Sorun çıkaran görümce

Gitmeyin,8 gün ne demek ya? Misafirlik değil artık o başka birşey. Ayrica hiç mi korkmuyorsunuz hasta olurum,hasta ederim diye?
Evden sadece markete cikiyorum,eşim evden çalışıyor,ailelere 6 ay olmustur gidip gelmedik(annemle ,kayınvalidemle acik havada bulustum) yinede koronaya yakalandik biz. Eşim 3 haftada toparladi,benim belirtilerim hafifti hala kemiklerim agriyor ,koku alamıyorum. Perişan olduk günlerce. Yapmayın,canını seven misafirlik ,ev gezmesi,komşu gezmesi yapmasın artık. Sağlık calışanlarına da yazık,1 senedir insanlar soluksuz çalışıyorlar,birde yetmezmiş gibi insanların vurdumduymazliğı var. Öte yandan esnaf bitti,insanlar işsiz. Yani nereden tutarsam elimde kalıyor. Çok zor olmamalı biraz gidip gelmemek. Herşey bir yana artık bu sorumluluk,sadece kendimizden sorumlu değiliz ki.
Yerinizde olsam iki tarafada gitmem,gelmem. Görüntülü konuşun,her gün arayın özlüyorsanız. Sıkacağız dişimizi başka yolu yok.

Son düzenleme:
Neden bir hafta kalıyorsunuz ki? Kalmalı gitmeyin siz de. Çok istiyorsa eşiniz tek gitsin
👏👏👏👏👏
Aynen benim eşimde bir iki kere kalalım dedi biz başka şehirdeydik.kalmıstık ta 3 4 gün ama bni anlayamadı tabi kendi ana eviydi rahat ediyodu... şimdi memlekete geri döndük evimiz tadilatta olduğu için
1 buçuk aya tamamlanıcak kaynanamda ise kalamadık çünkü bekar 2 kaynım var ve evde oda sayısı az. Kendi annem de bizde kalın dedi 1 buçuk aya sebep bi daha ev tutmayın dedi. Babam rahmetli evde sadece annem ve 20 yaşında kız kardeşim var eşimde tamam dedi..20 gündür burdayız o kadar iyi anladı ki bni ne rahat rahat duş alabiliyo ne lavabo falan 😂😂😂😂 pijama bile giyemiyo ayıp olur diyo halbu ki annem her seferinde oğlum rahat ol diyooo bunları ona diyerek anlatsam hayatta anlamazdı şimdi bire bir yaşıyooo... 😂 bazen iyi oldu diyorum empati yapabiliyo en azından
Bir erkege akil verirsin yapmaz inanmaz
Ne zaman basina gelir kendi kedine ogrenir
Ama 2 3 ay sonra eski haline geri doner
Ayni sey gibi Sivi bulundugu kabin seklini alir derler ya 😄😄😄😄

👏👏👏👏👏

Bir erkege akil verirsin yapmaz inanmaz
Ne zaman basina gelir kendi kedine ogrenir
Ama 2 3 ay sonra eski haline geri doner
Ayni sey gibi Sivi bulundugu kabin seklini alir derler ya 😄😄😄😄
Gerçekten öyle bunları ona o zmn anlatsam belki de kavga çıkartırdı yanlış anlardıı ama su an öylr hoşuma gidiyo ki bunları bizzat yaşaması çünkü bendr onun ailesiyle aynı evdeyken öyleydim bana abartma canm ne var ki demişti şimdi de 20 küsür gündür burdayız duş alacak bana dioo giriyim mi annem abdest alacak mı diye çekine çekine alıyo... hatta geçen kendi evimi eşyalarımı özledim bile dedi ben şok oldum😂😂 demekki böyle anliycaktı bni anlıyo da ama😂😂😂😂 geçen dedi ki eskiden nasıl ailelerle iç içe yaşıyolarmış insan rahat rahat hareket bile edemiyo dedi... yani demem o ki o sizi ailesinin içine sokuyosa sizde onu sokun çünkü erkekler zaten zor anlayan varlıklar birde ana evinde rahatlar seni bni düşünmezler taki başa gelene kadar... 😂😂 bnm arkadaşm var oda aynı dertle uğraşıyoo haftanın 3 4 günü kaynanasında gitmezseler kadın direk oğlunu arayıp ısrar kıyamet çağırıyo buda mecbur gidio ona bile diyormmm hafta da 2 onun ailesine gidiliyosa 2 de sen onu ailene götür hatta kal bi rahatı bozulsnnn bi rahat rahat devirip kıçını yatamasın dimi amaa😂😂😂

