Erkek İnfertilitesi Sperm düşüklüğü ve Proxeed Plus

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Belki duymusunuzdur ama boynuz ozu ve corek otu sperm kalitesi icin cok iyi. Ozellikle boynuz ozu (pekmezi degil). Hergun bir iki kasik yesin esleriniz. Insallah tez zamanda guzel.haberler verirsiniz

Merhaba gelişme var mı?
Bizde imprly adında bir ilaç denedik morfoloji düşüktü kimyasal gebelik yaşadım daha ilk ayda

Adetim bitti alakasız bir şekilde idrarla kanamam geldi ve benim öyle olmazdı hiç bir hafta sürüntüde gördüm korktum bir şey mi olsu siye öğrnedimki kimyasal gebelik
Anladım canım geçmiş olsun . Bende de bu ay ilişkiden sonra 6. günden itibaren hep kahverengi akıntım oldu adete 1 hafta kala da bir pembemsi sıvı boşalması oldu hala da devam ediyor şimdi kahve akıntım adetim 1 gün gecikti. Anlayamadım nedenini? :KK43:

Bende düşünüyorum İzmir'de o yüzden sordum Nurettin ersöz inceye gitmistim kontrol amaçlı .
Medicana sanırıim kullandığı laboratuvar .
Erol hoca nasıldır ?
Laboratuvar olarak nasıl sizce?
Ben çok memnunum lab hakkında da Araştıma yaptım izmirin en iyi lab diyorlar ve çoğu dr o lab kullanıyor

Erol hocayı muayeneden Muayene ye görüyorum açıkçası hep hemşireleriyle muhatapsın ama bu benim için sorun teşkil etmedi

Kızlar ben 4 ay önce tüp bebek yaptırdım erkek ınfertilitesi bizimki kimyasalla sonuçlandı eşim 3 aydır keçi boynuzu küru doğal e vitamini ve klomen kullandi 45 gundurde proxeed plus kullanıyor bu ay mensim gecikti bizi 4 doktor tüp bebek dedi şuan beta hcg 67 çıktı iki gün sonra tekrar baktiracam iki katına çıkarsa gebeyim inşallah. cikmazsada artık doğal yollardan olma ihtimali var bunu gördüm her yolu deneyin hatta eşim hala kullandilalrina devam ediyor Allah kimsenin yuvasını evlatsız bırakmasın inşallah.
Meral ettim şu an hamile miydiniz

X