Son dakika: Atatürk'e hakarete gözaltı kararı

_-Dantes-_

Kaiser, Kılavuz Karga, Tüccar, Polye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2015
926
6.518
Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca "Atatürk'ün hatırasına hakaret etme" suçundan Süleyman Yeşilyurt ve Hasan Akar hakkında iki ayrı soruşturma başlatıldı.
5912253118c773264801018f.jpg

10 Mayıs 2017 - 01: 49 :58AA
TVNET'te yayımlanan "Derin Tarih" isimli programda Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili sarf ettiği sözler nedeniyle Süleyman Yeşilyurt'a Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca "Atatürk'ün hatırasına hakaret etme" suçundan soruşturma başlatıldı.

Öte yandan savcılıkça Hasan Akar'ın Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım hakkında sosyal medyada paylaşılan bir videoda söylediği sözler sebebiyle yine aynı suç kapsamında ayrı bir soruşturma daha açıldı.

Savcılıkça Yeşilyurt ve Akar'ın gözaltına alınmaları için Emniyet'e talimat da verildi.

NE OLMUŞTU?
6 Mayıs günü TVNET kanalında yayınlanan derin tarih isimli programa katılan Süleyman Yeşilyurt, Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi kızı Afet İnan hakkında “Çankaya’nın nikahsız Firts Lady’sidir” demiş ve büyük tepki çekmişti.

Nur Cemaati'nin 'Okuyucular' kolunun 'hocalarından' Hasan Akar'ın ise Atatürk'e yönelik skandal ifadelerinin bulunduğu bir video geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaşılmışdı.

Hasan Akar, skandal videoda Mustafa Kemal Atatürk için "1938'de geberen p.ç" ve annesi Latife hanım için "Annesi resmi kayıtlarda genelevde çalışıyor" diyor.

https://www.google.com.tr/amp/www.h...ika-ataturke-hakarete-gozalti-karari-40452747

Elim ayağım titriyor hâlâ...
HAİN SOYSUZLAR!
sizin ne işiniz var ATATÜRK'le?!!!!
NE ZORUNUZ VAR MEMLEKETİMLE?!!!!
SİZE NEEE?!!!!!! SİZEEE NEEEE?!!!! KENDİ YEDİĞİNİZ HALTLAR BİTTİ DE EN DİL UZATILMAMASI GEREKENLER LİDERLERİMİZ VE TARİHİMİZ Mİ KALDI?!!!!
AŞAĞILIKLAR.
Şu yazıyı kopyalarken ben utandım dediklerinizden ben.
O YASTIĞA KAFANIZI NASIL KOYUP UYUYORSUNUZ KANSIZLAR!!!!
BİR DE KALKMIŞ İSLÂM ADI ALTINDA YAPIYORSUNUZ!!!!
ALEMLERİN RABBİ OLAN ALLÂH sana BUNUN HESABINI SORMAYACAK MI BRE CAHİL CÜHELA?!!!
SANA ÖTEKİ TARAFTA "ATATÜRK'E NE KADAR HAKARET ETTİN?" DİYE SORULMAYACAK!!!!!
İŞİNİZ GÜCÜNÜZ VATANI BÖLMEYE ÇALIŞMAK!!
BİR DE NUR CEMAATİ'NE YAFTALAMAYA ÇALIŞMIŞ!! HADİ ORDAAANN!!!!!! MİLLETİ DİNDEN İMANDAN SOĞUTMAK AMAÇLARI REZİL MAHLUKLARIN.
İFTİRA İFTİRA İFTİRA!!
KALK HÂYIRLI BİR İŞ YAPACAKSAN İLİM ÖĞREN, HİZMET ET.
SANA NE BİR İNSANIN ÖZEL HAYATINDAN GEÇMİŞİNDEN HELE ANNESİNDEN YAA?!!
ANNE ANNE!
PEYGAMBER EFENDİMİZ (S.A.V) HADİSTE BUYURUYOR :
ANNELERİNİZE KÜFRETMEYİN HAKARET ETMEYİN, MİNVALİNDE
HANİ çok MÜSLÜMANLAR YA...
velev ki hadi diyelim ki bir lider çok kötü bir özel hayata sahip. Üstelik vefat etmiş bir lider olsun.
RABBEL ALEMİN BUYURMUYOR MU, KİM DÜNYADA BİR KULUMUN AYIBINI AÇARSA BEN DE AHİRETTE ONUN AYIPLARINI AÇARIM DİYE?!!!
ALLÂH AŞKINA KİMİ KEKLİYOR BUNLAR?!
MÜSLÜMANLIK ADI ALTINDA İSLÂMSIZLIĞIN DİBİNİ YAPIYORLAR.
TÜRK GEÇİNİYORLAR TARİH AHLÂK ATA SAYGI BİLMİYORLAR.
İDAM ETSİNLER.
BU İŞLERLE UĞRAŞTIKLARINA GÖRE YEMLERİ FAZLA GELMİŞ BUNLARIN GEBERTSİNLER GİTSİNLER!

