Erkek İnfertilitesi Sperm testi sonucu !!

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

emumi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2020
135
52
23
3550321B-56A3-4C6E-B182-B8E6D20227D3.jpeg

Kızlar eşimin sperm testi sonucu sizce normal yolla bu değerle hamile kalamaz mıyım

Eki Görüntüle 2809643
Kızlar eşimin sperm testi sonucu sizce normal yolla bu değerle hamile kalamaz mıyım
Morfoloji yazmamis ama sayi sinirda progresif yani ileri hareket 0. Ikinci kez test vermeniz gerek cunku bazen dusuk cikiyormus o gunku durumla ilgili olarak. 10 milyonla hamilelik olabilir ama ileri hareket (progressif motilite) olmasi gerek. Non progressif yani yerinde hareket var sizde su an bitek.

Tekr
Morfoloji yazmamis ama sayi sinirda progresif yani ileri hareket 0. Ikinci kez test vermeniz gerek cunku bazen dusuk cikiyormus o gunku durumla ilgili olarak. 10 milyonla hamilelik olabilir ama ileri hareket (progressif motilite) olmasi gerek. Non progressif yani yerinde hareket var sizde su an bitek.
Tekrar test verecek eşim inşallah

Eki Görüntüle 2809643
Allah istedikten sonra herşey mümkün 🙏 benimde eşim test verdi hareketliliği düşük çıktı beraber üroloğa gittik proxeed isminde bir takviye verdi 3 ay kullanacaksın dedi bende hemen keciboynuzu özü ve çobançökerten bitkisi alıp içirmeye basladım doktorumuz daha yeni denemehe basladığımız için kesinlikle normal yollarla gebelik olmaz diye birşey söylemek mümkün değil dedi takviyelerle artıyor 1 yıl takip ediyoruz dedi en önemlisi moral sakın canını sıkma düzenli beslenme şart ve en önemlisi sağlam psikoloji rabbim ol dedikten sonra herşey olur birbirimize destek olalım herşey cok güzel olsun 🍀

Allah istedikten sonra herşey mümkün 🙏 benimde eşim test verdi hareketliliği düşük çıktı beraber üroloğa gittik proxeed isminde bir takviye verdi 3 ay kullanacaksın dedi bende hemen keciboynuzu özü ve çobançökerten bitkisi alıp içirmeye basladım doktorumuz daha yeni denemehe basladığımız için kesinlikle normal yollarla gebelik olmaz diye birşey söylemek mümkün değil dedi takviyelerle artıyor 1 yıl takip ediyoruz dedi en önemlisi moral sakın canını sıkma düzenli beslenme şart ve en önemlisi sağlam psikoloji rabbim ol dedikten sonra herşey olur birbirimize destek olalım herşey cok güzel olsun 🍀
Teşekkür ederim canım benim içimi rahatlattın Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah 🤲🏻

merhaba bizim testimizde hız su şekilde, hızdan ziyade hareketlilik konusunda da mı sorun var? zaten morfoloji
düşük bliyorum aama
a hızlı ileri -
b ileri 47
c yerinde hareketli 11
d hareketsiz 42
total motilite 47
motilite 58

morf 2
toplam sayı 294 mio

merhaba bizim testimizde hız su şekilde, hızdan ziyade hareketlilik konusunda da mı sorun var? zaten morfoloji
düşük bliyorum aama
a hızlı ileri -
b ileri 47
c yerinde hareketli 11
d hareketsiz 42
total motilite 47
motilite 58

morf 2
toplam sayı 294 mio
Canım bende hiç anlamıyorum ne desem yalan olur

düşük bliyorum aama
a hızlı ileri -
b ileri 47
c yerinde hareketli 11
d hareketsiz 42
total motilite 47
motilite 58

morf 2
toplam sayı 294 mio
Canimm yine karşılaştık sizin testiniz de gayet güzel morfoloji sadece sorun hic endise etme
e vitamini ve cobancokerten bunu ne yap et ver mutlaka 🤲

Canimm yine karşılaştık sizin testiniz de gayet güzel morfoloji sadece sorun hic endise etme
e vitamini ve cobancokerten bunu ne yap et ver mutlaka 🤲
teşekkürler cevabın için ,canım e vitamini hangi marka kaçlık ve nasıl kullandınız ? bir de çoban çökerteni kapsül olarak mı alayım ? onu nasıl kullandınız 🙂

teşekkürler cevabın için ,canım e vitamini hangi marka kaçlık ve nasıl kullandınız ? bir de çoban çökerteni kapsül olarak mı alayım ? onu nasıl kullandınız 🙂
Canım e vit solgar 200 ıu olanı kullandık , çoban çkerten ben yurtdışında otunu bulamadım diye öyle basit bir markadan ama güvenilir olan bir kapsül aldım 1500 mg yazıyordu üstünde günde 2 tane içti

Canım e vit solgar 200 ıu olanı kullandık , çoban çkerten ben yurtdışında otunu bulamadım diye öyle basit bir markadan ama güvenilir olan bir kapsül aldım 1500 mg yazıyordu üstünde günde 2 tane içti
çok sağol canım 🌸

Kizlar banada yardimci ola bilirmisiniz? Esimin sperm testi sonuclari nasil 2 senedir cocugumuz olmuyo.
CE4E6294-6BBA-477A-AEAF-6AD2603DC8C2.jpeg
Bi baka bilirmisiniz banada.

I
düşük bliyorum aama
a hızlı ileri -
b ileri 47
c yerinde hareketli 11
d hareketsiz 42
total motilite 47
motilite 58

morf 2
toplam sayı 294 mio
merhaba, sadece morfoloji biraz dusuk ama sayiniz cok oldugu icin bunun onemi olmayabilir. Hizli hareket yok ama ileri hareket 47 olmasi guzel.

Değerler nasıl anlayan var mı kızlar

Eklentiler

• IMG_20210407_141928.jpg
    IMG_20210407_141928.jpg
    81,5 KB · Görüntüleme: 29
X