Sonunda Bende silikon Ameliyati Oldummmmmm

Four_Angel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2022
3
1
35
Hepinize merhabalar arkadaşlar..bu msjimi okuyan herkesin güzel yureginden öpüyorum..
Öncelikle 34 yaşımdayım 4 çocuk annesiyim malum gebelik emzirme kilo alıp verme derken memeler bayağı deforme olmuştu.Yillardan inanılmaz derecede çok istediğim fakat cesaret edemediğim bir ameliyatti ve 3 Haziran günü ameliyatımı oldum.
Şunu kesin net bir şekilde belirtmek istiyorum ki kesinlikle kokrktugunuz kadar vahim bir ameliyat değil sabah ilk amelyat hastası olarak alındım uyandığımda yatagimdaydiy sadece dosumce bir basınç vardı ACİ kesinlikle yoktu bende ama ağrı vardı şuanki görüntüye kesinlikle değer
Bugün 12.gunum normal benim dışarıdan yeni geldim sadece yan yatamiyorum tek sıkıntı o olmak isteyip ye korkanlar varsa kesinlikle korkmaya gerek yok buarada 380 CC kas altı takıldı bana aynı zamanda dikleştirme oldu sormak istediğiniz birşey olursa yardımcı olurum ins

Doktorunuzdan memnun kalırsanız ismini yazar mısınız?Bende doktor arayışı içerisindeyim.Bir de ne kadara oldunuz?

Hepinize merhabalar arkadaşlar..bu msjimi okuyan herkesin güzel yureginden öpüyorum..
Öncelikle 34 yaşımdayım 4 çocuk annesiyim malum gebelik emzirme kilo alıp verme derken memeler bayağı deforme olmuştu.Yillardan inanılmaz derecede çok istediğim fakat cesaret edemediğim bir ameliyatti ve 3 Haziran günü ameliyatımı oldum.
Şunu kesin net bir şekilde belirtmek istiyorum ki kesinlikle kokrktugunuz kadar vahim bir ameliyat değil sabah ilk amelyat hastası olarak alındım uyandığımda yatagimdaydiy sadece dosumce bir basınç vardı ACİ kesinlikle yoktu bende ama ağrı vardı şuanki görüntüye kesinlikle değer
Bugün 12.gunum normal benim dışarıdan yeni geldim sadece yan yatamiyorum tek sıkıntı o olmak isteyip ye korkanlar varsa kesinlikle korkmaya gerek yok buarada 380 CC kas altı takıldı bana aynı zamanda dikleştirme oldu sormak istediğiniz birşey olursa yardımcı olurum ins
Hayirli ugurlu olsun güle güle kullanın insallah 😊 benimde 2. Ayım dolmak üzere. Kas altı 300 cc yüksek profil benimkilerde. Keske daha da buyuk olsalarmis diyorum. Ama doktorum daha buyugu sana olmazdı dedi meme dokum cok azdi. Ustler tamemen yumuşadı altlarda hala sertlik var. Ortada birlesipte bi çatal goruntusu olusmuyor. Ne zman normal sütyene gecis yapip dekoltem olusabilir bi fikrim yok size bilgi verdimi doktorunuz acaba. Bana hic vermedi. Bende memem oldu sevinciyle hic sorup konuşmadim. Sadece 3 ay mümkün oldugunca korsemi takmamı yoksa sporcu sütyeni. 3 ay snra ne olucak bilmiyorum 😊

Merhabalar dizede hayırlı olsun 🥰bana 2 ay boyunca hiç çıkarmadan verilen sütyeni takmami söyledi onun haricinde başka hiç birşey soylenilmedi bende aynı sizin gibi derli toplu memeleri görünce heyecandan birşey soramadım 380 CC bile bana küçük geliyor

Doktorunuzdan memnun kalırsanız ismini yazar mısınız?Bende doktor arayışı içerisindeyim.Bir de ne kadara oldunuz?
Vallahi ilgi ve alakadan çok memnun kaldık açıkçası çok samimi bir doktordu Ankara'da özel bir klinikte oldum ben ameliyatımı dikleştirme protez 50 bin zaten bu fiyatın altına vok zor özelde düşünüyorsanız çünkü bende inanılmaz arastirdim

X