Erkek İnfertilitesi Sperm için klomen kullananlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Kızlar eşimin sperm sayısı 10 milyon, Hareketli sperm sayısı 2 milyon çıktı. Doktor eşime klomen verdi 1 ay kullansın aşılama yapalım dedi. Hiç sperm için klomen kullandınız mı?
Kullanmadim ama duydum böyle birşeyi bn hatta hem kadın hemde erkek kullanıp hamile kalan da duydum

Kızlar eşimin sperm sayısı 10 milyon, Hareketli sperm sayısı 2 milyon çıktı. Doktor eşime klomen verdi 1 ay kullansın aşılama yapalım dedi. Hiç sperm için klomen kullandınız mı?
Benm eşim kullanmıştı ama biz azospermi hastasıyız zaten ne için verilmişti bilmiyorum

Evet kullandık
Prospektüsünde de yazıyor okuyabilirsiniz

Benm eşim kullanmıştı ama biz azospermi hastasıyız zaten ne için verilmişti bilmiyorum
Artırmak icin veriliyor sperm üreten hücre ve hormonları uyarmak icin. biz de 2 milyon sayı. verildi ama işe yaramadı

Biz proxeed plus kullandık 3 ay değerler düzeldi fakat gebelik oluşmadı hala. Aşılama deneyeceğiz

Bir yerde böyle bir şey okudum umarım işe yarar

Eklentiler

• 5EEC2312-9D07-4091-97C5-76DBBC488371.jpeg
    5EEC2312-9D07-4091-97C5-76DBBC488371.jpeg
    114,6 KB · Görüntüleme: 1.037
Şimdi gördüm yazınızı işe yaramadığını söylemişsiniz
Evet ama herkes de aynısı olacak diye birşey yok.
Hareketli sperm sayınız 5 milyona gelmeden asılama yaptırmayın önerim bu size tutma ihtimali düşüyor

Evet ama herkes de aynısı olacak diye birşey yok.
Hareketli sperm sayınız 5 milyona gelmeden asılama yaptırmayın önerim bu size tutma ihtimali düşüyor
Doktor da aynısını söyledi canım eşim işi dolayısıyla çok stresli bir hafta önce 20 milyon çıktı sonra 10 milyona düştü. Yaptırdığı yerler de farklıydı ondan Mı diye de düşünüyorum

Doktor da aynısını söyledi canım eşim işi dolayısıyla çok stresli bir hafta önce 20 milyon çıktı sonra 10 milyona düştü. Yaptırdığı yerler de farklıydı ondan Mı diye de düşünüyorum
Yaptırdıgı yerle de alakalı olabilir fazla stres kaynaklı dalgalanma da yasamıs olabilirsiniz

Bizde zaten çıkış yoktu ameliyat ile buldular bi faydası oldumu bilemem 3 ay kullanmıştık
Aslında siz de merional gonal f ovitrelle gibi kastan yapılan daha kuvvetli hormon iğneleri kullanılsa cıkıs olurdu bence. İnternette arastırırken görmüştüm bende bunlar verilen azospermi hastalarında cıkıs saglamıslar.

Biz doktorumuzu değiştirdik klomen kesildi hormon iğneleri kullanıldı sayıda artıs gercekleşti

X