.
Bugün karnımda aşırı şişkinlik ve göğüs uçlarımda hassasiyet var.
Korunmayı daha bu ay bıraktık ama hamile olacağımı zannetmiyorum ben.

İsrar testinde görünmesi için erken gibi duruyor canım ama silik ikinci çizgi çıktı diyorsun bilemedim ki.
Bence bir test daha al ve yarın sabah ilk idrarla tekrarla. Aynısı olursa kan testine gidersin.

Benim de adetime 1 hafta var aynı ağrıyı ben de sağ yumurtalığımda yaşıyorum.
Bugün karnımda aşırı şişkinlik ve göğüs uçlarımda hassasiyet var.
Korunmayı daha bu ay bıraktık ama hamile olacağımı zannetmiyorum ben.

Cok silik zaten yok gibi ama silik var esimde bende gorduk sol kasigimda batmalar var noluyor acaba adetimin gecikmesini bekliyorum yapicam sonra cok heycanliyim istahim acildi ve sk idrara cikiyorum

Cok silik zaten yok gibi ama silik var esimde bende gorduk sol kasigimda batmalar var noluyor acaba adetimin gecikmesini bekliyorum yapicam sonra cok heycanliyim istahim acildi ve sk idrara cikiyorum

Canım inşallah hamilesindir ama psikolojik de olabilir.
Çünkü bu belirtiler adet gecikmesinden sonra başlıyor aslında.

Psikolojik olmasi imkansiz cunku bole bi niyetimiz yoktu ilk defa korunmadik ama daha oncede hic hap falan kulanmadim disari cikiyodu ilk defa bi kac kere icime oldu olursada olur olmasada sorun degil daha cok gencim :)

Bi test daha yap bence. Ben de adetten 5 gun once silik gormustum hatta o kadar silikti ki esim gormedi psikolojik dedi:KK1::KK1: psikolojik olarak 30haftalik hamileyim simdi.:KK66:))
Hakkinda hayirlisi olsunn.

Son düzenleme:
Psikolojik olmasi imkansiz cunku bole bi niyetimiz yoktu ilk defa korunmadik ama daha oncede hic hap falan kulanmadim disari cikiyodu ilk defa bi kac kere icime oldu olursada olur olmasada sorun degil daha cok gencim :)

Anladım canım ama adetten önce belirti olmaz diyorlarya hep o yüzden dedim ben. Yoksa ben de aynı belirtileri yaşıyorum şuan 1 hafta kala ve umutlanmıyorum bu yüzden.

Bi test daha yap bence. Ben de adetten 5 gun once silik gormustum hatta o kadar silikti ki esim gormedi psikolojik dedi:KK1::KK1: psikolojik olarak 30haftalik hamileyim simdi.:KK66:))
Hakkinda hayirlisi olsunn.

Ay Allah bagislasin saglikla kavusun bebisinize olursada sevinirim olmassa uzulmen daha cok zamanimiz var ama tuaf olan bisey var icimd hissediyrm yani duygularim cok kuvvetlidir ben hissediyorum cocuk icin ugrasmadik hic hazirligimiz planimiz yok ama olursada Allahin verdigi cana ona kulluk icin tasiyip dogrup buyutecegim cana asla kiymam Allah rizk vernedigi bir canliyi dunyaya gondermez hayirlisi olsun insallah:)))

Anladım canım ama adetten önce belirti olmaz diyorlarya hep o yüzden dedim ben. Yoksa ben de aynı belirtileri yaşıyorum şuan 1 hafta kala ve umutlanmıyorum bu yüzden.

Insallah olur tatlim ama ben ugrasmadim hic ama hissediyrm yani hazirliksizim bide ama yinede onu hissediyrm cok tuaf

X