Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Sonunda Buldum Isırgan Otu:))

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
benimde saçlarım seyrek.ısırgan otu anneannemlerin bahçesinde olduğu için toplayıp gönderdler bana:)çay gibi demleyip pamukla saç diplarime sürüyorum daha başlayalı 2 gün oldu sonuçları buraya yazıcam

saçlarımın dökülmesi tamamen durdu diyebilirim ama gözle görülür bi gürleşme olmadı hala devam ediyorum artık pamukla sürmüyorum demleyip direk döküyorum kafama:)

kızlar slm bu ıssırgan otunu aktardan alsak yani kurusunu alsak aynı etkiyi gösterir mi illa yaş mı olması lazım siz nasıl yapıosunuz?

kızlar slm bu ıssırgan otunu aktardan alsak yani kurusunu alsak aynı etkiyi gösterir mi illa yaş mı olması lazım siz nasıl yapıosunuz?

olur tabi canım kurusu da yaşıda oluyor..hangisini bulabilirsen onunla yap..
bende önceleri kurusuyla başladım baktım pazarda var bahçemizde çıkıyor taze taze toplayıp yaptım..taze olunca pek rengi ve kokusu olmuyor daha rahat kullanılıyor..
ama tabi sana hangisi denk gelirse kullan farkı yoktur sanırım..

saçlarımın dökülmesi tamamen durdu diyebilirim ama gözle görülür bi gürleşme olmadı hala devam ediyorum artık pamukla sürmüyorum demleyip direk döküyorum kafama:)

canım yaa kullanmaya hala devam ediyor musun? baya olmuş çünkü sen başlayalı sonuç nasıl? :KK1: merak ediyorum da ..ben daha bir ay oldu başlayalı :KK1:

kuru ısırganı kaynatıp son durulama suyu olarak saçıma döküyordum cok faydasını göremedim
kuaförüm yaş ısırgan önerdi kuru etkili olmazmış onu deniycem gelişme olursa yazarım
:KK34:

kuru ısırganı kaynatıp son durulama suyu olarak saçıma döküyordum cok faydasını göremedim
kuaförüm yaş ısırgan önerdi kuru etkili olmazmış onu deniycem gelişme olursa yazarım
:KK34:

aynen canım kurular taze olmuyor sonuçta aktarlardan alıyoruz kimbilir ne zamandır bekliyordur..bende yaş olanıyla yapıyorum uzun süredir daha etkili kesinlikle :KK1:

Her mevsim taze ısırgan bulmak mümkünmü ki ? ben de bir ara yapmıştım demledikten sonra boş sprey şişeye doldurup 3 gün ara sıra sıkıyordum saçlarıma yalnız dolapta bekletmek gerek ve 3 günde bir yenilemek lazım... bu ara tekrar dökülüyor mevsimlerden sanırım tekrar uygulayacağım..

Arkadaşlar şimdiye kadar denemediğim kalmadı zeytinyağı,bademyağı,yılan yağı,sarımsak,çam terebentin,bebanten,evigen,bioblas,tresan,kekik yağı,maydanoz suyu,sirke ve çok pahalı yağ karışımları netten falan filan heppppppppsii hikaye ne yaparsanız yapın dışardan uyguladıgınız hiç bi yöntem etkili degil ancak ölü olan saçınızı biraz parlatmış olursunuz yani bi nevi cila... ayrıca benim hiç bi kan yada demir eksikliigim falan yok neyse sadete geleyim 3 gündür sabah akşam 1 er bardak ısırgan otunu kaynatıp soguyunca içiyorum saç dökülmem yarı yarıya azaldı sayı söylemiyorum nazar değmesin:nazar: bu ısırgan mucizevi bi bitki bi sitede romatizmadan dolayı hiç yürüyemeyen bi kadının 3 ay boyunca ısırgan suyunu içerek ayaga kalktıgını okudum bu arada diyo saçlarım inanılmaz güzelleşti diyo benden söylemesi cilalarla daha fazla vakit kaybetmeyin aslında söyleyip nazar değmesindende korkuyorum ama bişey olmaz inşallah:Saruboceq:hepinize sevgiler Allah tüm şifa isteyenlere şifa versin...
Çok teşekür ederim bilgi verdiginiz icin.Bende saç dökulmesinden ve sertliginden şikayetciyim , deneyecegim.

X