sonunda patladı

FairyTaleJoy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
586
30
patladı patlicak diye beklerken sonunda yakalandım. belki burda ki bi çok kişinin de ahı tutmuştur aslında bende artık sonu bekliyodum geldi o son ama ben napıcam bilmiyorum. beklediğim bildiğim son oldu ama neden ben bu kadar sakin durgunum

patladı patlicak diye beklerken sonunda yakalandım. belki burda ki bi çok kişinin de ahı tutmuştur aslında bende artık sonu bekliyodum geldi o son ama ben napıcam bilmiyorum. beklediğim bildiğim son oldu ama neden ben bu kadar sakin durgunum

Ne patladı?

Araba lastiği? Tüp Gaz? LPG?

Patlayan ne?
Müneccim miyiz biz, biraz daha açsanız?

evet 2 gün önce akşam sinemaya gittik içeri girdik 15 dk sonra olan oldu
tabiki bana kaldı

Dalga mı geciyorsunuz ekşın mı arıyorsunuz?

Sanki mısır kovası yere döküldü der gibi "bana kaldı, komşu geldi, musluk bozuldu"

İsabet olmuş, hiçbir günah sonsuza dek sürmüyor.

eşiniz sizi takip mi etmiş sinemaya kadar.. cımbızım da evde kaldı kusura bakma laf da alamıyorum..

istepneyi takar devam edersin boşver :KK3:

takip etmemiş gidiceğimi söylediğim sinemaya gelmiş orda bulamayınca maillerimi karıştırıp daha önce gittiğim sinemayı bulup oraya gelmiş

Aldatan erkek kadar kadinda var ama kadinlar daha iyi sakliyor derler buda onun kaniti.ne dememizi bekliyorsun.nasil bir beyin yapisina sahipsin sen ya.annesin sen önce. Patladi diyor bide insanda biraz vicdan olur ya.

tövbe yarabbim,madem yazasın yok,ne diye konu açıyorsun.Olayı anlayamaya çalışmaktan yoruldum,usandım.

X