Şampuan ve Saç Kremleri son kullanma tarihi

Eklentiler

• 15983814155644759323628547794640.jpg
    15983814155644759323628547794640.jpg
    117,9 KB · Görüntüleme: 39
Bu marka bilinen bir marka degil sanirim bu sebeple kodla sorgu yapilmiyor. Son kullanma tarihinden daha önemli olan bir sey var. Kapağı simdiye kadar açıldıysa yani içine oksijen girisi olduysa arkasinda yazan 12M 24M 36M yazan süreler son kullanma tarihidir.
nerden biliyim acildimi acilmadimi

Yardimci olmaya çalışıyorum uşağınızmışım gibi davraniyorsunuz. Ters ters konusuyorsunuz. Cok biliyorsunuz çünkü. Gidip ne idüğü belirsiz sampuan satin almissiniz cocugunuza kullanmaya. Ne icerik okumayi biliyorsunuz ne kodunu arastirmayi. Size yardimci olanlara da boyle davranıyorsunuz. Kendiniz gibi insanlari bulun hep. Yardima deger degilmissiniz.

Yardimci olmaya çalışıyorum uşağınızmışım gibi davraniyorsunuz. Ters ters konusuyorsunuz. Cok biliyorsunuz çünkü. Gidip ne idüğü belirsiz sampuan satin almissiniz cocugunuza kullanmaya. Ne icerik okumayi biliyorsunuz ne kodunu arastirmayi. Size yardimci olanlara da boyle davranıyorsunuz. Kendiniz gibi insanlari bulun hep. Yardima deger degilmissiniz.
ters falan konustugum yok eczaneden aldim sampuani

boşverin doğal şeyler kullanın youtubeden doğal şampuan yapımı diyin yapın boş vaktiniz varsa

ne zararı var derseniz

öyle kokular varki çoçığu agresif yapar

çoçuğun iştahı kesilir

şuan dünyayı yönetenler çoçukları bitirmeye çalışıyor

çizgi film kanalları çoçıkları şiddete

oyunlar onları tembelliğe şiddete, yada güzellik algısı yaratı daha rrşit olmadan kadın etmeye çalışan algı var makyaj vb güzellik algısı ile

sonra güzel, yakışıklı figürler ile görselliği standarta indirgeyip çoçuk yaşta erkekleri ve kız çoçuklarının, burunlarından yüzlerimden rahatsız olup özgüvensiz olmaya itiyorlar

özellikle çizgifilmlerde subliminal olarak onları kötü etkileyecek herşey var

fastfoodkarda onları hızlı büyğtecek hormonlar var

ambalajlı yiyeceklerde kanser edecek hücre bozacak koyulması anlamsız ve zararlı herley var, amaç dünya kaosu

küçük nesil ne kadar şiddetli öfkeli kavgacı, sağlıksız olur onlar için o kadar iyi

koku, yiyecek yöntemiyle bile çoçukları agresifleştirecek çok şey yapıyorlar

doğal olmayan hiçbir şey, tv internetten uzak tutun

X