Spor yapacak gücü kendimde bulamıyorum

blanck

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2022
90
26
Merhaba, spor yapmak istiyorum ama bu gunlerde spor yapacak gücü kendimde bulamıyorum. Gece müsait oluyorum ama içimden gelmiyor ve başlayamıyorum. Baslasamda yarım kalıyor, ne yapmalıyım. Aralıklı oruç diyeti yapıyorum bugün tek öğün yemek yedim 1 tavuk yanında patates puresi. Enerji depolayamadigim için olabilir mi? Ne yapabilirim bunun için? 18 saat oruç tutuyorum 6 saat yeme hakkım var.

Merhaba, spor yapmak istiyorum ama bu gunlerde spor yapacak gücü kendimde bulamıyorum. Gece müsait oluyorum ama içimden gelmiyor ve başlayamıyorum. Baslasamda yarım kalıyor, ne yapmalıyım. Aralıklı oruç diyeti yapıyorum bugün tek öğün yemek yedim 1 tavuk yanında patates puresi. Enerji depolayamadigim için olabilir mi? Ne yapabilirim bunun için? 18 saat oruç tutuyorum 6 saat yeme hakkım var.
Vücudunuz yorgun düşüyor büyük ihtimalle bu sebepten hareketleriniz yavaşlıyor. Kilonuz kaç şuan. Sadece spor ve sağlıklı beslenmeyle denemeyi ilk aşamada neden düşünmediniz

Spor salonuna gitme şansınız var mı? Çalışıyor musunuz? Ben spor salonunda aralıksız 3 saat spor yapabiliyorken evde benimde pek canım istemiyor açıkçası. Egzersiz yapıyorum elbet ama salonda o aletler daha faydalı ve etkili oluyorken evde kendi hareketlerin zorluyor. Plates topunu çok seviyorum bak onunla yorulmuyorum. Ama bazen bacak arası sıkılaştırma için, sırt için, karında ki ayva göbek için ayrı ayrı çalışmak istiyorum ki çok işe yarıyordu gerçekten. Orada yorulmak nedir bilmiyorsun. Evde yatasın geliyor :KK70:

X