sonunda patladı

Kocasini aldatan bir kadina burada kimse teselli vermez.
Bir erkegin esi aldatmasi ne kadar cirkin birseyse, sizin yaptiginizda o kadar cirkin birsey.
Oysa esinizi aldatana kadar gecip karsina ayrilmak istediginizi söyleyip ve ayrildiktan sonra ne yapmak istiyorsaniz yapsaydiniz, simdi bunlari yasiyor olmayacaktiniz.

bilmiyorumm. yok gayet sakindi allahından bul dedi vursam değmessin suratına tükürsem ona da değmessin dedi

Eşiniz evdeyken sevgilinizle mi sinemaya gittiniz siz? Biraz acemice olmuş gerçekten ya da eşiniz fazla zeki. Çok kısa bilgiler veriyorsunuz.

Aşık falan mı oldunuz böyle sinemalarda sevgiliyle buluşmalar? yoksa bekar günlerinizi mi özlediniz? :26:

bilmiyorumm. yok gayet sakindi allahından bul dedi vursam değmessin suratına tükürsem ona da değmessin dedi

Şoka girdiği için öyle demiş olmasın. ben kocamın beni aldattığını öğrendiğimde üzerine atlamıştım elimden zor aldılar.

Muhtemelen saldıracak sonradan

Sevgilinde evliymis .ben hic sanmıyorum onun yuvasını dagiticagini.o affedilcek bu ülkede erkege birsey olmuyor malum.ama senin yuvan ykildi iste mutlu musun. Al askini simdi.

Şoka girdiği için öyle demiş olmasın. ben kocamın beni aldattığını öğrendiğimde üzerine atlamıştım elimden zor aldılar.

Önce susup düşünür değmez değer. Zamanla koymaya başlar. Yediremez kendine...

sizin duygu ve düşünceleriniz neler:KK14::KK14: nasıl hissediyosunuz kendinizi.. en önemlisi DEĞDİ Mİ?
sadece napıcağımı bilmiyorum üzgün falan değilim haketmiştim çünkü kafa mı tek kurcalayan şey değdi mi ?
Eşiniz evdeyken sevgilinizle mi sinemaya gittiniz siz? Biraz acemice olmuş gerçekten ya da eşiniz fazla zeki. Çok kısa bilgiler veriyorsunuz.
eski konularımda var uzun uzun tekarar anlatmak istemiyorum taktir mi bekliyosun demeyin tabi ki beklemiyorum ama aynı şeyleri tekrar anlatmak istemiyorum
Aşık falan mı oldunuz böyle sinemalarda sevgiliyle buluşmalar? yoksa bekar günlerinizi mi özlediniz? :26:
ben onu seviyorum

beklediğim şeydi aslında normal olan da öyle yapması olurdu ama tuhaflık orda yapmadı ya kafasında bişey var planladığı ya da değmiyeceğimi düşündüğünden yapmadı

peki ya kızınızı size vermeme ihitmalini düşndünüz mü hiç???
eski konularınızdan gördüğüm kadarıyla 6-7 yaşlarında bir kızınız var.ayrıca bu ilişkinizi de 2 yıldır sürdürüyorsunuz...
2 yılda olacakları hesap etmiş olmalıydınız...eşinizin değil de sizin bir planınız olmalı diye düşünüyorum???

öyle tabi ki sonsuza kadar sürmiyeceğini biliyodum beklediğim bişeyddi zaten

arkadaş ben hiç bir kadının aldattıktan sonra sonunda paqtladı gibi lakayık bir şekilde anlatıcana inanmıyorum ben eşimi aldatsam ki bu bana göre olamayacak bişey bunu dile getirmek istesem üzüntümden kahrolmustum annem babam a laf gder değerimi düşürdüm evladım varsa yüzlerine nasıl bakıcam diye kocama nnasıl acıklamada bulunucam millete rezil olucam evliliğim bitti hayatıma nasıl yön vericem diye bin takla atıp düşünürken böle relax bir şekilde sonunda patladı falan yakısmıyor tam olarak anlatcaksanız anlatın yoksa inandırıcılıgınız gercekten yok

sadece napıcağımı bilmiyorum üzgün falan değilim haketmiştim çünkü kafa mı tek kurcalayan şey değdi mi ?

ben onu seviyorum

beklediğim şeydi aslında normal olan da öyle yapması olurdu ama tuhaflık orda yapmadı ya kafasında bişey var planladığı ya da değmiyeceğimi düşündüğünden yapmadı

bence sonra gelip kafana sıkacak beklemediğin bi anda. bizde üzüleceğiz haberlere çıktığında. BİR KOCA KURBANI KADIN DAHA diye ağlayacağız. hakediyosunuz yemin ederim.

X