Erkek İnfertilitesi Sperm dna hasar testi Ankara

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

yildizsavascisi

🌠
Kayıtlı Üye
30 Mart 2020
7.806
17.019
Arkadaşlar selam.
Daha önce bebeğim 15 haftalıkken kalbi durdu kaybettim. Hiç bir sebep bulunamadı bu yüzden Tekrar çocuk düşünmeden önce sperm dna hasar testi yaptırmak istiyorum ancak maddi durumumuz özel hastane için elverişli değil. Ankara da Devlette hangi hastaneler de yapılıyor bilgi verebilir misiniz? Devlet de prof a ozel muayene de olabilir çünkü oralarda tahlilleri devlet karşılıyor diye biliyorum. Ankara için bilgisi olanlar yazarsa cok sevinirim..
Sevgiler.

Ankara üniversitesi tıp fakültesi hastanesi cebeci sanıyorum yapıyormuş ama ya corona dan yapmıyorlar ya da tup bebek hariç yapmıyorlar anlamadım ozel laboratuvar da yaptırcaz cok teşekkür ederim
Benim bildiğim sadece özel laboratuvarlar yapıyor inşallah hayırlısıyla bebeğin olur

Benim bildiğim sadece özel laboratuvarlar yapıyor inşallah hayırlısıyla bebeğin olur
Aslında Allah nasip etmişti ama hiç bi sebep yokken kalbi durdu doktorlar bi neden bulamadı hem de dört buçuk aylıkken. Tekrar gebelik düşünmeden bunu yaptıralım istiyorum sperm dna da sorun varsa sebepsiz ölüm olabilirmiş Allah razı olsun inşallah isteyen ve hak eden emanete sahip çıkabilecek her insana nasip olsun

Ankara üniversitesi tıp fakültesi hastanesi cebeci sanıyorum yapıyormuş ama ya corona dan yapmıyorlar ya da tup bebek hariç yapmıyorlar anlamadım ozel laboratuvar da yaptırcaz cok teşekkür ederim
Düzen labaratuarı var sordunuz mu oraya bunu devlet yapmıyo sanırım dediğim yere bir sorun fiyat alın oradan özelde yaptırın daha güvenilir

Arkadaşlar selam.
Daha önce bebeğim 15 haftalıkken kalbi durdu kaybettim. Hiç bir sebep bulunamadı bu yüzden Tekrar çocuk düşünmeden önce sperm dna hasar testi yaptırmak istiyorum ancak maddi durumumuz özel hastane için elverişli değil. Ankara da Devlette hangi hastaneler de yapılıyor bilgi verebilir misiniz? Devlet de prof a ozel muayene de olabilir çünkü oralarda tahlilleri devlet karşılıyor diye biliyorum. Ankara için bilgisi olanlar yazarsa cok sevinirim..
Sevgiler.
Merhaba, ben cebeci tip a gidiyordum, 16 haftalık hamile iken bebegimin kalbinde anomali olduğu tesbit edildi ve gebeliğim sonlandırıldı. Öncesinde ben de eşim de tüm testleri yaptırmıştık. Sperm DNA hasarı dahil. Dna hasarımız düşük çıkmıştı, raporda normal demişti..
Hastane bu testi yapmıyor. Bizi ordaki prof düzen lab a yönlendirdi.. orda yaptırdık haziran başında. 200 lerde para ödedik. Tam fiyatı hatırlamıyorum da. 200 küsürdü. Eğer raporda hasarımız yüksek çıksa idi ilaç tedavisine baslicaktik ama şükür iyi geldi.. buna rağmen bebeğimi ekim ayının başında kaybettim.
Siz de yaptırın içiniz rahat etsin hasar varsa ilaçla düzeliyor.

Merhaba Bu testi yaptırmak için hangi bölüme gidiliyor
Merhaba üroloji bölümü yapıyor devlet hastanesinde yapılmıyor özel laboratuvarlatda yapılıyor zaten Türkiye de bir kaç ilde var örnek anlaşmalı laboratuvara gönderiliyor biz özel muayenesi olan bi doktora yaptırdk ankaraya göndermişler di testi 2 hafta sonra çıktı sonuç

Merhaba üroloji bölümü yapıyor devlet hastanesinde yapılmıyor özel laboratuvarlatda yapılıyor zaten Türkiye de bir kaç ilde var örnek anlaşmalı laboratuvara gönderiliyor biz özel muayenesi olan bi doktora yaptırdk ankaraya göndermişler di testi 2 hafta sonra çıktı sonuç
Teşekkür ederim. Bilgim yoktu ben de tıbbi genetik bakar diye düşünmüştüm.

Devlet hastanelerinde olmadığına emin miyiz sorayım mı yine sizce? Bir de DNA hasar testi yaptırmamız yeterli mi değil mi? Opsidatif stres testi de duydum bu da dahil mi
Canım devlet hastanesinde yok bu test çünkü sadece bir kaç ildeki laboratuvarlarda yapılıyor diğer testin ne olduğunu bilmiyorum hangi ildesin

Canım devlet hastanesinde yok bu test çünkü sadece bir kaç ildeki laboratuvarlarda yapılıyor diğer testin ne olduğunu bilmiyorum hangi ildesin
Ben Tokattayım az önce özel hastane ile görüştüm sperm DNA Hasarı testi yapılmıyormuş. Artık araştırıp yakın illere gitmeye çalışıcaz

Ben Tokattayım az önce özel hastane ile görüştüm sperm DNA Hasarı testi yapılmıyormuş. Artık araştırıp yakın illere gitmeye çalışıcaz
Üniversite hastanelerinde Androloji doktorları olur ürolojinin yan dalı erkek infertilitesi üZerine çalışır onlar yardımcı olur

X