Son düzenleme:
Siz önce gidin pis zihinlerinizi temizleyin ahlaksızlar....

Böyle iğrenç bi millet olduk maalesef...cahil terbiyesiz hadsiz...derin tarihmiş...ilber ortaylınin söylediği gibi " suratına baksan pazarda turp sattırmazsın" ...

Bunların deli saçmalarına inanıp "bize tarihi yanlış öğretiyorlar bik bik bik" diye konuşanlar da bunlardan farksız...azıcık sorgulayın kendinizi artık

Ataturk bunlar gibilerin ettigi cumlelerin hicbiriyle lekelenmez ancak cırpınırlar boyle hakaret etmek icin kaale bile almaya degmezler

İhanet bir zaman meselesidir ilerde kimin hain olacağı belli olmaz

Eki Görüntüle 1993578 Nerde aklaksız, ensarcı, hırsız, haram yiyen, pedofili, arap sevici, yavşak varsa hepsi Atatürk'den nefret ediyorlar! Ne büyük bir insanmışın sen ey kurban olduğum
:KK200:"ATATÜRK ":KK200:
Bir ölüm ancak bu kadar ölümsüz olabilir. Bakın üfürükçünün tükürükçünün kuyruk acısı torunlarının torunlarından bile çıkmamış.

Elim ayağım titriyor hâlâ...
HAİN SOYSUZLAR!
sizin ne işiniz var ATATÜRK'le?!!!!
NE ZORUNUZ VAR MEMLEKETİMLE?!!!!
SİZE NEEE?!!!!!! SİZEEE NEEEE?!!!! KENDİ YEDİĞİNİZ HALTLAR BİTTİ DE EN DİL UZATILMAMASI GEREKENLER LİDERLERİMİZ VE TARİHİMİZ Mİ KALDI?!!!!
AŞAĞILIKLAR.
Şu yazıyı kopyalarken ben utandım dediklerinizden ben.
O YASTIĞA KAFANIZI NASIL KOYUP UYUYORSUNUZ KANSIZLAR!!!!
BİR DE KALKMIŞ İSLÂM ADI ALTINDA YAPIYORSUNUZ!!!!
ALEMLERİN RABBİ OLAN ALLÂH sana BUNUN HESABINI SORMAYACAK MI BRE CAHİL CÜHELA?!!!
SANA ÖTEKİ TARAFTA "ATATÜRK'E NE KADAR HAKARET ETTİN?" DİYE SORULMAYACAK!!!!!
İŞİNİZ GÜCÜNÜZ VATANI BÖLMEYE ÇALIŞMAK!!
BİR DE NUR CEMAATİ'NE YAFTALAMAYA ÇALIŞMIŞ!! HADİ ORDAAANN!!!!!! MİLLETİ DİNDEN İMANDAN SOĞUTMAK AMAÇLARI REZİL MAHLUKLARIN.
İFTİRA İFTİRA İFTİRA!!
KALK HÂYIRLI BİR İŞ YAPACAKSAN İLİM ÖĞREN, HİZMET ET.
SANA NE BİR İNSANIN ÖZEL HAYATINDAN GEÇMİŞİNDEN HELE ANNESİNDEN YAA?!!
ANNE ANNE!
PEYGAMBER EFENDİMİZ (S.A.V) HADİSTE BUYURUYOR :
ANNELERİNİZE KÜFRETMEYİN HAKARET ETMEYİN, MİNVALİNDE
HANİ çok MÜSLÜMANLAR YA...
velev ki hadi diyelim ki bir lider çok kötü bir özel hayata sahip. Üstelik vefat etmiş bir lider olsun.
RABBEL ALEMİN BUYURMUYOR MU, KİM DÜNYADA BİR KULUMUN AYIBINI AÇARSA BEN DE AHİRETTE ONUN AYIPLARINI AÇARIM DİYE?!!!
ALLÂH AŞKINA KİMİ KEKLİYOR BUNLAR?!
MÜSLÜMANLIK ADI ALTINDA İSLÂMSIZLIĞIN DİBİNİ YAPIYORLAR.
TÜRK GEÇİNİYORLAR TARİH AHLÂK ATA SAYGI BİLMİYORLAR.
İDAM ETSİNLER.
BU İŞLERLE UĞRAŞTIKLARINA GÖRE YEMLERİ FAZLA GELMİŞ BUNLARIN GEBERTSİNLER GİTSİNLER!

Atatürk'e söverek veya överek çıkar, oy, menfaat, para sağlayanlara Allah Atatürk'ü unutturacak dert versin.

İhanet bir zaman meselesidir ilerde kimin hain olacağı belli olmaz
Burada kimi kastettin veya kime iğneli gönderme yaptın?

Bu tür insanların bu derece rahat bir ortam bulması çok zoruma gidiyor. Bu soruşturma işleri falan da bana hiç inandırıcı gelmiyor. İnsanların tepkisine karşı yapılmış bir ufak hareketten öteye gitmeyecek. Bunu bilmek de bir hayli üzücü.. Bu zihniyete sahip kişileri konuşturma cesareti verenler başta olmak üzere Atatürk'ü her fırsatta aşağılamaya ve unutturmaya çalışan kim var ise umarım bir gün kendi pisliğinizde boğulursunuz. Umarım bir gün birbirinize düşer de Atatürk'ü de bizi de rahat bırakırsınız. İçimizde ne de çok düşman varmış bir türlü bitmemişler !

Ya bunlar degılmı hurdacı himmet ırmağı öldürünce Bı kaç seneye nikah düşerdi oldurmesıne gerek yoktu diyen allah aşkına boyle sapkın bir kafadan çıkan düşünce ne kadar akla mantığa uygun olur
İnşallah bırgun hak ettikleri yerde cehennemin ta dibinde yanarken bu yaptıklarını hatırlarlar

Ne oldu Ataturk'e hakaret edince, ellerine ne gecti. Ataturk'u elestirmek baska sey, bel alti vurayim da ortalik karissin demek baska bir sey. Bu insanlarda ne utanma, ne arlanma var; guya inanclilar; midemi bulandiriyorsunuz hepiniz;carpik ahlak anlayisiniz, surekli cinselllik ve kadin odakli yasamlariniz... ben sizlerle muhatap olmak zorunda kalmadim,umarim cocuklarim ve sevdiklerimin cocuklari da kalmaz, yok olup gidersiniz hepiniz, pislik herifler.

Aşırı dinci ve aşırı solcu insanların ortak düşmanlarıdır Atatürk'ümüz.
Birileri Mustafa Suphi'yi öldürdü der, birileri şapka takmayı reddedenleri öldürdü der.
Sosyalistlerin de, monarşistlerin de hoşlanmadığı bir insandır.
Demokrattır.

Ne Mutlu Türküm Diyene

Başbakan İnönü saat 18.00 sularında Florya Köşkü'nde Atatürk'ü ziyaret etmiş:

- Hayırdır İsmet... Habersiz geldin.

- Paşam, azınlıklar meselesi... Konuyu Meclis'e getireceğiz... Ne diyorsunuz?

- İsmet bugün geç oldu... Yarın sabah erkenden gel, konuşalım.
İnönü çıkınca Atatürk "bütün görevlileri" toplamış:
- Sadece laleler kalsın... Bahçedeki diğer bütün çiçekleri sökün, atın... Derhal.

İsmet Paşa sabah gelmiş, bahçenin "halini" görmüş ve "görevlilere" sormuş:
- Ne oldu böyle?

- Gazi Paşa Hazretleri emrettiler, söktük.

Başbakan İnönü, Cumhurbaşkanı Atatürk'ün odasına girmiş:
- Paşam, bahçenin durumu nedir?

- Azınlıkları söküp attım İsmet.
İnönü "anladım" dercesine başını öne eğmiş:
Atatürk:
- İsmet, ben "Ne Mutlu Türküm Diyene"
sözünü boş yere söylemedim... Kendini Türk hisseden herkes bu vatanın öz evladı... Ben hayatta olduğum sürece bu böyle bilinsin... Ve sakın azınlıklar ile ilgili bir kanun çıkarılmasın.

ANLAYANA ...

Ne oldu Ataturk'e hakaret edince, ellerine ne gecti. Ataturk'u elestirmek baska sey, bel alti vurayim da ortalik karissin demek baska bir sey. Bu insanlarda ne utanma, ne arlanma var; guya inanclilar; midemi bulandiriyorsunuz hepiniz;carpik ahlak anlayisiniz, surekli cinselllik ve kadin odakli yasamlariniz... ben sizlerle muhatap olmak zorunda kalmadim,umarim cocuklarim ve sevdiklerimin cocuklari da kalmaz, yok olup gidersiniz hepiniz, pislik herifler.
Seni bimere şikayet ettim el salla :KK70: :KK70:

X