Sosyal medya ve Sevgili

hayat907

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2023
108
8
28
Merhaba 6 aydır güzel gittiğini düşündüğüm bir birlikteliğim vardı o kadar kötü hissediyorum ki birileri bana bi şey desin istiyorum çünkü gerçekten beynim durdu düzgün düşünemiyorum sevgilimin yoğun denilebilecek bi işi var 1 hafta önce aradım müsait değilim dönücem deyip kapadı tamam dedim takılmadım o günde faceden bakacağım tuttu beni arayana dek defalarca facede aktif gördüm bana ise çok yoğundum arayamadım dedi ses etmedim akşamında normalde huyum değildir ama gerçekten tepkisini merak ettiğim için face şifresini istedim vermem dedi neden başka bi hesap değilde faceyi istiyorsun dedi sonrasında ise sen bana güvenmiyorsun o yüzden sana şifre filan vermem bana faceyle güvenemezsin yapmak isteyen her şekilde yapar bi sürü uygulama var dedi arkadaş listemi filan sana açarım dedi bende aramızda bi şeyler otursun sana güvenmek istiyorum dedim bi şeyler oturunca yani nişan filan olunca veririm dedi sen bana güvenmediğin için vermiyorum dedi. Hem güvenmemi isteyip böyle bi şey yapmasına anlam veremedim kafama ağrılar girdi keşke istemeseydim dedim Ama durum böyle olunca da içime kuşku düştü tabi. İnsan sevgilisine neden şifresini vermez ki. Bende ilişkimi bitirdim. Kuzeni arkadaşım oluyor. Kuzenine ben her yere face şifremle giriyorum veremem demiş. Yani kızlar böyle bi durumda siz napardınız

Son düzenleme:
Sevgilin değil,eski sevgilisin vermiyor şifresini..
Ayrıca eski sevgilini ariyorsun : "Yoğunum,sonra dönerim" diyor ve kapatıyor.
Akabinde de aramayinca bozluyorsun..
Adam bitirmiş kafasında,eski sevgilisi dönüş yapmadığı için gerileni de ilk kez görüyorum.

Şüphelenmekte haklısınız ama şifre istemekle değil. Bir sürü sevgilim oldu asla şifre vermedim. Bana verenler oldu kendi kendine bu senin özel alanın dedim. Çok komik bence şifre istemek. Annem babam istese onlara da vermem. Orası benim özel alanım. Veren olursa tekrardan vermem.

“İnsan sevgilisine neden şifresini vermez ki”
Bu bana göre cok yanlış bir cümle..Neden ona ait bir hesabın sifresini size versin ki?Bu tamamen özel bir alan.Evliyim yine de eşimden sosyal medya şifrelerini istemem.
Bu bana kalırsa tamamen saygısızlık karşındakine..

“İnsan sevgilisine neden şifresini vermez ki”
Bu bana göre cok yanlış bir cümle..Neden ona ait bir hesabın sifresini size versin ki?Bu tamamen özel bir alan.Evliyim yine de eşimden sosyal medya şifrelerini istemem.
Bu bana kalırsa tamamen saygısızlık karşındakine..
Tabiki istemekte hata ettim tabiki ama istedim vermedi bu da şüpheli değil mi?

Sevgilin değil,eski sevgilisin vermiyor şifresini..
Ayrıca eski sevgilini ariyorsun : "Yoğunum,sonra dönerim" diyor ve kapatıyor.
Akabinde de aramayinca bozluyorsun..
Adam bitirmiş kafasında,eski sevgilisi dönüş yapmadığı için gerileni de ilk kez görüyorum.
O zaman sevgilimdi zamanlama yanlış anlaşılmış sanırım

Eski sevgiliniz ve barismadan şifre istemek de saçma aktif olabilir yani kimi zaman girmediğimiz halde de aktif kalabiliyor , eğer aktif olduysa bile demekki sizden öncelikleri farklı takılı kalmanın anlamı yok

Eski sevgiliniz ve barismadan şifre istemek de saçma aktif olabilir yani kimi zaman girmediğimiz halde de aktif kalabiliyor , eğer aktif olduysa bile demekki sizden öncelikleri farklı takılı kalmanın anlamı yok
Hayır efendim sevgilimdi vermedi diye bitirdim ben

Bence cok bogmussunuz. Sigara molasina çıktığımda telefonu kapatip, facebooka baktigim çok olmuştur illa aldatmak anlamina gelmez, kafa dinlemek istemistir. Ayrica bende sifremi vermem mail, facebook, hatta mobil bankacilik şifrelerim hep ayni. Ayni olmasa bile vermek istemezdim yani insana ozel bir alan kalmali diye düşünüyorum

Böyle bir durum olsa ben eski sevgilimle iletişim kurmaya çalışmazdım mesela.

Tabiki istemekte hata ettim tabiki ama istedim vermedi bu da şüpheli değil mi?
Ben olsam ben de vermem ki evliyim yani hic bir sekilde de saklayacak bir şeyim yok ama yine de vermem yani.Cünkü özel alanım doğru bulmuyorum.Yani ille süpheli bir seyleri olmasına gerek yok.Sifre istemek gercekten cirkin.

O zaman sevgilimdi zamanlama yanlış anlaşılmış sanırım
Hayat beni yanlış anlama ancak bu şifre isteme işleri,ilişkinin sosyal medya üzerinden kontrol edilmesi çok çocukça geliyor bana..
Yaşını da bilmiyorum,o yüzden bir şey diyemiyorum.
Evli yahut sevgili olmak ; insalarin telefonlarindan sosyal medyalarina kadar didikleme hakkıni vermez.
Şüphe olur,o zaman anlarımda bu şekilde iii ihh yani 🙅

Hayat beni yanlış anlama ancak bu şifre isteme işleri,ilişkinin sosyal medya üzerinden kontrol edilmesi çok çocukça geliyor bana..
Yaşını da bilmiyorum,o yüzden bir şey diyemiyorum.
Evli yahut sevgili olmak insalarin telefonlarindan sosyal medya karina kadar didikleme hakkı vermez.
Şüphe olur,o zaman anlarımda bu şekilde iii ihh yani 🙅
Zaten şüphe olduğu için istedim yoksa bende şaçma ergence buluyorum bana saatlerce yazmayıp facede takılıyor ve istediğimde vermiyor

Bi ara bozuşmuştuk instada başka bi kızla takipleitiğini görmüştüm
Güveniniz yoksa yol yakınken vazgeçin bence bu şekilde şüpheyle çok zor dediği gibi sadece şifresini verince güvencekseniz size şifresini de verir ama başka bir telefon alır öyle aldatır yapcak olan her şekilde yapar , evlendikten sonrada yapar şimdi şifreyi verse de bu içinde varsa zaten yapar yoksa da mutlu olursunuz

X