Stokçuluk :)

Yağ çay şeker tuvalet kağıdı kağıt havlu dış fırçası diş macunu sampuan ped çorap iç çamaşırı kırtasiye malzemeleri gibi akmayacak kokmayacak seyler
Kırtasiye malzemesi defterde dahil 3 çocuğu 2 sene daha idare eder sanırım bende 😆 sadece bittikçe 0.7 uç alıyoruz

İş yeri sagolsun 4-5 koli sivi sabun verdi onlar da stokta ..her bir kolide 6 tane 3 kg sıvı sabun var 😀

Geçenlerde rinso nun bidon sivi çamaşır deterjanı 3tane stokladim

Tuvalet kağıdı durmuyor Vala evde stoklasanda evimde küçük herseysi alamiyorm bodruma koyabildigm alic ve armut sirkesi var çokça

Merhaba arkadaşlar stok gunlugumde bugün migros ta efor cay 89 TL idi iki paket aldım a101 de oba Makarna 8.25 ti 5 paket aldım 12 li papia tuvalet kağıdı aldım 60 lira .şok tabsiyah zeytin indirimdeydi alıp almamakta kararsiz kaldım yarın tekrar şok a ugrayacagim

Kırtasiye malzemesi defterde dahil 3 çocuğu 2 sene daha idare eder sanırım bende 😆 sadece bittikçe 0.7 uç alıyoruz

İş yeri sagolsun 4-5 koli sivi sabun verdi onlar da stokta ..her bir kolide 6 tane 3 kg sıvı sabun var 😀

Geçenlerde rinso nun bidon sivi çamaşır deterjanı 3tane stokladim

Tuvalet kağıdı durmuyor Vala evde stoklasanda evimde küçük herseysi alamiyorm bodruma koyabildigm alic ve armut sirkesi var çokça

Ben güvenip o 5 kg rinso sıvıdan alamadım. Şikayet sitesinde rengi bozulan lekelenen kıyafetler vardı çünkü.

Sıkıntı yaşamadım ben ama kokusu kalıcı falan değil orası kesin :)

Bazı deterjanların kokusu çamaşırı ilk kuruttuğumuzda güzel kokuyor. Ancak katlayıp, kaldırınca çamaşırdaki kokusu değişiyor.

Rinsonun Aloe veralı 5 kg lık bidonunu denemedim. Rinso kır bahçesi yazan, 2 lt civarı yeşil renk şişesi olan ürününü denemiştim. Yıkamasında sorun yoktu ancak koku değişimi olmuştu kaldırılan çamaşırlarda.

merhaba kk nın güzel hanımları;

Ben yaklaşık 1 senelik evliyim çok şükür, eşim çalışıyor ben de ikinci kez üniversite okuyorum. Çok şükür kazancımız iyi, ben birikim yapmayı, tutumlu olmayı, israf etmemeyi çok seven biriyim. Hayatta tahammül edemediğim şeylerin başında gereksiz harcamalar geliyor. 1₺ bile olsa gereksiz ve boş bir harcama olmamalı.

Her neyse ben stokçuluğu da çok severim, bir şey indirimdeyse birgün lazım olur mantığıyla fazla fazla alırım. Aklımın bir köşesinde; kötü bir günümüz olur, birşeyler alamayacak oluruz düşüncesi var.

Bu düşünceden kendimi alamıyorum, siz de bu kadar ince düşünür müsünüz? Nasıl tasarruflar yaparsınız? Neleri stoklarsınız? Birikim yöntemleriniz nelerdir bilmek isterim, hepinize sevgiler

Sana göre boş ve gereksiz nedir orayı açarmısın?
Kimi için dışarda yemek keyiftir kimi için boş harcama.
Kimi değişik ayakkabılar alır, kendini güzel iyi hisseder. Kimi iki taneyle sene geçirir.

Ben çalışıyorsam tadınıda çıkartırım diye düşünenlerdenim. Yarın ölmeyeceğim nerden belli. Sıkarak yaşayamam😄

Bazı deterjanların kokusu çamaşırı ilk kuruttuğumuzda güzel kokuyor. Ancak katlayıp, kaldırınca çamaşırdaki kokusu değişiyor.

Rinsonun Aloe veralı 5 kg lık bidonunu denemedim. Rinso kır bahçesi yazan, 2 lt civarı yeşil renk şişesi olan ürününü denemiştim. Yıkamasında sorun yoktu ancak koku değişimi olmuştu kaldırılan çamaşırlarda.
Aloe verali aldım beb dediğin şey benim bazı çamaşırların var ama hepsinde değil kaçta yikarsan yıka hele terleyince ıslak çamaşır gibi iğrenç bir koki oluyor ama başka deterjanlarda da oluyor

Aloe verali aldım beb dediğin şey benim bazı çamaşırların var ama hepsinde değil kaçta yikarsan yıka hele terleyince ıslak çamaşır gibi iğrenç bir koki oluyor ama başka deterjanlarda da oluyor

Bazı kumaşların dokusundan kaynaklanıyor o koku. Kumaşı hâlâ sağlam dursa da eskiyince kokusu değişiyor.

X