Merhaba hanımlar 8 gün kvdede kaldık..
Görmcemde evlenmedi daha evde. Yaşıt sayılırız zaten. Beraber yemek hazırlıyorduk bulaşık yıkıyorduk.
neyse bu sürekli annesine anne bacağın mı ağrıyor anne boynun mu ağrıyor anne sen yapma ben yaparım bu şekilde kaynanama sanki çok yaşlı muamelesi yaptı durdu. Kv 51 yaşında. Zaten biz varız diye belki bi iki gün yemek yapmıştır kv.
Neyse artık son gündü off ben artık mutfağa girmem çok sıkıldım ne yapacaksınız yapın ben bişey yapmam diye söylenmeye başladı görümce. (Ya sanki bana yapıyorsun anne babana yapıyorsun). Kendi kendine triplere girdi. Kv eşim falanda gülüyor. Ben o gün yaptım yine yemek çorba vs. Eşime dedim artık gidelim bak haftasonu yasak geliyor eve gidemeyeceğiz. Sende buraya gelince sorun çıkarıyorsun demeye başladı baya kavga ettik biz görümcede maalesef şahit oldu herşeye. Evime gitmek istiyorum dedim. Görümcem eşime demesin mi kimseyi zorla tutamazsın 🤯 ben zaten 1 hafta durmuşum. Kendi nişanlıı kvsini salladığı yok birde bana böyle dedi. Yani anlamıyorum sanırım bunlar komple yemeği işleri yapmamı bekliyorlar ama onlar böyle bekledikçe yapasım gelmiyor içimden. Çok sinirliyim eşim benim arkamda değil maalesef. Bende şöyle karar aldım gerçekten hepsiyle çok yakındım her gün arardım Kvyi , ama hepsine mesafe koymaya karar verdim. Çevremde bakıyorum mesafeli insanlar hep değerli . Doğru mu yapıyorum sizce? Hayır eşime şuan şey diyesim var da tutuyorum kendimi kardeşin ne yapıyor acaba yemek bulaşık. ( bu arada gittiğimiz gün falan yemek hazırdı öyle gittik) ama benim evime onlar geldiğinde de ben onları aynı öyle beklerim yemek hazır olur. Suç direkt eşimde aslında zaten sürekli görüşüyoruz niye 1 hafta kaldık ki ...
Ya bu yemek temzlk işleri niye bu kadar sorun ediliyo valla anlamıyorum ortaklaşa yapılır işten kaçmak bi bana mı saçma geliyo acaba bi de söylenmek laf sokmak falan ne kadar gereksiz. Mesafe koyun bencede ve bu kararı almanızında eşinizin etkisi var bunuda söylersiniz dengede tutamamış bi şeyleri durduk yere araya soğukluk sokmuş o lafıyla

Kalmalı şekilde asla gitmeyin eş ailesine, şahsi fikrim bu.... çünkü ben bu şekilde yaptım gönülleri olsun diye ama kötü olan ben oldum asla ve asla kalmayin ,gidin oturun çay için evinize dönün
merhaba ben de oyle istiyorum gidip çay icip evime dönmek kalmamak, ana biz sehir merkezi onlar sehrin bi ilçesinde yasiyor . yani 1 saat mesafe arabayla. ee cuma aksamindan gittik malesef kalmak zorunda kaldik. kevler uzak cunky birde haftaya sonu yasak vardi

merhaba ben de oyle istiyorum gidip çay icip evime dönmek kalmamak, ana biz sehir merkezi onlar sehrin bi ilçesinde yasiyor . yani 1 saat mesafe arabayla. ee cuma aksamindan gittik malesef kalmak zorunda kaldik. kevler uzak cunky birde haftaya sonu yasak vardi
Anlıyorum...bi iki gün için olabilir ama uzun süre kalmayın ve her zaman belli mesafeniz olsun , asla çok fazla samimi olmayın ,tecrübelerime dayanarak söylüyorum inanın ne kadar değer verirseniz o kadar değersizlesiyorsunuz..gerek yok :KK66:

Anlıyorum...bi iki gün için olabilir ama uzun süre kalmayın ve her zaman belli mesafeniz olsun , asla çok fazla samimi olmayın ,tecrübelerime dayanarak söylüyorum inanın ne kadar değer verirseniz o kadar değersizlesiyorsunuz..gerek yok :KK66:
sizinle bir seyi paylasmak istiyorum en son kaynanama gittigimizde, 2yuzluklerine şahit oldugum gorumcem ve kızı da geldiler oraya. benim kızım 3 yasinda ve ortahalli insanlarız.

fakat diğer gorumcemler oldukca zengin yani durumlari oldukça iyi villalari arabaları paralari var marka kitafet vs giyiyorlar

ne alakasi var diyeceksiniz bence de ne alakası var . Ama zengin gorumcemin küçük kızı da oradaydı.

Dolayısıyla bizi disladilar resmen aynı masaya oturmamiza rağmen ben ve kızım yokmuş gibi davrandılar. Ya nasil anlatayim resmen yokmuşuz gibi davrandılar .

kendimi cok değersiz hissettiriyorlar.

bu zengin fakir ayrımı yapan insan ayıran kız diğer gorumcemin kizini da alip yatak odasina yattilar birlikte kitap okudular yaşları birinin 24 birinin 8.

benim 3. yaşındaki kızım dışlanmış hissetti bana kitap okumuyolar dedi aglamaya başladı.

bir sustum 2 sustum en sonunda
dedimki benim kızımı neden dışlıyosunuz? ben anlamiyorum mu zannettiniz? dedim.

aldığım cevap " ben ilgilenmek zorunda değilim" oldu.

bunu benim kızımın halasının kızı söylüyor.
benim kizimla ilgilenmek zorunda değilsen, teyzenin kiziyla neden ilgileniyorsun o zaman?

resmen disladilar.
kaynanam da balkondaydi yemek hazirliyordu. sonra ben oyle deyince gorumcemin kizi yatttigi yataktan kalkip kaynanamn yanina gitti kapiyi da kapattılar.

ne konuştular Allah bilir artık.

O gun cok zor sabrettimmm

madem bizi sevmiyorsunuz neden evimize geliyorsunuz? yüzsüzlüğün bukadari.

yada bizi seviyorsaniz benim kızımı da araniza alın.

aaa ama biz diğerleri gibi elit kesim degiliz tabi neden sevsinler ki bizi

zaten birdaha onumuzde Kurban bayrami var kurban bayraminda ne yapacağımı bilmiyorum onlara gidicez mi gidersek nasil davranicaz vs vs

sizinle bir seyi paylasmak istiyorum en son kaynanama gittigimizde, 2yuzluklerine şahit oldugum gorumcem ve kızı da geldiler oraya. benim kızım 3 yasinda ve ortahalli insanlarız.

fakat diğer gorumcemler oldukca zengin yani durumlari oldukça iyi villalari arabaları paralari var marka kitafet vs giyiyorlar

ne alakasi var diyeceksiniz bence de ne alakası var . Ama zengin gorumcemin küçük kızı da oradaydı.

Dolayısıyla bizi disladilar resmen aynı masaya oturmamiza rağmen ben ve kızım yokmuş gibi davrandılar. Ya nasil anlatayim resmen yokmuşuz gibi davrandılar .

kendimi cok değersiz hissettiriyorlar.

bu zengin fakir ayrımı yapan insan ayıran kız diğer gorumcemin kizini da alip yatak odasina yattilar birlikte kitap okudular yaşları birinin 24 birinin 8.

benim 3. yaşındaki kızım dışlanmış hissetti bana kitap okumuyolar dedi aglamaya başladı.

bir sustum 2 sustum en sonunda
dedimki benim kızımı neden dışlıyosunuz? ben anlamiyorum mu zannettiniz? dedim.

aldığım cevap " ben ilgilenmek zorunda değilim" oldu.

bunu benim kızımın halasının kızı söylüyor.
benim kizimla ilgilenmek zorunda değilsen, teyzenin kiziyla neden ilgileniyorsun o zaman?

resmen disladilar.
kaynanam da balkondaydi yemek hazirliyordu. sonra ben oyle deyince gorumcemin kizi yatttigi yataktan kalkip kaynanamn yanina gitti kapiyi da kapattılar.

ne konuştular Allah bilir artık.

O gun cok zor sabrettimmm

madem bizi sevmiyorsunuz neden evimize geliyorsunuz? yüzsüzlüğün bukadari.

yada bizi seviyorsaniz benim kızımı da araniza alın.

aaa ama biz diğerleri gibi elit kesim degiliz tabi neden sevsinler ki bizi
İnanın artık insanlar parayla , gösterisle dövüyor birbirini ..malesef şu bir gercekki parasi olan kim olursa olsun insanlar artık onun peşinde...yaşadığınız bu duruma inanırım var böyle insalar malesef ..çok kötü zamanlardayiz , inanın artık kendi dünyamıza çekilme vakti, kimsenin egosunu bilmem nesini çekmeye gerek yok böyle insanlar insanlıktan çıkmış paranın esiri olmuş tipler...üzücü bir durum ama hiç takılmayın olabildiğine uzak durun eğer ki ne bu uzak duruyorsun vs derlerse de bu mesafeyi siz koydunuz vs dersin ya da ne istersen onu söylersin...:KK66:

İnanın artık insanlar parayla , gösterisle dövüyor birbirini ..malesef şu bir gercekki parasi olan kim olursa olsun insanlar artık onun peşinde...yaşadığınız bu duruma inanırım var böyle insalar malesef ..çok kötü zamanlardayiz , inanın artık kendi dünyamıza çekilme vakti, kimsenin egosunu bilmem nesini çekmeye gerek yok böyle insanlar insanlıktan çıkmış paranın esiri olmuş tipler...üzücü bir durum ama hiç takılmayın olabildiğine uzak durun eğer ki ne bu uzak duruyorsun vs derlerse de bu mesafeyi siz koydunuz vs dersin ya da ne istersen onu söylersin...:KK66:
Bu mesafeyi onlar koydu evet katılıyorum

X