Son pişmanlık nasıl fayda eder ?

Hatakiyken özür dilerim ama sizinki başka bir şey. Gemileri yakıp o kadar kendime güvenip laflar ettikten sonra kalkıp ayağına gitmem. O zaman agirligim kalmaz. Ben böyle insanlara şaşırıyorum zaten ilk baş burnundan kıl aldırmıyor bir gururlar hatta karşıdakini ezmeler, karşıdaki vazgeçince 180 derece dönmeler. Siz sevgili olmamissiniz daha bunu en çok sevgiliyken yapanlara şaşırıyorum. Konuya gelirsek adamın döneceğini sanmıyorum. Çünkü mektupta pişmanlığınızi yeterince dile getiremediginizi düşünüyorum. Eğer öfke sorunum var falan dediyseniz kendinizi aklamaya çalıştığınızı ya da yaptıklarınızın sizden bağımsızmis gibi dusundugunuzu sanabilir. Bence size dönsün istiyorsanız onun sizdeki önemini anlatın kendinizi çok katmadan.
Teşekkür ederim cevabınız için .Açıkça öfke sorunum demesem de yakın ifadeler kullandım. Olumsuz söz ve tavırlarımın ondan ziyade benle ilgili olduğunu karşımda o değil de başkası olsaydı benzer şekilde davranma ihtimalimden bahsettim. Tabi daha önce bir iki kez tolere etti bu seferki suskunluk uzun sürüyor haliyle .En son ocak başı telefonla iletişime geçtim. 2 hafta sonra da yazdım. Cepten engelli olduğum için dışardan arama yaptım görüşmek istemediğini söyleyip kendine iyi bak dedi yıkıldım tabi.Yapılacak daha fazla bir şeyler olduğunu düşünüp yazdım.Bu durum kötü ama elimde değil mutlaka üzerinde çalışma ya da destek her neyse alınmalı kendi adıma almaya çalışıyorum .Dün izledim bir yerde bilinçaltı yarim kalan şeyleri sevmez ve takılı kalırmış bir sebebi de bu muhakkak.Mektubu yazdım. Daha bir şey söylemeyi düşünmüyorum ama baya çaresiz ve mutsuzum her gün düşünüyorum.

Merhaba tekrar son zamanlar sık arıyordum yeni bir hat aldım onun için beni saplantılı bir şekilde arama gorusmeyecegim seninle ilgilenmiyorum dedi .Saplantı değil gerçek olduğunu onu bekleyebilecegimi söyledim bir şey yazmadı offf hiç umur yok mu zamanla filan

Merhaba tekrar son zamanlar sık arıyordum yeni bir hat aldım onun için beni saplantılı bir şekilde arama gorusmeyecegim seninle ilgilenmiyorum dedi .Saplantı değil gerçek olduğunu onu bekleyebilecegimi söyledim bir şey yazmadı offf hiç umur yok mu zamanla filan
Neden hâlâ zorluyorsunuz ki? Belli ki adam soğumuş sizden. Önünüze bakın bence olmaz bu iş.

X