Söz kesimi hayal edelim benim için :)

jansett

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2009
34
0
34
Arkadaşlar erkek arkadaşımla kendi aramızda söz yapacağız.NAsıl olacak o gün merak ediyorum neler yapar acaba? yada bu anı çok güzel yaşayanlar anılarını paylaşabilirim

benim için biraz düşünelim kafam allak bulak ne çıkabilir karşıma çok romantik birisi olacakları merak ediyorum ama ihtimalleride duymak istiyorum yardım lütfen :sinifsinif:
 

nnisanyagmuruu

ooO♥Sensiz Olmaz♥Ooo
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
8.585
3
biz 2.ayımızda taktık yüzüğü.:kedi: AÖF sınavına gitmiştim.sınav bornovadaydı. ozaman onun öğrenci evi duruyordu daha.o evde bucada.akşam gittik,saat 10buçuk. tam odaya girdim,çok yorulmuştum.attım kndmi koltuğa. sora ışığı açtı.ben hala farkında değilim.yatağa yöneldi. bi baktım kocaman bi demet gül.:1shok: çok şaşırdım ve sevinçten ağladım. çünkü hayatımda ilk kez çiçek aldım. bu bnm için çok anlamlıydı.opuyorumnanaktan yüzükleri yarın alacağız ve ben elinde bu çiçeklerle dolaşmanı istemedim, şimdiden veriyorum dedi. çok mutlu olmuştum. arkdşna aldırmış çiçeği. anlatmış şöle şöle yap die. çünkü kndsi orda olmadığı için ve beraber gideceğimizden yapamazdı. arkdşı yemek hazırlamış.ama öğrenci sofrası nasıl olursa öle bi sofra. çeşit çeşit yemek falan değil yani.ama bu bile çok mutlu etti beni.düşündü sonuçta.bizim içindi.hazırladık oturduk yedik. 12gibi film koyduk. filmin sonuna doğru ikimizde yorgunluktan uyuyakalmışız.mirmirmirmir sabah kalkıp önce dışarda kahvaltı ettik.sonrada yüzüklerimizi almaya gittik. önceden gidip bakmış nişanlım.ve bana sen beğen,hangini beğenirsen kabul dedi. onun beğendiğini beğenmişim ben.:kedi:kaydirigubbakcemile3buna çok sevindim. onunda bnmde içime sindi yani. sorası malum. sınava girdim:dilcikar: ama parmağımda yüzük,heyecan falan derken sınav berbat geçti.okuduğumu anlamadım hiç:roflol::roflol:
ah ah sayende 14ay öncesine gittim.ne kadar güseldi. şuan 1 aylık nişanlıyız..:asigim:
 
Son düzenleme:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3363 gün geçti.