Spor :((

aklikarisik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2015
830
172
31
Merhaba arkadaşlar.. .
Ben spora yazılmayı düşünüyorum.. ama kafam karışık yüzmeyi tam olarak bilmiyorum yüzme kursuna mi gitsem yoksa normal bi spor salonuna mi yazılsam bilemedim..cok çok falza bi kilom yok ama bacak yani üst bacaklarım ile basim dertte..yaza kadar yani en azından mayis sonuna kadar güzel bi görüntüye sahip olmak istiyroum..okuyan herkese teşekkür ederim

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
26.237
68.029
42
Ben olsam yüzmeyi öğrenirim.
Hem spor yapmış olursunuz hem de yüzmeyi bilmemek insan hayatında büyük boşluk bence.

atmivararkamda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2012
446
386
Aslında yüzme havuzlu spor merkezleri var, bence öyle bir yere gidin. İkisini birden yapabilirsiniz böylece ve baya etkili olur vücut şekillendirmenizde :super:

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
26.237
68.029
42
Peki sizce haftada kaç gun gitmeliyim yüzmeye
Onu siz belirleyemezsiniz ki.
Yüzme kurslarının kendi programları olur,onlara uymak zorundasınız,diye biliyorum ben.

poncikbirgelincik

22.08❤️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2016
9.741
13.086
24
kilo vermek icin gitmiyorsanız yüzmeye gidin ben yüzmeye gittiğim zamanlar hiç kilo vermedim cünkü beni çok acıktırıyor

aklikarisik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2015
830
172
31
Aslında yüzme havuzlu spor merkezleri var, bence öyle bir yere gidin. İkisini birden yapabilirsiniz böylece ve baya etkili olur vücut şekillendirmenizde :super:
Bende öyle bi ni yere baktım ama açıkçası fiyatı fiatı kafama yatmadı...eger net karar verirsem yüzmeye oraya spor için başka bi ni yere gidevegim

poncikbirgelincik

22.08❤️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2016
9.741
13.086
24
Kiloda vermek istiyrm ben ama öyle aman aman çok kilolu değili..siz haftada kaç gun gittiniz yuzmeye
ben 3 gün gidiyordum sanırım, ama hiç kilo veremedim yediklerime dikkat etmedim o yüzdendir
ama yüzmeyi öğrenmelisiniz çok güzel bir spor yüzmek bence öğrenmek icin gidin sonrasında kilo veremezseniz spora gidersiniz

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
26.237
68.029
42
yüzme tabikisi :anneadayı:

ben de arıyorum yüzme kursu, değişik stilleri öğreneyim de hava atayım sahillerde :21:
Ben de isterim ben de!!! :spor:
Ah bir erken emekli olayım ne hayallerim var! :dondurma: