Staj bıkkınlık

Derinseda

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2014
64
2
Merhabalar.stajımın son iki ayındayım haftada 3gün gidiyorum ve cüzzi bi miktar zaten,sırtım kopuyor çok yoruluyorum bazende işin az olup oturduğumda oluyor ama nedenini bilmediğim bir şekilde o kadar gelmek istemiyorumki işe anlatamam.resmen şafak sayıyorum işe gitmediğim zamanlar daha çabuk geçiyor.zaten asker yolu bekliyorum biliyosunuz sanki üzerime üzerime geliyo staj her şey.son yarım saatim kaldı çıkmak için lütfen çabuk geçsin :KK43: ne yapıcam bilmiyorum

Meslek lisesi stajyerisin galiba.Ben de yapmistim.Tahmin edebiliyorum hissettiklerini.Ama az kalmis biraz daha sabir.Hangi bolumsun? Bizim departman da yogun degildi benim icin soru cozmustum hep.Ozellikle sevdigin bir dersse zaman nasil geciyor anlasilmiyor.2 sene gecti ama ozledim valla:)

Bende 2 yıl önce staj yaptım ne kadar kötü olduğnu bilirim resmen fotokobi profösörü olmuştum allahtan benim bölüm müdürüm bana masa başı iş vermişti ( bi personel çıkmıştı onun yerine geçmiştim) öylece iş yüküm azalmıştı. 300 tl veriyolardı yetiyodu o zaman ya az olsun parası boşver tecrübe için değer :)

Evet lise.Büro yönetimi zaten bu bölümü okumıcam ama testler vs yanımda olsada kalkıp sürekli dosya tarayıp fotokopi çekmekten zaman kalmıyor sırtım koptu :KK43: bitsin artıkk

Püüüf bende çok çekmiştim. Sıkıcı seyler stajyeriz diye canımıza okumalarına gerek yok ! Bölümle ilgilide hiçbişey ögrettikleride yok. faturayı irsaliyeleri sıralamak,fotokopi çekmek, faks çekmek,telefon etmek değil bizim ÖNEMLİ isimiz yani... :KK19: Calıstıgım yer zaten hepsi birbirinin arkasından dolambaçlı bi sirketti ııy bende masamdaki takvimden günleri karalıyodum sende öyle yapp ... ve ben 3 gün iş 2 gün okul. ayrıcada maasım 250 liraydı ey gidiii :KK52:

Ay valla benimde öyle 2 gün okul 3 gün staj yeminle gün karalıyorum tek ben değilmişim demekki gına geldi burdan

bende lisedeyken öyleydim son sınıfda.
muhasebeydi... muhasebe bürosundaydım.... işin i sini ögretmezdi cakallar :KK14:
muhasebe bürosundan öncede tekstil fabrikasındaydım. ordaki muhasebecide öyleydi :KK14:
gecio... az kalmış zaten az sabır:KK51:

25gün kadar sabredicem ayda 3günden şafak sayıyorum sürekli tuvalete kaça kaça bi hal oldum :KK70: nasıl vakit geçer acaba asker yarimde mesaj atamıyo

resmen eski beni gördüm :) bende lise döneminde böyleydim.. gn sayardım ne zaman bitecek diyee. aman inan geliyorrr geç,yorr. 2 ay kaldı şurda okullarn kapanmasına.. sıkma canını.. yazın geçireceğin güzel günleri düşünnn :21:

Çabuk geçer inşallah ölüm gibi :)) 3saat var çıkmaya yarınıda atlattık mı oh tamamdır okul sanki dinlenme tesisi gibi geliyo bana

X