Spor Günlüğüm

Merhabalar konuyu tekrar aktifleştiriyorum:) doğum sonrası 3. ayımdayım. aldığım kiloları vermek için tekrar buraya döndüm. Sağlıklı beslenmeyle birlicte callanetics ve eliptiğe. başladım.

Bugün callanetics 2/5 yapıldı. Vücut ölçülerimi aldım. Bakalım cumartesi hem tartı hem de ölçü günü.

merhabalar, öncelikle kolaylıklar ve tebrikler yoğunluk içinde bu performansınız için :)
Hangi videodan yapıyorsunuz acaba, bende 10 Years Younger in 10 Hours var ve dün başladım. Bugün 2. günüm, karantina boşluğundan faydalanarak düzenli yapmak istiyorum. Kilo ve ölçülerimi bilmiyorum, 1 hafta sonra gözle görülür bir gelişme var mı onu görmek için ölçmedim. Biraz da keyifli bir hale getirebilmek için aslında.

Siz Callanetics ile beraber diyet ya da başka bir egzersiz programı uyguluyor musunuz, sağlık ve güzel günler :))

Evet kürkçü dükkanı misali tekrar spor günlüğüne başlıyorum. Bu defa biraz daha zorlu devam etmeye karar verdim. Tony hortonun P90x3 programına başladım
79C34B8C-529D-4FD8-8C14-550CB0E1CE7C.png

Bu programı uygulamaya karar verdim. İlk videoyu yaptım.
2D4144DD-70CD-4723-8AEE-0DA1363E038E.jpeg

Çok yorucuydu ilk hafta olduğu için kendimi zorlamamaya çalıştım. Muhakkak adaptasyonu sağlayacağım haftaya. Şimdilik harcadığım kalori bu.

Evet kürkçü dükkanı misali tekrar spor günlüğüne başlıyorum. Bu defa biraz daha zorlu devam etmeye karar verdim. Tony hortonun P90x3 programına başladımEki Görüntüle 2746483
Bu programı uygulamaya karar verdim. İlk videoyu yaptım. Eki Görüntüle 2746484

Çok yorucuydu ilk hafta olduğu için kendimi zorlamamaya çalıştım. Muhakkak adaptasyonu sağlayacağım haftaya. Şimdilik harcadığım kalori bu.
biri de beni şu yapıştığım koltuktan kaldırsın :olamaz:

Sabah kahvaltımı yaptım genel olarak 1400 calorilik besleniyorum ortalama olarak. Mümkün olduğunca 6-7 bin adım atmaya çalışıyorum. Veee p90x3 yapıyorum . Bugünün ilk sporunu 1 saat sonra yapıcam. Sonra da 6-7 bin adımı tamamlamak için biraz eliptik yapıcam

ben bugun 45 dk tempolu yürüdüm :spor: biraz hamlığım geçincee leslie yapacağım.
Dışarda yürüme imkanın varsa leslie yapmak yerine dışarısı daha eğlenceli hem de temiz havada yürüyüşün ne zaman bittiğinin farkına varamıyorsun. Evde sıkılıyor insan:) tabi bu benim fikrim ☺️

Eveet dün o kadar kas ağrısı çektim ki bugünü iple çektim. Yoga x vardı ve o kadar rahatlattı ki hiç ağrım kalmadı görünüyor şimdilik. P90x3 1. Hafta 3. Gün tamamlandı. 16. Dakikada farkettim saatin antrenmanını açmayı unuttuğumu ordan sonrası için açtım.
383E42AF-5D5A-4435-AF62-2D27D7E36EDD.jpeg

Dışarda yürüme imkanın varsa leslie yapmak yerine dışarısı daha eğlenceli hem de temiz havada yürüyüşün ne zaman bittiğinin farkına varamıyorsun. Evde sıkılıyor insan:) tabi bu benim fikrim ☺️
yok aslında dışarıdan geldikten sonra leslie yapacağım dmeek istemiştim :)

Günün sporu the challenge oldu. Sadece barfiks ve şınav olan kol çalışmasıymış. Doğru düzgün yapamamış olsamda yarın kollarımı kullanamayacağım onu biliyorum 😂
8229E515-F04B-4693-B71E-3C0EB17A2D9A.jpeg

Bu da bugünün yakılan kalorisi. P90x3ün yanına kalça bacak antrenmanı eklemeyi düşünüyorum. Belki Disipline Girmis BirKadin Disipline Girmis BirKadin sizin yaptığınız antrenmanı ekleyebilirim.

Günün sporu yapıldı CVX günü tamamen dairesel antrenman ile kardioydu. Epey ter attım. Sevdim bu günü. Agility de kardioydu onu da sevmiştim. Bu hafta bittikten sonra ikinci antrenman ekleyeceğim. Ne eklesem onu bilemedim
26931147-34AE-4D0F-8DC2-67C3E8441976.jpeg

Bugünün kalorisi de bu. Ve P90x3 1.hafta 5.gün tamamlandı. Kendimi tebrik ediyorum:halay::super::KK68::KK71::KK9:

Bugünün sporu the warrior dı mahvetti beni. Yoğun şınav ve burpees vardı. Sabah yaparken iti ısınmadan başladım kalçamda bir ağrı oldu yarım bıraktım. Akşam tekrar yaptım akşamın kalorisi
8BB18591-AB95-48E7-826B-337D6017D63F.jpeg

P90x3 1. Hafta 6. Gün bitti. Yarın dynamix veya dinlenme. Bakalım enerjim olursa dynamixi denemek istiyorum

X