Sonunda bitti. Ama canım acıyor..

Mrsyanlis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2017
798
438
Kızlar biraz sorunlu ilişkimden bir kaçınızın biraz bilgisi var özet geçeyim: hayatımda ilk defa biri için ödün verdim kendimden kılık kıyafet makyaj herşeyde değişime gittim. Kavgs gürültü öle böle derken ilişki yürüdü ve altı ay geçti. Bugün kesin olarak bitirdik üzüldüğün nokta boş boşuna bu kadar zorlamam bana dedi ki bir beklenti içine girmesin kimse üçgün sonra mesaj atmasın falan, olmuyo sen farklısın ben farklıyım ben seni önceden daha farklı tanıyordum falan ve pantolundan bir kaç cm bileğim gözüktü diyede onuda öne sürdü ama güya seviyormuş dünde bana mesajda dediği şu snei çok seviyorum, sen ne zaman hazır olursan söyle evlenelim de ben hazırım keşke daha önce tanısaydım. Bugünde ilişki bitti. Bende ağır konuştum ilk kez. Kızlar ben eski halime dönmek istiyorum özgüvenli kimseyi sallamayan ve beni böle kabul edenle yola devam edeceğim insanları hayatıma sokmakistiyorum. Bu gereksiz sevgi ve alışkanlık geçicek mi. Çok ödün verdim çok ilgilendim ço dinledim ilk kez bunları yaptım o yüzden korkuyorum geçmicek acım diye.

Bana umut verin :KK43:

aslında inanın istediğim şey pişman olması çok büyük konuştuya egolu egolu. Pişman olduğunu görsem belkide bu yarım kalan utke geçicek. Olur mu acaba:işsiz:

Bilegin gozuktu diye nasi bunu bahane edebiliyo bence o ayrilmak icin resmen bahane ariyo bu nasi mantikdir? Sen bunla evlensen nasi mutlu olucaksin? Bliyrm anliyrm acin buyuk sanki hic gecmicek gbi geliyo ama inan zamanla gecicek herseyin hayirlisini dile

bittiğine cidden üzülmüyorum. Verdiklerimin eksikliği moralimi bozuyor gereksiz bir insana.. ve egosu beni deli ediyor ölünmez aşk acısından geçer bir kaç gün üzülürüm ama mesaj atmam vs sende atma gibilerinden laflar. Tek istediğim biraz pişman olması ve bunu görmem işte o zaman alacak verecek kalmıcak bence. Umarım kendime gelirim eski şıkır şıkır halime inanın suan dar paça giyemiyorum kötü kızmışım gibi hissediyorum maf etti beni ki ben önceden elbisler kırmızı rujlar gayet güzel enerjik kimseyi kendine müdale ettirmeyen bir insandım tüm herşeyimin kimyasını bozdu:KK43: en kötüsü buna ben izin verdim...

Eğer barışma niyetin yoksa en zor kısmı atlatmışsın demektir.Bir ilişkiyi tamamen kararlı bir şekilde bitirebilmek unutmaktan daha zor.Zaman geçtikçe yavaş yavaş unutacaksin farkında bile olmadan.

Biter biter,dünyanın sonu değil. Allah başka acıyla sinarasında. Sonra çok sukredersin şuncacik aşkadar acisina.

Gecmek ne kelime mutluluktan dort kose olacaksin oyle bir sapsikten kurtuldugun icin.:KK45:

İnşallah kızlar gerçekten o günleri bekliyorum.. kimse ama kimse hayatımızın merkezinde olmamalı.. hele değmicek kadar patojik vakalar..

seni çarşaflamı görüp beğenmişte giyimine müdahale ediyor..
ahh bu iki yüzlü erkekler:sinirli:

Kimseye okadar taviz verme bidaha.bileğin göründüymüş lafa bak hele.özüne dönmenin zamanı gelmişte geçiyor.sen kendine özen kendini iyi hisset onuda salla gitsin

X