Sonundaaa meme büyütme ameliyatı oldumm!

Cherrygum

Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2018
4.194
9.655
Merhaba kızlarrr. Sonunda yıllardır düşündüğüm ama bir türlü cesaret edemediğm meme büyüytme ameliyatını dün oldum🙏🏻
Bir emzirme süreci yaşadım normalde küçük olan göğüslerim emzirmeyle hepten küçüldü. Neredeyse bir erkek görüntüsü gibi memelerim vardı tabi ona meme denilirse 😂 Dün 250cc yuvarlak hp round mentor marka protezlerim kas altından takıldı.
Çok korkuyordum çünkü bir sürü yorum okudum vloglar izledim.. Ama korktuğum kadar kötü bir süreç geçirmedim dün gece yapılan ağrı kesiciler sayesinde uyumuşum rahatça. Geceden beri ağrı kesici taktırmadım suan iyiyim. Evet ağrım var ama çok değil üstesinden gelinmeyecek bir durum yok. Şuan ki görüntü bile beni çok mutlu ediyor. Ben baya minyon biriyim 158 boy 41 kiloyum gögüs kafesimin aldığı en yüksek ölçüyü taktı doktorum ve ben suan bile çok memnunum. Merak edenler için doktorum Onur Egemen. Kendisi çok güleryüzlü yardımsever ve ilgili bir doktor🙏🏻
Gelişmeleri burdan gün gün yazacağım 🎈

tekrar geçmiş olsun ve de hayırlı olsun sağlıkla kullan cherrygum🥰🙏🏼
Teşekkür ederim lilyciğim 😘
Hayırlı olsun,şu an nasılsınız
Teşekkür ederim. Bugun 3.günüm bende çok fazla ağrı olmadı şuan iyiyim🙂
Merhaba bende ameliyat olalı 5 gün oldu, hayırlı olsun sizinde inşallah çok mutlu olursunuz sonuçtan. Ağrı durumunuz nedir?
Çok teşekkür ederim sizinde hayırlı olsun🙂 çok fazla bir ağrım yok tek sorun sırtüstü hareketsiz yatmak😞
geçmiş olsun nasılsınız
ağrı var mı
bi de sporcu sütyeni kullanıyorsunuz sanırım
Teşekkür ederim bugun daha iyiyim🙂 ağrım çok fazla değil ilaçlarımı düzenli kullanıyorum hafif bir sızı var dikiş yerlerimde. Evet korse sütyen kullanıyorum.

Teşekkür ederim bugun daha iyiyim🙂 ağrım çok fazla değil ilaçlarımı düzenli kullanıyorum hafif bir sızı var dikiş yerlerimde. Evet korse sütyen kullanıyorum.
oh ne güzel sevindim adınıza
ilk korse sütyen kullanıldığını duymuştum
peki beslenmede değişiklikler yaptınız mı

oh ne güzel sevindim adınıza
ilk korse sütyen kullanıldığını duymuştum
peki beslenmede değişiklikler yaptınız mı
Her doktor farklı sütyen takıyor sanırım benim sütyenim beni rahatsız etmiyor şuan. Öyle çok aşırı derecede sıkı değil rahat ediyorum içinde. Ameliyat öncesi ilaç alkol vs kullanmayın bitki çayları da yasak. Yine ameliyat sonrası da 1 hafta kadar bunlara dikkat edilmedi dedi bana doktorum. Onun dışında normal yiyip içiyorum herşeyden 😂

Her doktor farklı sütyen takıyor sanırım benim sütyenim beni rahatsız etmiyor şuan. Öyle çok aşırı derecede sıkı değil rahat ediyorum içinde. Ameliyat öncesi ilaç alkol vs kullanmayın bitki çayları da yasak. Yine ameliyat sonrası da 1 hafta kadar bunlara dikkat edilmedi dedi bana doktorum. Onun dışında normal yiyip içiyorum herşeyden 😂
hmmm anladım e güzelmiş o zaman ya tekrardan geçmiş olsun

Teşekkür ederim lilyciğim 😘

Teşekkür ederim. Bugun 3.günüm bende çok fazla ağrı olmadı şuan iyiyim🙂

Çok teşekkür ederim sizinde hayırlı olsun🙂 çok fazla bir ağrım yok tek sorun sırtüstü hareketsiz yatmak😞

Benimde o şekilde kesinlikle peki morluk yaşadınız mı

Evet benim göğüs alt kısmımda morluk oluştu doktor çok normal yani dese de görüntü korkutucu olduğu için yaşayan var mı diye sormak istedim 😊
Bana Arnica diye bir krem verdi doktorum morluk oluşmaması için dikiş yeri hariç heryere sürülüyor morluk olmadı.

Oo sizin protezler baya büyükmüş 😍😍
Bende buraya yazınca öyle düşündüm kimse 400 üstü yaptırmamış. 😂
Aslında şöyle hiç meme dokum yoktu. Ama geniş omuz yapım var. Doktor kendisi 400 ya da 425 demişti ben deneyip karar vericem dedi ve ona göre yaptı. Kocaman duran bi yapısı yok inanması güç ama gerçekten yok 85 b falanım sanırım şuan. 😂

Bende buraya yazınca öyle düşündüm kimse 400 üstü yaptırmamış. 😂
Aslında şöyle hiç meme dokum yoktu. Ama geniş omuz yapım var. Doktor kendisi 400 ya da 425 demişti ben deneyip karar vericem dedi ve ona göre yaptı. Kocaman duran bi yapısı yok inanması güç ama gerçekten yok 85 b falanım sanırım şuan. 😂
Vucudunuz neyi kaldırıyosa doktorunuz onu yapmış bence 🙂 ben mesela baya minyon ufak tefek biriyim ve gögüs kafesim dar alabildiği en büyük protezi denedi ve koydu bana suan gayet iyi gözüküyor. Bi büyüğü asla olmazmış. Burada çok okudum 350lere bile çok küçük denilmiş ama herkesin vucudunun kaldırdığı protez büyüklüğü var. Eminim size uygun ve güzel olmuştur 😍

Vucudunuz neyi kaldırıyosa doktorunuz onu yapmış bence 🙂 ben mesela baya minyon ufak tefek biriyim ve gögüs kafesim dar alabildiği en büyük protezi denedi ve koydu bana suan gayet iyi gözüküyor. Bi büyüğü asla olmazmış. Burada çok okudum 350lere bile çok küçük denilmiş ama herkesin vucudunun kaldırdığı protez büyüklüğü var. Eminim size uygun ve güzel olmuştur 😍
Teşekkür ederim inşallah herkes gönlünce mutlu olur bu konularda. Size de geçmiş olsun tekrardan. Bir an önce şifa diliyorum hepimize 👌🏻❤️🥰

X