Kontakt Lens Solotica lens kullananlar ya da kullanmayı düşünenler fikirlerinizi bekliyorum

Ben de dün mellerimi sipariş verdim.. Valla benim tek beklentim ve umudum doğal durması :) En doğal lens diye duydum o nedenle bu markayı seçtim. üstelik fiyatı da yıllık lenslere kıyasla çok çok uygun

Eğer bu lenslerde istediğim doğallıkta durmazsa bir daha renkli lens kullanmıcam.. Sabırla bekliyorum :) ama beğendiğim gibi çıkarsada 1 2 sipariş daha vericem soloticaya :)))

Dideem,inanılmaz doğal durmuş.
sanki kendi gözün gibi.çok yakışmış. mel rengi gerçekten çok güzel bir renk. güle güle kullan...

cnm çok teşekkür ederimmm Ben de memnun kaldım :)) iyiki solotica almışım. Bundan sonrada bu marka dışında lens kullanmam heralde

fotoraf0016.jpg

canım bu melin hangi serisi
biraz koyu geldi bana
ama doğallık olarak harika gerçekten
bende soloticalanmak istiyorum artık
aklımda mel ve grafitte var
okypete aldıktan sonra topazioya da taktım
yarın adorelerim bi gelsinde önce onlara bakayım
sonrada sıra soloticaya gelicek kaydirigubbakcemile2

canım bu melin hangi serisi
biraz koyu geldi bana
ama doğallık olarak harika gerçekten
bende soloticalanmak istiyorum artık
aklımda mel ve grafitte var
okypete aldıktan sonra topazioya da taktım
yarın adorelerim bi gelsinde önce onlara bakayım
sonrada sıra soloticaya gelicek kaydirigubbakcemile2

kıvılcım topazio ile ilgili tepkileri sormuştun.
inanılmaz güzel tepkiler alıyorum. bir kere herkes kendi gözüm sanıyor. lens deyince hemen kağıt kalem yazıyorlar. sipariş edeyim diye.
bazen gözleriniz mavimi yeşilmi ne renk diyenler var.
ama ilk tanışan direkt gözlerime iltifat ediyor. oyüzden sana topazio yu öneririm. arkadaşımın gözükoyu kahve o da çok beğendi. tekini taktı.çok güzel durdu ondada... bayıldı. oda ısmarlayacak şimdi...

kıvılcım bunlar hidrocharme. mellerin en koyu duranı yani :) Ben zaten koyu durmasını istiyordum o nedenle bunu seçtim. Benim de aldığım tepkiler güzel ben memnunum ve tavsiye ederim. resim farkındaysan çok yakın ve net görebilmeniz için gözümü baya açtım normalde daha doğal duruyo aslında. Güneşte falan rengi daha açık.

kıvılcım topazio ile ilgili tepkileri sormuştun.
inanılmaz güzel tepkiler alıyorum. bir kere herkes kendi gözüm sanıyor. lens deyince hemen kağıt kalem yazıyorlar. sipariş edeyim diye.
bazen gözleriniz mavimi yeşilmi ne renk diyenler var.
ama ilk tanışan direkt gözlerime iltifat ediyor. oyüzden sana topazio yu öneririm. arkadaşımın gözükoyu kahve o da çok beğendi. tekini taktı.çok güzel durdu ondada... bayıldı. oda ısmarlayacak şimdi...

canım ya ben hiç topasio düşünmüyordum
sen alana kadar tabi
sendeki duruşuna bayıldım ben
hele kimse anlamıyor diyorsun ya vallla zor dayanıyorum almamk için
ben hala b&l damarlaryla milletin gözünün içine bakmaya çekiniyorum
yarın adoreelrim gelicek
ama yellow sipariş ettim
yanına birde mavimsi yeşilimsi bir lens daha istiyorum
oda solotica olucak tabi...

kıvılcım bunlar hidrocharme. mellerin en koyu duranı yani :) Ben zaten koyu durmasını istiyordum o nedenle bunu seçtim. Benim de aldığım tepkiler güzel ben memnunum ve tavsiye ederim. resim farkındaysan çok yakın ve net görebilmeniz için gözümü baya açtım normalde daha doğal duruyo aslında. Güneşte falan rengi daha açık.

canım resimde de gayet doğal zaten
evet hidrocarme serisi en koyu duranı
ben melin hidrocor yada naturelcolors serisini düşünüyorum
biraz daha açık olanı yani
ama çok iddialı bir değişim istemiyorsan bence gayet güzel canım
önemli olan aslında daha çok doğallığı
isterse koyu olsun ama doğal olsun
makyajla filan doğal lensler gerçekten çok çekici oluyorlar
koyu olsalar bile
yarın adorelerim gelick
inşallah amazon gibi hayal kırıklığına uğramam..

cnm şimdiden güle güle kullan adorelerini umarım olumlu tepkilerini alırız :)) resimlerini de paylaşırsan iyi olur tabi.. Mavimsi yeşilimsi birşey düşünüyosan bence de solotica al soloticanın resimleri olsun videoları olsun okadar çok araştırdımki diğer lenslere oranla çok doğal hatta okypete nin resminde neredeyse gerçekten mavi göz denecek kadar doğal durmuş. Bu nedenle ben de onun tavsiyelerini aldım lenslerimi alırken :) sağ olsun yardımcı oldu. Cnm ben daha önce freshlook kullandım ve acemiliğime geldi çok saçma bir renk seçtim ve hiç ama hiç doğal durmadı zaten hiç cesaret edipde rahat rahat kullanamadım. o nedenle bu lenslerimi almaya çok zor karar verdim. Göz rengimden çok farklı olmasın değişik görünmeyim diye bunu tercih ettim ve çok memnunum. Benim için önemli olan doğal durmasıydı ve aldığım sonuçtan çok memnunum:)) şimdi esmeraldada aklım kaldıı :))) off ama çok dikkat çekici diye cesaret edemiyorum. Kullananlara çok yakıştırıyorum ama ben kullanabilir miyim bilmiyorum :S

Arkadaşlar bana da arkadaşım kullanmadığı topazioyu hediye etti. ınanılmaz güzel. Ama benim taban rengim bal ila ela arası bir renk. Belki onun da etkisi vardır. Bugün yarın resimleri postlayacağım buraya.

Dideem senin lenslerin çok doğal olmuş çok güzel seçim güle güle eskit

işte resimler biraz kötü çıktım kusura bakmayııın

4234.jpg

adszkst.jpg

grnt000x.jpg

clementine,gerçekten ,sendede harika durmuş. sanki senin gözün gibi. topazio gerçekten çok başarılı bir lens. hem renk hemde doğallık bakımından.

X