Sosyal medya ihanetleri ??

hazalee98

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2018
1.227
1.038
25
Merhaba bilenler vardır burda da cok konu açtım, erkek arkadaşımdan ayrıldım 3 ay oldu neyseki toparladım çok daha hissediyorum ve artık stalk yapmıyorum :) bugünkü konuyu açma nedenim ise sosyal medyadan tanışmak...eski erkek arkadaşım ile dolaylı olarak sosyal medya üzerinden tanıştık şöyle ki ben bir cafeye gitmiştim o da karşımda oturuyordu birbirimizi gördük sonra şu yer bildirimi uygulaması swarm dan adımı bulup eklemiş bu şekilde başladı ama aynı sebeple bitti çünkü başkalarını eklemeye devam etti

Aynı şekilde arkadaşım bir çocukla tanışmis swarm dan gayet normal bir şekilde konuşmuşlar çocuk hemen buluşmak istemiş ama arkadaşım şu an ailesinin yaşadığı şehirde çocukta gelince haber ver yazmis neyse kızı ınstagram dan eklememiş bana senin şu stalk için actigin sayfadan ekler misin dedi:) ekledim ve çocuğun kız arkadaşı var belliki uzun zamandır devam eden bir ilişki beraber yurtdışına gidilmiş sevgililer günü doğumgünü kutlanmış kıza baktım gayet güzel mesleği olan cici bir kız...ayni şekilde başka bir arkadaşım da arkadaş ortamında tanıştığı biri ile 2 yıldır sevgiliydi erkek arkadaşının sosyal medya da birileri ile konuştuğunu yakalayınca ayrıldılar

Herkes mi böyle bana artık normal gelmeye başladı diyorum ki ben erkek arkadaşımdan bunu kabul edemediğim için ayrıldım ama hepsi böyle?? Nedir bu erkeklerin sosyal medya sevdası??sizin cevrenizde durumlar nasıl?

Sizi karşınızda gördü ama gelip yüz yüze ''merhaba tanışabilir miyiz'' demek yerine uygulamadan mı aradı buldu :KK53:
Şaka gibi,ne desem boş.

Bir arkadaşımla gittim erkekti , o durumda nasıl yanına gelip konuşabilirdim demişti ama önemi de yok biten bi ilişki bu geride kaldi yani

Erkeklerin sosyal medya merakı derken?
E sizde o swarm da ekleyen sevgili olan tarafsınız sizinki de merak olmuyor mu?

Bana ınstagram dan ulaşmıştı cafede görmüştük birbirimizi yanındaki erkekti yanına nasıl gelebilirdim öyle bir durumda diye açıklamasını yaptı ama şayet deseydi ki bu benim huyum ben böyle devam edicem ben zaten bir ilişkiye başlamazdım ben bunu sürekli yaptığını düşünemedim benden hoşlandığını düşündüm

Insan sırası ile 10 kişi ile de görüşür bunda tuhaf bişey yok ama hayatında biri varken neden başkalarına da yazarsın ki

Bana ınstagram dan ulaşmıştı cafede görmüştük birbirimizi yanındaki erkekti yanına nasıl gelebilirdim öyle bir durumda diye açıklamasını yaptı ama şayet deseydi ki bu benim huyum ben böyle devam edicem ben zaten bir ilişkiye başlamazdım ben bunu sürekli yaptığını düşünemedim benden hoşlandığını düşündüm

Insan sırası ile 10 kişi ile de görüşür bunda tuhaf bişey yok ama hayatında biri varken neden başkalarına da yazarsın ki
Zaten başta ofsayt. Yanında bi erkek olduğu halde ekliyor.

Hep söylerim sosyal medyadan sevgili bulma huyu olan erkekler sonunda mutlaka error veriyor. Huylu huyundan vazgeçmiyor yani. Hep erkekler mi birkaç tane de bayan biliyorum sürekli sosyal medyadan sevgili edinen. Bağımlılık yapıyor galiba. Yada en baştaki hevesleri elde edene kadar sonra hoop yeni heyecanlara.

Zaten başta ofsayt. Yanında bi erkek olduğu halde ekliyor.

Öyle veya değil bilemiyorum konum o şahısla ilgili değil gerçekten o bastan aşağı yanlış biriydi haklisiniz tek sebebi bu da değildi

Ben herkesin çevresinde durumlar ne bu konu hakkında ne düşünüyorlar onu öğrenmek istedim o şahıs hakkında çok konu açtım ama artık gereği yok onu sadece basımdan geçen örnek için yazdım

Hep söylerim sosyal medyadan sevgili bulma huyu olan erkekler sonunda mutlaka error veriyor. Huylu huyundan vazgeçmiyor yani. Hep erkekler mi birkaç tane de bayan biliyorum sürekli sosyal medyadan sevgili edinen. Bağımlılık yapıyor galiba. Yada en baştaki hevesleri elde edene kadar sonra hoop yeni heyecanlara.

Evet ama arkadaş ortamında tanışıp sevgili olup sosyal medyada aldatılan da var :KK43:

Dünyanın çivisi çıktı ,net !

Aynen arkadaşımla çocuğun profiline baktık çok tatlı güzel bir kızla beraber şu an uzakdoğu da cok güzel bir yerde tatildeler insan mutlu olması gerekirken başka kadınlara neden yazar ve tek yazdığı da eminim ki benim arkadaşım degildir

Normal değil yozlasmaktan,kokuşmuşluktan başka birsey degil normal ve dogal karsılamayın bozulan düzene ayak uydurmak zorunda değilsiniz siz siz olmakta ısrarcı olun

Hatta ne hissettim biliyor musunuz sanki onun yaptığı normal de benim tepkim ayrılmak isteyisim kezban kız tribi gibi geldi ve utandim

Alakasi yok. Algida secicilik, aldatildiginiz icin ve bunu normallestirmek istediginiz icin surekli aldatanlar dikkatinizi cekiyor ve "herkes boyle" kafasina giriyorsunuz. Bu yaptiginiz çaresizce bir hareket.

Aldatilan, dayak yiyen, hakaret işiten bir cok kadinlarin "herkes boyle" diye kendilerini kandirdigina cok denk geliyorum nedense. Neden bunlari kabullenmek istiyorsunuz onu anlamis degilim.

Şu an, bir yakınım, eşi sosyal.medyadan birilerine yazdığı için boşanma aşamasında.

Kendini bilmezler için tehlikeli bir.ortam

X