Erkek İnfertilitesi Sperm artırıcı kür

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Balkupumm

RABBİM beni bana bırakma
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2014
2.766
2.974
29
Selam aleyküm hayırlı geceler hanımlar konum taşınabilir lütfen bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi daha önce burda bi konu okumuştum eşinin sperm sayısı düşük olan bi hanfendi bu kürü denemişti iyi gelmişti şimdi aradim bulamadim aklımda kalanlarla yapmaya çalıştım emin olamadım kaş yaparken göz çıkarmayalım dedim
Şu şekilde yaptım

bi bardak süt bi muz
Bi avuç ceviz fındık
Bi kaşık bal keçi boynuzu pekmezi
Rondodan geçirdim ama tok içti aç miydi acaba
doğrumu yapıyorum değilse doğrusu nasıl lütfen bilenler bilgilendirsin

Direkt kaynatılan keçiboynuzunu deneyin ben ogluma onunla hamıle kalmıstım
Sonradan da ıkızlerım oldu :anneadayı:
Oyy maşallah RABBİM bağışlasın inşallah hayırlısıyla darısı isteyen herkese ve banada ama onu daha önce denedik eşim düzenli içmedi içemiyorum dedi

Oyy maşallah RABBİM bağışlasın inşallah hayırlısıyla darısı isteyen herkese ve banada ama onu daha önce denedik eşim düzenli içmedi içemiyorum dedi
İşte öyle içemiyorum yapamıyorum olmaz. Herkes ustune dusenı yapacak kı sorunu olan oymus daha da ustune dusmesı lazım. O kur tamamlandıktan sonra da çakşır suyu var o ıcılecek
Ben anlamıyorum bu adamları yahu problem sende ama karından mucıze cıkarmasını beklıyorsun el el ustunde oturarak :işsiz:

İşte öyle içemiyorum yapamıyorum olmaz. Herkes ustune dusenı yapacak kı sorunu olan oymus daha da ustune dusmesı lazım. O kur tamamlandıktan sonra da çakşır suyu var o ıcılecek
Ben anlamıyorum bu adamları yahu problem sende ama karından mucıze cıkarmasını beklıyorsun el el ustunde oturarak :işsiz:
Aslında ne kadar sorun var bilmiyorum sayisi 27 cıktı hareketlilik te ortalarda doktor pek sorun var gibi gözükmüyor dedi bunu söyleyen kadın doğumdu bende her ihtimale karşı şansımı deniyim diyorum çünkü bendede bi sorun gözükmüyor gerçi ben ona rağmen bi sürü şey denedim

Aslında ne kadar sorun var bilmiyorum sayisi 27 cıktı hareketlilik te ortalarda doktor pek sorun var gibi gözükmüyor dedi bunu söyleyen kadın doğumdu bende her ihtimale karşı şansımı deniyim diyorum çünkü bendede bi sorun gözükmüyor gerçi ben ona rağmen bi sürü şey denedim
Kadın dogum androlojinin yorumlayacagı bır sonucu nasıl yorumlayabıldı aklım almadı valla. Testı yaptırdıgınız doktora gıdıp gosterırsenız en saglıklı sonucu orası verır.

Kadın dogum androlojinin yorumlayacagı bır sonucu nasıl yorumlayabıldı aklım almadı valla. Testı yaptırdıgınız doktora gıdıp gosterırsenız en saglıklı sonucu orası verır.
Testi isteyen kadın doğumdu zaten herşey normal gözüküyor ama yine de bi görünün demişti o normal diyince bizde hiç gitmedik

Sperm testini geçen sene yapmistik şimdi doktora gitsek yenisini ister mi acaba büyük ihtimalle evet off

Çakşır suyu nasıl yapılıyor ?

X