Şampuan ve Saç Kremleri Son 4 yıldır kulandığım şampuan ve kremler

tegan

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2013
7
0
merhaba 22 yaşındayım saçım ince telli, düz,uzun, dipleri yağlı uçları kuru..boya yok ve kahverengi. ikinci günün akşamı muhakkak yıkamalıyım aksi halde yağlı ve pasaklı oluyorum..bi de o kadar hacimsiz ki..( ilk yıkadığımda bile hacimsiz)
yazım yanlışları için şimdiden özür dilerim

ŞAMPUANLAR SON 4 YIL

BLENDAX : Sçlarım yine hacimsiz ve yine ikinci gün yağlanmaya başlama üstüne elektriklenme yaptı..(yüzüme bile yapıştı)

ELİDOR:turuncu,pembe ve yağlı saçlar için olanı... olumlu bi değişiklik yok ..hacimsiz ve ikinci gün yağlanma

HEAD&SHOULDERS:hacim verenden...saçlar yine aynı bi değişiklik yok artı elektriklenme yapt(yüzüme bile yapıştı)..

CLEAR: hacim içinolanı ve yağlı saçlar için olanı....... aynı bi değişiklik yok

ELSEVE: hacim için olan ilk 12 saat iyi sonrası fıssssssss....
5 i bir arada olan=yine aynı hacimsiz ve ikinci gün yağlı farklı bi olumlu yan yok..

DERMOKİL:yağlı saçlar için olan.. birinci günün akşamı yağlanma yaptı en kötüsü buydu.

KERATİNOLOJİ (elidorun bir ürünü watson da) onarıcı olanı: hacim vermedi yağlanma aynı İKİNCİ GÜNÜN AKŞAMI YAĞLANIR AMA parlaklık verme açısından çok iyi elektriklenme yapmadı, kırılma yok, kolay taranıyor..

JOHN FRİEDA: hacim için olan... nohut tanesi kadarı bile bayağı köpürtüyo gıcır gıcır sesler geliyo saçımdan.. AMA hacim vermedi parlaklıkta olumlu bi değişiklik yok tarama zorlaştı ve saçım keçe gibi oldu.. uçları tiftik tiftik kazık gibi tuhaf bi şey yani.. YAĞLANMA KONUSUNDA ETKİSİ YOK BİR GÜN GÖTÜRÜR..

VİCHY: eczaneden erkek arkadaşım için almıştık, dökülme problemi vardı..eczacı gözenekler tıkalı demişti ve bunu vermişti. bir aylık kullanımdan sonra başka bi yerde saç analizine girdi ve uzman gözeneklerin açık olduğunu söylemişti..
eczaneden bi şampuan da benim için aldık yağlanma için adını hatırlayamıyorum 2 ay kullandım O da aynıııı..

NUDE (watsondan):hacim için olan..bitkisel olması açısından kafanız rahat oluyo tek artısı bu belkide. ahım şahım bi durum yok...iki gün temiz duruyo birden yağlanıyo.. saç üçüncü güne çıkmaz.. ama kötünün iyisi en azından şu saydıklarıma göre..

.
KREMLER SON 4 YIL
ELSEVE, PANTENE,ELİDOR,GLİSS VE KERATİNOLOJİ KULLANDIM HİÇ BİRİNDEN TAM ANLAMIYLA MEMNUN KALMADIM SANKİ HEPSİ AYNI GİBİ..KULLANDIKLARIMI KENDİ ARALARINDA KIYASLARSAM EN İYİSİ KERATİNOLOJİYDİ..

3-4 gün boyunca yağlanmasın hacimli olsun diyemem çünkü iki günden sonra kesin yıkanırım..
hani istiyorum ki bu iki gün boyunca hacimli olsa temiz görünse parlak dursa.. pasaklı pasaklı dolaşmasam..

BANA ŞAMPUAN VE KREM LAZIMMMM :KK43:

Son düzenleme:
Toni&Guy'ın hacim veren şampuanı var. Annem kullanmaya başlamıştı çok memnun. Ben John Frieda'nın şampuanını kullanıyordum ama artık hacim verme etkisi azaldı gibi geliyor, saçım çok alıştı şampuana kuaför ondan olabilir diyor. Ben de Toni&Guy'a geçmeyi düşünüyorum. Saç kremleri bence saçı daha da yağlandırıp söndürüyor. Ben yıkama sonrası için John Frieda'nın hacim veren spreyini kullanıyorum, oldukça etkili.

çok teşekkür ederim toni&guy hiç denemedim aslında elim çok gitti almak için ama nedense hiç almadım sen hiç kullandın mı.. bir de senin saç yapın nasıl benimki gibi mi çünkü bende johnfrieda hiç etki göstermedi :KK43: şaç nasılsa öyle gidiyo ama azıcık değişiklik olsa güzel olurdu. bi de john frieda nın sipreyi kuru ve sert mi yapıyo onu da hiç denemedim

Son düzenleme:
X