Sol kasık batma, sancı

Merhaba,
Geçen hafta muayenemde sol üstteydi kese. Tüpe yakındı ve rahimde perde engelliyordu. Biraz riskliydi. Progestana başlamıştık.
Bugün tekrar muayene oldum. Kese çok şükür daha iyi yerde göründü. Biraz kese dışında kanama var ama progestana devam ediyorum ve kan pıhtılaşması olduğu için bugün iğneye başladık
Tesadüf gördüm mesajınızı canım cinsiyet belli mi benim de bebiş solda sanırım sol olunca kız olur diyolar 😊

Merhaba,
5 gün önce gebeliğimi öğrendim. İlk değerim 149. 2 gün sonra 420 çıktı. Yarın da test vereceğim inşallah
Sabahtan beri sol kasığımda aşağı bacaklarıma doğru batma var. Nabız atışı gibi bir saniyelik aralarlar ile sancı giriyor. Çok şiddetli değil ama dış gebelik olabilir mi diye korktum açıkçası.
ilk haftalarda yaşayan var mı bu batma sancıları? Ya da benzer şekilde dış gebelik geçiren oldu mu?
Fazla bir evham olabilir ama 1 kere kalbi durduğu için gebeliğim sonlandı içimde hep bir korku var o yüzden
Canim ben de 4+5 teyim aynisini yaşıyorum su an dis gebelikten endişe ediyorum umarim yoktur

Kızlar regl tarihim 26 sı fakat sol kasığım 3 4 gündür çok ağrıyor bacağıma vuruyor ara ara.. Geçen ay kapalı olan sağ tüpümü açtırdım sol zaten açıktı. Yumurtlamanın üstünden 6 7 gün geçti. Acaba hamile kalmış olabilir miyim böyle birşey neden olur acaba bilen var mı

Kızlar regl tarihim 26 sı fakat sol kasığım 3 4 gündür çok ağrıyor bacağıma vuruyor ara ara.. Geçen ay kapalı olan sağ tüpümü açtırdım sol zaten açıktı. Yumurtlamanın üstünden 6 7 gün geçti. Acaba hamile kalmış olabilir miyim böyle birşey neden olur acaba bilen var mı
Olabilir neden olmasın ki. Benim daha önce böyle bir şey hissettiğimde hamileydim.
Benim de 21i beklenen adet tarihim. Her iki yumurtalıkta da gerginlik hissediyorum ara ara ama yumurta çatlamadı büyüdü onun gerginliği diye düşünüyorum.
Yumurtlamanın 12.günü sabah test yapsanız çıkma ihtimali var bu arada.

Olabilir neden olmasın ki. Benim daha önce böyle bir şey hissettiğimde hamileydim.
Benim de 21i beklenen adet tarihim. Her iki yumurtalıkta da gerginlik hissediyorum ara ara ama yumurta çatlamadı büyüdü onun gerginliği diye düşünüyorum.
Yumurtlamanın 12.günü sabah test yapsanız çıkma ihtimali var bu arada.
Çok teşekür ederim peki şimdi erken gebelik testi yapsam çıkar mı acaba

X