Gelin İç Giyim Soru: jartiyer ayak kokması:)

E

EU3

Ziyaretçi
kızlar yaa komık bı soru olacak ama merak ediyorum.. ben gelinliğimin altına jartiyel giymeyi düşünüyorum amaa çorap ya hani ayakkabının içinde onca saat bı de yazın olduğumu ayak kokmaz mı yaaa:eek: evine gittiğinde ne kötü olur çıkarınca o olacak üzerinde:eek: siz ne düşünüyorsunuz sizce:uhm: yorumlarınzı bekliyorumkaydirigubbakcemile3

yani yeshil şimdiden bunları düşünüyorsan valla bravo ne kadar detaycısın sen böyle.

anaaam düşündüğü şeye bak.. sen de o zaman önce banyoya gir.. zati hiç anlamıyom neden giyiliyo öle jartiyer falan.. o kadar hopla zıpla terle sanki doğrudan şeyedilcek hee.. banyo yapmam lazım benim önce.. pis pis kokarım sonra.. aynen kocişim de öyle.. önce banyoya sonra biiiiiippppp :p bu yüzden ben jartiyerimi banyo sonrası giycem..

ayak kokmasını uzun süreli engelleyen ürünler var hayatım....eczaneden al, banyo sonrası sürüyorsun....zaten o keser, bir de ayaklarını yıkarsın...sorun kalmaz...

ben o hatayi yaptim gelinligin altina giydim!!!eve bi geldim corap simsiyah ve kacmis hemde delik desik,jartiyerin kopcalari bacaklarimi mahvetmis!!!dusa girip cikincada yedek corabin olsa bile giyemiyorsun ki!!!
bence en mantiklisi gelinligin altina neyle rahat ediyorsan onu giymeli...dustan sonra rahat rahat giyinirsin canim

cnm geLinLikçiLer geLinLiğin içine jartiyer giymeyi pek tavsiye etmiyorlar benim yeni evlenen bir arkadaşımda sırf gelinliğin altına giymek için almıştı ama gelinlikçisi istemedi gelinliğin duruşunu bozuyormuş.

vay vayy vayyyy detaycıı yeshıl seniii :)))
ama bu kadar düşünceli olmakda güzell kendine zarar ama neyse
canım giyme önceden sona giyy en güzeli

jatrtiyer değil de çorap benim de aklıma gelmişti :) ben evlilik hazırlığı yapmıyorum daha vaktim var ama, çorap kokar die geldiydi aklıma. anneme de soramam böle bişiyi :S o zaman filmlerdeki gibi gelinliği erkek çıkarmıyo, biz kendimiz çıkarıyoruz ve cimadan önce bi duş alıyoruz öle mi? yani bütün gün o giysinin içinde insan terler kokar, o halde de ilk ilişki yaşanmamalı dimi:S affedin çok mu ileri gittim :$

anaaam düşündüğü şeye bak.. sen de o zaman önce banyoya gir.. zati hiç anlamıyom neden giyiliyo öle jartiyer falan.. o kadar hopla zıpla terle sanki doğrudan şeyedilcek hee.. banyo yapmam lazım benim önce.. pis pis kokarım sonra.. aynen kocişim de öyle.. önce banyoya sonra biiiiiippppp :p bu yüzden ben jartiyerimi banyo sonrası giycem..

iyi fikir doru ya :ecrin_bebek:

anaaammm seviyom beeesırnaşık şey yalnız ne dediğini anlamadımm hem niye giyilio diyon hemde banyo sonrası giycem dion karışık oldu hatın kızza.s.

jatrtiyer değil de çorap benim de aklıma gelmişti :) ben evlilik hazırlığı yapmıyorum daha vaktim var ama, çorap kokar die geldiydi aklıma. anneme de soramam böle bişiyi :S o zaman filmlerdeki gibi gelinliği erkek çıkarmıyo, biz kendimiz çıkarıyoruz ve cimadan önce bi duş alıyoruz öle mi? yani bütün gün o giysinin içinde insan terler kokar, o halde de ilk ilişki yaşanmamalı dimi:S affedin çok mu ileri gittim :$
canım sen hıc merak etme herıf mılletı cıkarıp o gelınlıgı ayaklarını da yıkar ondan sonra :jeyyar:

ben o hatayi yaptim gelinligin altina giydim!!!eve bi geldim corap simsiyah ve kacmis hemde delik desik,jartiyerin kopcalari bacaklarimi mahvetmis!!!dusa girip cikincada yedek corabin olsa bile giyemiyorsun ki!!!
bence en mantiklisi gelinligin altina neyle rahat ediyorsan onu giymeli...dustan sonra rahat rahat giyinirsin canim
sahimi kıızz kötü olmuşş ama ben seviyorum yaa ne bilim öle istiyorum ama:sm_confused:

anaaammm seviyom beeesırnaşık şey yalnız ne dediğini anlamadımm hem niye giyilio diyon hemde banyo sonrası giycem dion karışık oldu hatın kızza.s.

yok canım ben gelinliğin altına niye giyiliyo ki diyom.. yoksa çok seksi valla ben çok severim giycem tabe ama gelinlik altına deill.. banyodan sonra giycem kocişime sürpriz yapcemm :))

of valla bırakın gelinliği o benim saçımı sökse yeter he..

vay vayy vayyyy detaycıı yeshıl seniii :)))
ama bu kadar düşünceli olmakda güzell kendine zarar ama neyse
canım giyme önceden sona giyy en güzeli
naniknanik napam kızz sende düşüğnmeye başlaa.. :teytey: o gün değilde başka zaman mı giy demek istiyon.. aman ne bilem kii yaaa napsamm.. istiyorum amaa belki fikrim değişirrkafamçokkarıştı

canım sen hıc merak etme herıf mılletı cıkarıp o gelınlıgı ayaklarını da yıkar ondan sonra :jeyyar:

üfff karı ne biçim kokuyon derse lülülülülülü riske atmamak lazım ilk gündenkaydirigubbakcemile

yok canım ileri gitmedina.s. hmm öle mi yapcaz o zaman duşa mı gircez yanii

yok canım ileri gitmedina.s. hmm öle mi yapcaz o zaman duşa mı gircez yanii

evlendiğimde neyle karşılaşacaamı bilmiyom ama ya beklemezse :S anneeee korktum gene yaa -tatlicadiarzu-

yok canım ben gelinliğin altına niye giyiliyo ki diyom.. yoksa çok seksi valla ben çok severim giycem tabe ama gelinlik altına deill.. banyodan sonra giycem kocişime sürpriz yapcemm :))

of valla bırakın gelinliği o benim saçımı sökse yeter he..
haa anladım canım gelinliğin altına giymek ii fikir değil mi ki acaba ilk olduğu için farklı bi etki bırakmak lazım die düşünüom Şeniz

X