Sözlüm cinsellik esnasında orospum kaltağım dedi

qwerty654321

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2020
18
1
24
Sözlümle aramız gayet iyi ilişkimiz güzel gidiyor.
Arasıra sevişiyoruz dah henüz seks yapmadık evlendiğimizde yapmayı düşünüyoruz bazende o çok azınca falan telefondan sanal seks denilen şeyi yapıyoruz.
Normal hayatta o küfürü asla sevmez hatta bazen ben biseye sinirlenip Küfür edince bana kızar tavır koyar.
Ama dün gece biz telefon üzerinden birbirimizi tahrik ederken bana Birden kaltağım orospum biricik oruspum faln dedi. Sen benim neyimsin diye sorduğunda orospunum dememi istedi. Ve aşırı zevk aldı. Napmalıyım. O an biraz şok oldum ama ayak uydurdum kızmadım darılmadım devam ettim. Bilmiyorum bunu kabullenmeli miyim yoksa uyarmalı mıyım?

Bazı insanlar bu şekilde zevk alıyor olabilir. Hayal kurarak bu şekilde konuşarak haz alıyor da olabilir. Bunu kabullenip kabullenmemek bence tamamen size kalmış bir durum.

Iyyy iğrenç 3 yıldır eşimi tanıyorum 2 aydır evliyiz o kadar yakınlaşmamız oldu bana bir kere öyle edepsizce cümleler kurmadı sırf sevişme pahasına. Hep iltifatlar eşliğinde seviştik hep güzel sözler ederdik bir birimize bizi daha çok tahrik ederdi güzel sözler. nasıl biriyle evleniyorsun şok içerisindeyim midem kalktı iyi sende genişmişsin kaldırıyorsun

Iyyy iğrenç 3 yıldır eşimi tanıyorum 2 aydır evliyiz o kadar yakınlaşmamız oldu bana bir kere öyle edepsizce cümleler kurmadı sırf sevişme pahasına. Hep iltifatlar eşliğinde seviştik hep güzel sözler ederdik bir birimize bizi daha çok tahrik ederdi güzel sözler. nasıl biriyle evleniyorsun şok içerisindeyim midem kalktı iyi sende genişmişsin kaldırıyorsun
Dediğim gibi böyle bir insan değildi küfürü asla sevmez dün gece oldu daha olayın etkisindeyim neden yargılıyorsun

Arasıra sevişiyoruz dah henüz seks yapmadık evlendiğimizde yapmayı düşünüyoruz bazende o çok azınca falan telefondan sanal seks denilen şeyi yapıyoruz.
Normal hayatta o küfürü asla sevmez hatta bazen ben biseye sinirlenip Küfür edince bana kızar tavır koyar.
Ama dün gece biz telefon üzerinden birbirimizi tahrik ederken bana Birden kaltağım orospum biricik oruspum faln dedi. Sen benim neyimsin diye sorduğunda orospunum dememi istedi. Ve aşırı zevk aldı. Napmalıyım. O an biraz şok oldum ama ayak uydurdum kızmadım darılmadım devam ettim. Bilmiyorum bunu kabullenmeli miyim yoksa uyarmalı mıyım?
Nasıl dedirttin kendine o lafları iğrenç :kusmuk:

Adamın fantezisi bu demek ki. Hoşuna gitmiyorsa kabul etmek zorunda değilsin. Çözülmeyecek dert değil, inciniyorsan söyle kendisine.

Adamın fantezisi bu demek ki. Hoşuna gitmiyorsa kabul etmek zorunda değilsin. Çözülmeyecek dert değil, inciniyorsan söyle kendisine.
Yani daha önce etmediği iltifatları etti vücuduma övgüler yağdırdı beni çok çekici bulduğunu aklını başından aldığımı söyledi ben sustukça daha çok açıldı demekki içinde bastırmış duygularını. O yüzden napsam bilemedim. Kızarsam içine tekrardan kapanır şehveti söner diye endişe ettim biley diyemedim

Neresi komik? Sitede 45 dakika önce katılıp cinsellikle alakalı birley soramazsınız diye bir kural mı var ben göremedimde? Aklıma takıldı üye olup sormak istedim bu kadar duyar kasmaya gerek yok.
Ha ha ha. Eminim çoğu kişi benle aynı fikirde canın sıkılmıs bellki.

Cinsellikte argo olmalı ancak bu denli hakaretvari durumları doğru bulmuyorum.. sözlünün ilki mi yoksa tecrübesi var mı? sanki var diye yapıyor

Fantazi si böyle diycem ama iğrenç cümleler. Ben bir kadın olarak hayatta böyle cümleler kurmasına izin vermezdim. Bir kere orosbu lafı para karşılığı birlikte olan kadınlara denir. Yani nasıl kaldırdın bu lafı.🤮 Engelleseydin direk o zaten anlardı. Ama belliki sen normal karsilamissin o laftan sonra hala devam edebildiysen evlendikten sonra hayli hayli yüzüne de söyler🤷

X