Son Dakika! Reina'da 39 Kişiyi Öldüren Saldırgan Abdulkadir Masharipov Yakalandı

Huy Meselesi

🌜🌚🌛
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
61.512
62.560
Son dakika gelişmesi... Yılbaşı gecesi Ortaköy'deki eğlence mekanı Reina'da 39 kişiyi katleden terörist Abdulkadir Masharipov, Esenyurt'ta oğluyla birlikte yakalandı.

Yılbaşı gecesi Ortaköy'deki eğlence mekanı Reina'da 39 kişiyi katleden terörist Abdulkadir Masharipov, Esenyurt'ta yakalandı.

KIRGIZ ARKADAŞININ EVİNDE OĞLUYLA YAKALANDI

Esenyurt'ta saldırganın bulunduğu bir siteye operasyon düzenleyen emniyet güçleri, teröristi Kırgız arkadaşının evinde oğluyla birlikte yakaladı. Teröristin sağlık kontrolünden sonra Emniyet'e getirileceği öğrenildi.

son-dakika-reina-da-39-kisiyi-olduren-saldirgan-9169100_1310_m.jpg

OĞLU İLE KAÇMIŞTI

Terörist Abdulkadir Masharipov'un eşi Maltepe'de bir eve düzenlenen operasyonla geçtiğimiz hafta yakalanmıştı. Masharipov'un ise saldırıdan sonra yanına 4 yaşındaki oğlunu alarak kaçtığı tespit edilmişti.

İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, saldırıyla ilişkili oldukları iddiasıyla 35 kişiyi gözaltına almıştı.

son-dakika-reina-da-39-kisiyi-olduren-saldirgan-9169100_3273_m.jpg

kaynak :http://www.sondakika.com/haber/haber-son-dakika-reina-da-39-kisiyi-olduren-saldirgan-9169100/

Sağlık kontrolü ne ya?
Cani o cani.. Tıkın içeri de gebertsinler içerde..

ne yani dövüp kamera karşısına çıkarıyorsunuz bu hiç inandırıcı değil

Aynı kişi olduklarını düşünmüyorum. Bi alttaki, bi üstteki fotoğrafa bakıyorum. Dövüşmüş hali dahi olsa, arada farklar olduğunu düşünüyorum.

Ya da uykum geldiyse göremiyorum :)

Edit: inşallah odur.

Son dakika gelişmesi... Yılbaşı gecesi Ortaköy'deki eğlence mekanı Reina'da 39 kişiyi katleden terörist Abdulkadir Masharipov, Esenyurt'ta oğluyla birlikte yakalandı.

Yılbaşı gecesi Ortaköy'deki eğlence mekanı Reina'da 39 kişiyi katleden terörist Abdulkadir Masharipov, Esenyurt'ta yakalandı.

KIRGIZ ARKADAŞININ EVİNDE OĞLUYLA YAKALANDI

Esenyurt'ta saldırganın bulunduğu bir siteye operasyon düzenleyen emniyet güçleri, teröristi Kırgız arkadaşının evinde oğluyla birlikte yakaladı. Teröristin sağlık kontrolünden sonra Emniyet'e getirileceği öğrenildi.

son-dakika-reina-da-39-kisiyi-olduren-saldirgan-9169100_1310_m.jpg

OĞLU İLE KAÇMIŞTI

Terörist Abdulkadir Masharipov'un eşi Maltepe'de bir eve düzenlenen operasyonla geçtiğimiz hafta yakalanmıştı. Masharipov'un ise saldırıdan sonra yanına 4 yaşındaki oğlunu alarak kaçtığı tespit edilmişti.

İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, saldırıyla ilişkili oldukları iddiasıyla 35 kişiyi gözaltına almıştı.

son-dakika-reina-da-39-kisiyi-olduren-saldirgan-9169100_3273_m.jpg

kaynak :http://www.sondakika.com/haber/haber-son-dakika-reina-da-39-kisiyi-olduren-saldirgan-9169100/
Şerefsiz bunun sorgusunu cok merak ediyorum adiiii yaaa

İsid video yayınlamış birde. Türkiyeyi tehdit ediyor.

Not : video o kadar iğrençki kusmak istiyorum. Ben izlerken midem bulanıyor bunlar yaparken put gibi dikiliyorlar.

İyi dövmüşler anlaşılan ama yetmez...Yakalanmasının bu kadar uzun sürmesi bana garip geldi.Birde nedense oğluyla kaçmasında ve yakalandığında yanında oğlunun olmasına çok üzüldüm.Babası terörist olsada çocuğa içim acıdı..

çocuğu olan babalık duygusu olan biri nasıl bunca insanı futürsuzca öldürebilir, o insanlarında çocukları vardı ya da birilerinin çocuğuydular... Acaba çocuğunu da kaçırıyor muydu diye aklıma geldi...
tabii çocuk için fark etmiyor, dediğin gibi onun için o sadece babası...

çocuğu olan babalık duygusu olan biri nasıl bunca insanı futürsuzca öldürebilir, o insanlarında çocukları vardı ya da birilerinin çocuğuydular... Acaba çocuğunu da kaçırıyor muydu diye aklıma geldi...

Oğlu mevzusu tamami ile kadınsal bir duygusallık...
Bu olayda aklımın almadığı yada merak ettiğim şeyler var.Kafamda deli sorular
- Yakalanması neden bu kadar uzun sürdü ?
-Ona bu işi yaptıranlar neden kaçışını planlamadılar ?
-Madem gözden çıkarılmıştı oğlunu neden risk alıp sürekli yanında taşıdı ?
-Yada böyle bir işer giren kendi hayatını gözden çıkarmış olmalı o zaman ailesini neden peşinden sürükledi,garantiye almadı onları ?

Falan filan......Önemli olan yakalanmış olması gerçi

Belki de çocuğu kalkan yapıyordu kendine chess
39 kişiyi gözünü kırpmadan öldüren bir adamdan merhamet beklemek saçma olur zaten.

Belki de çocuğu kalkan yapıyordu kendine chess
39 kişiyi gözünü kırpmadan öldüren bir adamdan merhamet beklemek saçma olur zaten.

aynen, dikkat çekmemek için yanında gezdiriyordu belki

bu arada, itiraf etmiş, parmak izleride eşleşmiş, bu kişi yani

X